Euro 2016 we Francji i eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Euro?
Francja
27%
 27%  [ 13 ]
Polska
25%
 25%  [ 12 ]
Niemcy
12%
 12%  [ 6 ]
Hiszpania
10%
 10%  [ 5 ]
ktoś inny
10%
 10%  [ 5 ]
Anglia
6%
 6%  [ 3 ]
Włochy
6%
 6%  [ 3 ]
Belgia
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 47
Wszystkich Głosów : 47
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.15 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ryba1984
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.16 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To spoglądanie do góry w kierunku ekranów i sprawdzanie czy dobrze widać że płacze było stosunkowo śmieszne. Dla mnie śmieszne. Dla reszty ludzi z którymi miałem okazję oglądać finał nie było śmieszne. Delikatnie zażenowani byli całym tym "przedstawieniem". I to ludzie kompletnie nie związani z piłką. Bez wyrobionego wcześniej zdania o tym zawodniku. Negatywne opinie o tym człowieku to nie tylko domena kibiców przeciwnych drużyn. On naprawdę jest irytujący. Momentami...

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być naprawdę złej wiary, by uznać, że jego spoglądanie do góry podczas naderwania więzadła oznacza, że "sprawdzał czy na ekranie widać, że płacze"

Może masz dziwnych znajomych, ja się spotkałem z kompletnie innym odbiorem ludzi(i to również negatywnie do niego nastawionych), którzy po raz pierwszy odczuli sympatię do Cristiano.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwoli ścisłości, mi tam nawet nie chodziło o sytuację z kontuzją (choć tutaj też trochę popłynął), ale jego "show" przy linii bocznej. Gdyby było więcej kamer i telebimów to by oczopląsu dostał. Wiedział co musi zrobić, żeby jeszcze zaistnieć w tym meczu jako bohater, ale ja tego nie kupuję.
Choć tego i tak nie przebije:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po meczu do znajomych mówiłem że ten Hodgson to jakieś jaja.Jak będziecie kiedyś oglądać powtórke tego meczu to ten cały czas siedział na ławce patrząc się przed siebie z nikim nie rozmawiając.W ciągu spotkania wstał może 3 razy ale wciąż nic nie robił, tylko stał, filmik epicki :lol2:

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eMszou napisał:
z nikim nie rozmawiając

A propos, to też było dobre:

Link

Choć ten filmik może być zmanipulowany - mógł mówić do kogoś 2 siedzenia obok. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby nadal mówił do Neville'a :P

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2016.07.16 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
To spoglądanie do góry w kierunku ekranów i sprawdzanie czy dobrze widać że płacze było stosunkowo śmieszne. Dla mnie śmieszne. Dla reszty ludzi z którymi miałem okazję oglądać finał nie było śmieszne. Delikatnie zażenowani byli całym tym "przedstawieniem". I to ludzie kompletnie nie związani z piłką. Bez wyrobionego wcześniej zdania o tym zawodniku. Negatywne opinie o tym człowieku to nie tylko domena kibiców przeciwnych drużyn. On naprawdę jest irytujący. Momentami...

Moje znajome miały totalnie odwrotną sytuację. Na 8 osób, tylko ja oglądam mecze, a reszta znajomych właśnie: finał LE, ME MŚ i Polska reprezentacja. Za nim jeszcze mecz się zaczął słyszałem, o Cris żeluś, płaczek, o nowa fryzurka na finał itp itd, ogólnie tyle faktów ciekawych poznałem, że w takich sytuacjach zaczynam rozumieć tych wszystkich broniących Ronaldo, to naprawdę jest wkurzające kiedy ludzie, którzy mają pojęcie o piłce niewielkie, ale o Ronaldo to tyle faktów, że szok. Ogólnie opinia nie za dobra przed spotkaniem.

Po kontuzji, szczególnie dziewczyny mówiły, że mu się należy, że niech Portugalia zdobędzie ten tytuł, że szkoda chłopa że w taki sposób skończył mecz. Kumpel (fan Barcelony, żeby nie było) też do mnie napisał bo oglądał mecz w pubie przy większej ilości osób i pisał mniej więcej tak: "Kurwa jeden z 2 najlepszych piłkarzy na świecie, z chodzi w finale ME w 20 minucie z powodu kontuzji, a cały pub w śmiech, kurwa jaka cebula."

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.07.16 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Delikatnie zażenowani byli całym tym "przedstawieniem". I to ludzie kompletnie nie związani z piłką. Bez wyrobionego wcześniej zdania o tym zawodniku.

Jasne, bo w końcu przeciętny janusz nie jest torpedowany stosem bzdurnych informacji o Cristiano na co dzień, a to, co działo się podczas samego Euro przechodziło ludzkie pojęcie. Jebanie go w studiach było jedynie kwintesencją. Owszem, Twoi znajomi zapewne nie mają wyrobionego zdania o Cristiano jako zawodniku, ale mają wyrobione zdanie o Cristiano jako człowieku. Zdania, które z reguły są oderwane od rzeczywistości, rozumiesz?

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.07.16 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim prawem ten tuba jeszcze nie popłynął z banem?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.07.17 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja oczywiście nie pisałem tylko o kontuzji. Chodzi przede wszystkim o to całe przedstawienie po zejściu z boiska.
Ivan, uwierz że sąsiad z jednej i drugiej strony to tv oglądają totalnie od czapy. Ten typ ludzi. Żadne Janusze.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Strona 54 z 54
Skocz do: