Thibaut Courtois
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.20 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@miXUE
Dokładnie ten mecz, 2:1 dla nas, Bayern kończył w 10, a my ich cisneliśmy ostr. Co wtedy Manuel robił w bramie to nie zapomne.
I zgadzam się, wyprowadzanie piłki dużo lepsze niż u Keylora. I podania też dużo dokładniejsze, pamiętamy wszyscy chyba jak Navas rzucał często po autach

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vini639
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.11.20 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kakamilus napisał:
Dla mnie to jest top5.

To jest Twoja prawda.

Kakamilus napisał:
Taka jest prawda czy tego chcecie czy nie.

A to jest gówno prawda.

Powrót do góry
NeVeS
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.20 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą De Gea ciągle nie ma przedłużonego kontraktu, obecny wygasa w czerwcu 2019 Very Happy

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.11.20 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saymen napisał:
Dałem Ci 3 przykłady które znalazłem w 5 min. Prosiłeś o przykład bramki która uratowała by mecz, masz 3 przykłady, a Ty zmieniasz kontent, że pytałeś o coś " spektakularnie dobrego" ?

Czy ja wiem czy ja zmieniłem kontent. Może i niefortunnie się wyraziłem i raz napisałem o "sytuacji gdzie mógł zachować się lepiej", a przy "czymś spektakularnym" też miałem na myśli brak takiej sytuacji jaką przyzwałem wcześniej. Od początku chodzi mi głównie o sytuacje mniej więcej takie jak opisujesz z meczu z Sevilli przy 2-0 gdzie niby może i mógł zbić szerzej w bok, a wpakował piłę w kocioł, tylko nawet tam nie mam do niego pretensji skoro miał ze 3-4 kolegów w środku którzy mogli w miarę ogarniać krycie. Okej, przystanę na średnią obronę. Tylko co z tego? Przecież nikt ci nie zagwarantuje że De Gea nie zjebie czegoś tak jak na mistrzostwach. Neuer też jest ostatnimi czasy co najwyżej dobry i obaj łykają kilkakrotnie 3 bramki w przeróżnych okolicznościach, co też wg ciebie jest jakimś kryterium jakości bramkarza skoro wspominasz o dwóch 5 w plecy Tibo.

Ta sytuacja z Bilbao to do tej pory najlepszy powód do krytyki, bo i przed transferem mówiłem że ma problemy z doskakiwaniem do przeciwnika w otwartym rajdzie i szybkiem skracaniem kąta więc tutaj zgoda.

Pseudoporównań z innymi bramkarzami też nie widzę sensu ruszać. Ter Stegen tydzień temu też praktycznie zajebał Barcelonie szanse na odwrócenie wyniku.
Link

Oceniać warto po sezonie, gdy będzie wystarczająco powodów do krytyki.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.11.20 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Neuera, to jest z nim to samo co z całą resztą reprezentacji Niemiec i Bayernem - czyli tak dziwnie średnio. Jak słuchałem ostatnio mecz Bundesligi, to angielski komentator zapodał statystykę, w której Manu na ostatnie bodaj osiem celnych strzałów na swoją bramkę nie wyciągnął żadnego, czy coś w ten deseń. Oczywiście jeśli spojrzeć na to, jak te strzały wyglądały (i na to jak nasza obrona potrafi się chujowo prezentować), to ciężko doszukiwać się w nim specjalnej winy, ale ewidentnie zaliczył swój spadek formy od tej kontuzji z początku sezonu 17/18 - chociaż nawet w takiej formie potrafi wybronić swojej drużynie mecz - jak ze Szwecją na mundialu. Ale wróci, pod względem mentalnym jest to gigant.

A te dywagacje o Courtois bardzo mnie dziwią - mówimy tu o pieprzonym najlepszym bramkarzu MŚ, jak sobie przypomnę co on wyprawiał z Brazylią (ten strzał Neymara w samej końcówce), to od razu odechciewa mi się sugerowania, że nie stać go na bycie kluczowym w meczu dla swojej drużyny. Jeszcze was poratuje, teraz ciężko żeby wszedł i z miejsca zaczął być bohaterem, gdy wasza obrona gra tak marnie. Według mnie macie tutaj bramkarza na lata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.11.21 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w świecie instant gratification, tutaj czynniki ludzkie nie są brane pod uwagę. Przykład z Brazylią trafny, można do tego przypomnieć sobie finał CDR z Realem. Gość ma wszystko top, od niego zależy co z tym zrobi, nie wiemy co będzie.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.01 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj znowu "nic ekstra nie pokazał", co nie? :-)

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.01 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem meczu. To sarkazm czy znowu się ktoś do niego z dupy dopierdziela :-)

Powrót do góry
NeVeS
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.01 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie pokazał magię, niby były spalone odgwizdane, ale ładnie powyjmował 1 na 1.

Majima
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.01 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tej sytuacji gdzie strzał Batshuayi liniowy popełnił błąd i gdyby padła bramka, to na pewno by to var zweryfikował.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.01 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou

Pokazał coś ekstra, właśnie o to mi chodziło a i tak był albo spalony albo ręką odgwizdana :lol2: ten chłopak ma chyba po prostu jakiegoś pecha od kiedy u nas stoi, albo wpadają mu nie do wyjęcia, a jak już robi cuda na bramce to i tak by tych bramek nie uznali.
Mimo wszystko szacun za dziś

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.01 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież już ktoś wspominał, że ta potencjalna bramka gdzie wyciągnął strzał Batshuaya byłaby uznana po VARze ;)

Powrót do góry
NeVeS
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.02 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chyba by nie mogła być uznana bo była po gwizdku, w studiu meczowym się dochodzili właśnie o to, że po gwizdku var już nie działa.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.02 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że była jakaś sytuacja w półfinale Pucharu Niemiec w zeszłym sezonie gdzie Schalke goniło wynik z Eintrachtem i padła jakaś piękna bramka z dystansu w samej końcówce meczu, lecz sędzia jej nie uznał, gdyż dopatrzył się zagrania ręką i momentalnie zagwizdał przewinienie. Jak się później okazało z powtórek - żadnej ręki tam nie było, ale sędzia nie mógł zrewidować tej sytuacji, bo sam przerwał grę zanim piłka przekroczyła linię bramkową, choć nie musiał. Były po tym straszne kontrowersje i jest to duża bolączka VARu, przy którym sędziowie wciąż mają duże pole do popisu.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.02 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepojęte. Valencia fatalna jak nigdy (w meczach z nami), my "teoretycznie" rozgrywamy wielki mecz, a gdyby nie Belg, to znowu byśmy wtopili. To jest chore. W żaden sposób nie jestem w stanie wytłumaczyć jak łatwo i często nasi tracą koncentrację. Nie wiem czy to zmęczenie, czy zaczyna ich łapać wypalenie...
Nie mniej uważam, że w LM znów będziemy zajebiści (tylko nie wiem kto bramki będzie pakował).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22
Skocz do: