Javier Portillo [koniec kariery]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.05 22:43    Temat postu: Javier Portillo [koniec kariery] Odpowiedz z cytatem

Nurtuje mnie ten problem juz od dawna i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.......a chodzi o Portillo i.......jego brak. Otóż nasz trzeci napastnik wogole nie wychodzi na mecze chocby nawet na kilka minut (noo, czasami...) ja nie wiem czy Queiroz postawił juz nad nim krzyżyk??? Jak tak to trzeba się w takim razie chyba rozglądać za napastnikiem......bo przeciez z dwoma napastnikami to daleko chyba nie zajdziemy....chociaz....z drugiej strony jest Solari i inni mogący grać na tej pozycji, ale....to nie napastnicy.....a w dodatku w meczu z Santander nie zagra Raul i.....właśnie Portillo.....chociaz podobno ma pecha bo coś mu sie tam stało, ale......no nie wiem......nie wiem co mam o tym myslec......wogóle Queiroz nie daje szans młodemu napastnikowi na pokazanie się......I CO WY NA TO?????

Ostatnio zmieniony przez REALnyMADRIDista dnia 2004.03.06 08:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.06 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nic. W zasadzie Portillo nie może się w ogóle wykazać, bo jak to zrobić wchodząc czasem na końcówki. Może powinien został wypożyczony.... i po jakimś czasie wrócić do Realu...

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.06 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Portillo powinien być wypożyczony.Z Raulem Bravo kiedyś tak postapili i teraz zbiera sie tego owoce... Portillo na wypożyczenie ,a jako 3 napastnik Morientes... Moro,Raul i Roni to byłaby wystarczająca siła ognia w napadzie...Wpożyczyć na 1 sezon i może w takim przypuśćmy Valladolid czy Mallorce napewno by sie odnalazł... A ,ze nie dostaje szans? Może i za mało dostaje ,ale te które miał to ich niestety nie wykorzystał...W tamtym sezonie grał w sumie w podobnym wymiarze czasowym i zdobył tych bramek więcej...A moze jest tak ,ze jak Raul ma obniżke formy to Portigol także? Jeszcze będą z niego ludzie :]

Powrót do góry
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.06 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypozyczyc do slabego klubu silnej ligi. Niech nabierze ogrania i moze nie zacznie sie cofac w rozwoju (z tego sezonu na to wychodzi, chociaz moze nie dostaje tylu szans...?). Szkoda chlopaka, bo widac ze ma talent do zdobywania bramek, juz w debiucie zdobyl swa pierwsza. Moze z Bayernem dostanie szanse, bo Ronaldo jest kontuzjowany. Chyba juz bedzie gotowy do gry.

kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.07 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ostatnio królewscy rozgrywają takie mecze to co się tu dziwić że on nie wchodzi , walka o cenne punkty toczy się do ostatnich minut. A trener nie będzie zdejmować kogoś takiego jak raul albo ronaldo Confused

Powrót do góry
Mario
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.07 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda ostatnio były ważne mecze, ale to nie powód, żeby nie grał, w tematym roq był b.ważny mecz z barusią dortmund i Portillo wszedł badajże w 80 minucie i strzlił bramkę, która dała awans potem do nastepnej fazy Ligi Mistrzów. Portillo jest przydatny, pożyteczny i powienien dalej być w Realu, nie chciałbym aby go wypożyczyli do jakigoś innego klubu...

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portillo jest dobry, ale nie w tym sezonie...tak jak Raul...jestem za tym zeby go wypozyczyc na sezon i wtedy z powrotem zagarnac.....moze teraz trener go wystawi jak nie ma Ronniego, ale watpie....no chyba ze na jakies 10 min. sklad w ktorym grali z Bayernem byl skuteczny....

Powrót do góry
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio raul ma bardzo słabą formę , w obu meczach z bayernem zagrał fatalnie . Być może było to spowodowane przez lekki uraz w lewej kostce , ale i tak grał słabo , Wściekły

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie w drugim spotakniu nie gral tak slabo jak przewaznie i mimo wlasnie kontuzji.....tu mi troszke zaimponowal.....walczyl do konca...

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.13 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczy napisał:
Ostatnio raul ma bardzo słabą formę , w obu meczach z bayernem zagrał fatalnie . Być może było to spowodowane przez lekki uraz w lewej kostce , ale i tak grał słabo , Wściekły

jak mnie dobijaja takie debilne komentarze, weź popatrz jak grała cała druzyna w Monachium, a przy bramce Zidana bezpośrednia asysta Salgado, możliwe to było bo sie Raul utrzymał przy piłce.
Co do Portilla to jak go nie lubie i nie wierze, że bedzie z niego wielki piłkarz. W tamtym sezonie został grubo przereklamowany, ale ja zauważyłem, ze na tle ManU i Juventusu poprostu nie istniał. Mało szans dostaje, nonsens. Jak sie jest rezerwowym no trzeba najpierw strzelac jako Joker. Wielki Portigol zagrał mecz towarzyski z Valladilid cały, tam nie było ani presji ani innych a ten i tak zawalił. Beznadziejnie zagrał szczególnie z Malaga, weszedł za Raula, wtedy odrazu siadła gra Ronaldo stracił swobode, ktora zapewniała mu asekuracja Raula, bo przecież młody pseudo-gwiazdorek od razu rzucił sie do ataku, tyle, ze skończyło sie tym, ze była żółta kartka ani jednego celnego strzału w światło bramki i jeszcze Real stracił bramke. Kiedyś obruszyłem na komentarzach publicznych co niektórych, piszac, ze gdybym był na Santiago Bernabeu to wraz z innymi kibicami wygwizdywałbym Portillo, dzis moje zdanie w tej kwestii nie drgneło.
Są piłkarze, którzy wchodza do składu niejako ex officio nawet jak sa w słabszej formie i chociaz wydaje sie ze nic nie robia, albo bardzo nie wiele to zapewniaja stabilizacje składu i psychiczny komfort kolegom, taki jest Raul. Portillo powinien pojechac na wypozyczenie i zdobyc doswiaczenie, po takim stazu nadałby sie na rezerwowego bo nie na podstawoowego zawodnika.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.16 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portillo zdecydowanie powinien dostawać więcej szans (przynajmniej moim zdaniem).Myśle że chłopak marnuje się na ławie i zdecydowanie zasługuje na gre tym bardziej teraz kiedy Ronaldo nie gra Płacze

Co do jego ewentualnego wypozyczenia to myśle że nie ma sensu poruszać tego tematu (i tak nie mamy zastępców Ronaldo czy Raula)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.16 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
jak mnie dobijaja takie debilne komentarze, weź popatrz jak grała cała druzyna w Monachium, a przy bramce Zidana bezpośrednia asysta Salgado, możliwe to było bo sie Raul utrzymał przy piłce.

Dobra diobra , być może przeliczyłem się z tym określeniem dwumeczu , ale od tamtej pory niczym specjalnym nie zaskoczył, pierwszy mecz to była katastrofa i tyle, nic dobrego nie zrobił

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.19 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och!!!! Supreme....nikt nie moze nawet powiedziec wlasnego zdania bo ty od razu na niego naskakujesz......nie wiem co ty dalej widzisz w Raulu....jesszcze na pocztku tego sezonu byl dobry(9 goli w lidze) ale zaraz potem spuchnął i juz nie pokazuje praktycznie nic na boisku....jest poprstu slaby i nie sprzeczaj sie z tym....bo kazdy to wie i kazdy mimo to go bardzo ceni, a ty to nie wiem co chcesz przez te klotnie osiagnac....twoje zdanie...OK ale daj sie innym wypowiedziec bo nie jestesmy tu w jakiejs sekcie gdzie twoje zdanie sie tylko liczy....wiecej tolerancji i zrozumienia......

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO widze w Raulu, kapiatana królewskich, zawodnika, który walczy do końcam kiedy cała drużyna olewa, on nadal gra, w tym sezonie brakuje mu szczęscia, ale sie przebudzi:|
Etoo strzelił w tym sezonie 10 bramek co też gra piach??????????????

Powrót do góry

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.19 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wieź rzesz....sam sie schowal w piach bo jestes naprawde smieszny....nie chce mi sie z tobą gadac......koniec tematu.....i zacznij tolerowac czyjes zdania.......a nie narzucac innym wlasne

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: