Counter-Strike: Global Offensive

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adamnen
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.03.20 05:41    Temat postu: Counter-Strike: Global Offensive Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów. Chciałbym założyć osobny temat specjalnie dla tej gry. Co myślicie o tej grze? Jeżeli ktoś gra to jakie są wasze wrażenia? Ja osobiście po kilkuletniej grze w cs'a 1.6 musiałem znależć troche czasu, żeby sie przestawić. Zupełnie inny recoil broni, troszkę zmienione mapki (wiadomo schemat ten sam), ale gra się całkiem fajnie. Zapraszam do dyskusji i jeżeli ktos gra to to zapraszam na jakieś wspólne meczyki czy grę ffa. Polecam postrzelać po często trafiają sie gracze z Barcelona w avatarze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.03.20 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam te gierkę, kupiłem na promocji świątecznej na steamie. Rozegrałem około 100 godzin ale nie jestem w to zbyt dobry. Gram zazwyczaj z kolegami, w grze jest skopany system dobierania meczy (z kolegami mamy srebra, a trafiamy na złota), i denerwujące jest to że przynajmniej u mnie, gra nie zapamiętuje ustawień, wchodzę do gry zmieniam np. grafikę na niższą i przy następnym uruchomieniu znowu są ustawienia domyślne. Ale gra się nawet przyjemnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.03.20 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra gra, ale tylko za 10 zł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.03.20 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnego problemu z ustawieniami, ustawiłem je raz i nigdy później nie musiałem nic zmieniać. Rozegrane mam coś ponad 100 godzin, nigdy wcześniej nie grałem w cs'a, ani na dłużej w jakąś strzelankę przez neta (pomijając gówniany Combat Arms), więc i wymiataczem delikatnie mówiąc nie jestem. Widziałem kiedyś jakieś gameplay'e CSa i nigdy mnie jakoś do niego nie ciągnęło, ale teraz muszę przyznać, że gra jest po prostu w chuj dobra. Niedociągnięć/bugów praktycznie nie ma, gra jest bardzo dobrze zbalansowana i potrafi wciągnąć grywalnością. Choć jak mówiłem doświadczenie mam praktycznie zerowe z fpsami, imho taki taktyczny shooter to zdecydowanie lepsza opcja od tych arcade'owych (jeszcze z 3 miesiące temu pewnie powiedziałbym na odwrót).

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2014.03.20 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozegrałem dwadzieścia godzin i mi się znudziło. Miałem pograć z chłopcami z RM.pl :* ale nie wyjdzie raczej.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: