Cristiano Ronaldo (cz. 7)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.06 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty dalej z siebie robisz błazna i dalej ja będę kąsał, aż tego faktu nie przełkniesz. Dwie z trzech asyst dały remis w grupie i awans z Chorwacją, także naprawdę, nie pogrążaj się tylko po prostu czas przyjąć do wiadomości fakty i nie pierdolić takich głupot w przyszłości. Jeżeli to zrobisz to moich złośliwości nie uświadczysz, obiecuję.

Jakie to ma znaczenie kto stwarzał z piłką większe zagrożenie? Cris wyskakuje ponad obrońców, lutuje bramę i wszystkich jebie stwarzanie zagrożenia z piłką, bo zdobył kluczową bramkę.

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.07.06 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ty nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie to chyba faktycznie nie ma sensu z tobą na jakikolwiek temat dyskutować...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk

PostWysłany: 2016.07.06 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, typowe z twojej strony omijanie tematu i pierdolenie na jakieś bzdurne kwestie pokroju zagrożenia stwarzanego z piłką po tym jak Ronaldo wprowadza Portugalię do historycznego finału Mistrzostw Europy. Ładnie. :lol2:

Rób tak dalej, a ja dalej będę wyśmiewał twoje gadki o bezużyteczności Ronaldo, aż nie zaakceptujesz faktów.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.07.06 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Panowie dziś jest dzień w którym triumfuje Madridismo. Uszanujmy to. Brawa dla Ronaldo, brawa dla Portugalii, ale również wielkie brawa dla Bale'a i dla jego reprezentacji, bo osiągnęli historyczny wynik. Nie mogę się doczekać jutra i niedzieli.

Szjk

PostWysłany: 2016.07.06 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gmoch ładnie mówił o kulawym Ronaldo, że mimo, że kulawy, to on i tak by na niego postawił, bo to Ronaldo. I o to właśnie chodzi, to daje obraz tego jak wielkim on jest piłkarzem, to powinni zrozumieć ci którzy nazywają go piątym kołem u wozu opowiadając o jakichś Mahrezach itp. Nie deprecjonować, nie umniejszać, nie wyśmiewać. Wtedy żadnych spin czy złośliwości nie będzie.

Brawa dla Bale'a też oczywiście się należą, wielki turniej, mamy ogromne szczęście, że posiadamy takich piłkarzy u nas w klubie. Nic tylko się cieszyć. Jakby Karim pojechał na mistrzostwa to i jego Ronaldo pewnie by w tym finale spotkał, ale na Kroosa może jeszcze trafi, więc nasi na ME potwierdzają klasę którą potwierdzili również wygrywając LM.

wyatt7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.06 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ,że w dalszej fazie meczu pilnował go Chester.Na początku Collins radził sobie z nim dość dobrze.Gra w powietrzu to jego jedyna zaleta w takiej formie.Widać za to konsekwencję w asystowaniu po strzale,już dwa mecze z rzędu.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2016.07.06 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, faulował go już na początku meczu na karnego, ale miał farta, że sędzia tego nie zauważył, ale w sumie ciężko oczekiwać by ktoś Ronaldo całkowicie z gry wyłączył, więc może i racja.

raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.06 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwa pytania: co historycznego jest w awansie Portugalii do finalu ME? I drugie - jak pojebanym trzeba byc, zeby zaliczyc Ronaldo asyste w meczu z Chorwacja?

Dobranoc.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2016.07.06 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2016/statistics/round=2000448/players/kind=goals/index.html

Dobranoc.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.07.06 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dołączę do raola. Co historycznego jest w awansie Portugalii do finału?

Dzisiaj Ronaldo bardzo dobry mecz, pociągnął swoich do finału,ale zdania i tak nie zmieniam. Na dzień dzisiejszy na Balona nie zasługuje i tak samo w sprawie nowego kontraktu. To że dziś zagrał dobrze nie znaczy, że w 16/17 nie będzie powtórki z zeszłego sezonu. Oby nie, bo z tym że zostanie już się powoli oswajam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.06 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo jest tak kreatywny, ze wymyslil sobie, ze obije bramkarza, zeby Quaresma mogl strzelic do pustej. G e n i u s z. No i ten historyczny awans. Moze dlatego historyczny, bo po wygraniu jednego meczu? Pewnie to miales na mysli. No i te teksty "nie zawodzi, kiedy druzyna go najbardziej potrzebuje". Ja jebie.

Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.06 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raol bez spiny, nie możesz zaprzeczyć, że dziś Cristiano stanął na wysokości zadania. Gol i asysta, odkąd jest w Madrycie to o jego sile stanowią głównie statystyki, dzisiaj był decydujący i tego podważyć nie można. Byłem za Walią, chciałem by zwycięski był Bale, ale...... Cristiano <3

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk

PostWysłany: 2016.07.06 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest historycznego w dojściu do finału ME, szczególnie dla takiej Portugalii która nigdy nic nie wygrała, a w finale ME czy MŚ pojawi się raptem drugi raz? No zgadnijcie.

Gratki raol za to, że po tym jak Ronaldo dotarł do finału tak prestiżowych rozgrywek jak ME, a Messi zjebał karnego w finale CA, odszedł z kadry i dostał wyrok masz jeszcze siłę by tu siedzieć, serio.

Zedd, Zaczynam się obawiać, że niedługo dołączysz się do put w innych aspektach niż hejtowanie Ronaldo i liczeniem na Niemcy w finale. Wiesz, zaczniesz opowiadać o kradzieżach Realu w czasach Franco i tak dalej. Ja oczywiście będę kibicował w finale naszej legendzie, a jak się nie uda to trudno, swoje na ME i tak już zrobił choć wygranie byłoby pięknym ukoronowaniem jego dotychczasowej kariery.

Z mojej eot, jeszcze raz gratki dla Crisa za dzisiejszy występ. :-)

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.07.07 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie dołączę do put, nie martw się o mnie drogi Szejku. W finale będę za Niemcami/Francją ze względu na Toniego/ogólnie lubię Francuzów, ale też z powodu, że nie lubię Portugalczyków i Cristiano nie ma tu nic do tego (żebyś sobie nie pomyślał, że za nim nie przepadam. Nigdy nie był moim ulubionym zawodnikiem, ale dopóki u nas będzie życzę mu jak najlepszych wyników), tak jak nie lubię Brazylii czy Argentyny, mimo że nasi piłkarze grają/grali w tych kadrach. Zwykłe prywatne antypatie.
Widzę, że za konstruktywne pisanie o słabościach Cristiano z poprzedniego sezonu wrzucasz mnie już do jednego wora z putkami. Litości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.07 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na jego standardy tego machania lapami bylo malo, nie strzelal co piec minut z 40 metrow, dolozyl bramke, wspolpracowal - wygladalo to jak na jego gre w reprezentacji naprawde dobrze. Oby w finale zagral jeszcze lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300  Następny
Strona 298 z 300
Skocz do: