Finał Pucharu Króla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.13 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz to pokazali klase....i tracimy pkt......nie widze tego różowo, a 5:0 to juz nie te czasy.....widac ze Queiroz inaczej prowadzi gre....juz Krolewscy tak nie wygrywają jak kiedys....jedyne takie zwyciestwo w tym sezonie mozna uznac wynik 7:2 nad Valladolid, a inne to lekkie zwyciestwa, albo strata duzej ilosci goli, np. 4:2......a teraz 1:1 brzmi bardzo niedobrze....wrecz fatalnie......co sie z nimi dzieje??????

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.14 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie dzieje. Nie można bez przerwy wygrywać. Poza tym pamiętaj, że Zaragoza wyeliminowała Barcelonę. Grają tam tacy piłkarze jak Savio czy Milito. Ważne aby wygrać w środę, choćby 1:0.

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.14 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jedyny twoj post dzisiaj ktory nie neguje tego co mowie(przynjamniej nie tak bardzo)......tez jestem tego zdania, ze trzeba sie max. skupic na srodowym meczu.....wkoncu walczymy o pierwszy tytul w tym sezonie i mam nadzieje ze nie ostatni....

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.14 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zamierzam negować każdego Twojego posta. Po prostu raz się zgadzamy, a raz nie i przez to mamy małe spięcie. Za tydzień będzie lepiej jak (mam nadzieję) sięgniemy po Puchar Króla Smile

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.14 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe....no napewno tak bedzie....bedziemy w lepszym nastroju bo Real wygra...trzeba wierzyc....nawet jak nie wygra to i tak jest najlepszy.....

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.03.14 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W inale Guti zagra pelne 90 minut, a nie 35 takze bez stresu ;]

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.14 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach....ty jak zwykle z tym Gutim........zagra Zidane i dlatego jestem spokojny o wynik......hehe

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.15 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaszliśmy tak daleko w Copa del Rey, że nie dopuszczam możliwości przegranej, chociaż jednak coś mnie niepokoi.
Nie oglądałam wielu z ostatnich meczy..., ale z tego co widziałam i czytałam, to ostanio wyniki były jakby troszkę wymęczone.
Nie wiem, co się dzieje z Królewskimi(czy coś się wogóle dzieje), może to chwilowy kryzys zawodników, a może brak/strata koncepcji u Quieroza..., ale o ile Puchar Króla jest bardzo realny, o tyle martwi mnie ciąg dalszy LM.

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.16 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałem dziś okropny sen. Śniło mi się, że przegraliśmy finał Pucharu Króla 0:2 , ale nie wiem czemu z FC Porto Confused Dopiero po chwili dotarło do mnie, że dziś wtorek, a finał dopiero jutro Smile

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.16 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki kryzys?? wiecie co? mnie ten wynik tez sie bardzo nie podoba jak i inne wczesniejsze.....ale jestem pewien ze to nic zlego nie oznacza.....zreszta...popatrzcie na MU....przegralo z Mcity az 1:4!!!!!!! i to sie nazywa katastrofa choc tez nie oznacza to kryzysu...nie zapominajcie, ze Real tez tak samo przegral z Sevillą na poczatku sezonu....i co.....byl kryzys?? nie, takze nie martwcie sie....Real to nie maszyna i czasem zdarzają sie złe dni a moze nawet tak jak w MU tygodnie, ale to nie oznacza, ze panuje jakis wielki kryzys.....Wielkie Kluby nie mają stałych kryzysów, natomiast kryzysy jako takie napewno są i zdarzają sie czesto....ale są one przejsciowe.....po burzy zawsze swieci slonce....

Powrót do góry
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.16 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ciekawi jaka atmosfera będzie na meczu, za kim będzie kibicować większość kibiców , podejrzewam że wysypie się tam pełno anty fanów realu miejscowej barcy.
Ale myślę że wygra ten kto jest lepszy a nie kto ma większe wsparcie od kibiców Rolling Eyes

Powrót do góry
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.16 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REALnyMADRIDista napisał:
po burzy zawsze swieci slonce....

...a po zimie bedzie wiosna 8) Nie panikujmy az tak. To tylko Saragossa... Wygramy pewnie i pierwszy puchar bedzie nasz Exclamation

Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.16 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
A ja miałem dziś okropny sen. Śniło mi się, że przegraliśmy finał Pucharu Króla 0:2 , ale nie wiem czemu z FC Porto Confused Dopiero po chwili dotarło do mnie, że dziś wtorek, a finał dopiero jutro Smile

A kto strzelil? Moze to byl final Ligi Mistrzow Question Very Happy Chetnie zagram u buka:)

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.16 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem pewny pucharu wkońcu kogo Real ma się bać Question Królewscy potrafią się niesamowicie moblizować na finały a ponad to napewno nie zadali sobie tyle trudu po to by polec w finale. Exclamation Nawet bez 3 galaktycznych Królewscy zagrają koncertowo Exclamation Real to najlepszy klub na świecie i to nie on ma się bać przeciwników tylko przeciwnicy mają się bać Realu Exclamation

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.16 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruben napisał:

A kto strzelil? Moze to byl final Ligi Mistrzow Question Very Happy Chetnie zagram u buka:)

To był Puchar Króla. Sam się zdziwiłem Smile Skąd Porto w Copa del Rey Shocked Question

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: