Finał Pucharu Króla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.03.18 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sie porobilo
generalnie to Guti jako pivot zagral dobrze i bronilbym go gdyby choc jedno z ponizszych sie stalo:
a) trafil bardziej w prawo przy lobie czego skutkiem bylaby bramka
b) trafil w pilke i nie byloby karnego
c) nie dostal czerwa (choc to mialo najmniejszy wplywa na wynik meczu, gdyz przewaga liczebna czy nie od 60 minuty tzw. galacticos przestali sie ruszac)
No i Guti jako jeden z niewielu biegal i walczyl do konca choc przewczesnego. Jednak zrobil te 3 wpadki i mial udzial w porazce - mecz beznadziejny. Jednak na tle innych... To co robil Beckham to tragedia nie do opisania - moze Valdano powinien wymusic na FIFA zmiany jak siatce zeby Becki wchodzil tylko na wolne? Jesli ktos nazywa straty Gutiego glupimi to jak nazwac straty Beckhama? Najmniejszy presing i strata. Przerzuty pilki byly conajwyzej wszez... No i Raulitka to juz jest totalne nieporozumienie. Drewniana panna tulipanna.
He-Ro od nastepnego sezonu!

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.18 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jESTEM STARSZNIE ZAWIEDZIONY MECZEM I POSTAWĄ kROLEWSKICH...NAPRAWDE LICZYLEM NA COS WIECEJ ALE JEDNAK SIE PRZELICZYLE...TAK JAK CHYBA KAZDY......COZ.....JAK ZWYKLE MNOSTWO BLEDOW......ALE REAL NIE MUSI BYC NAJLEPSZY.....MOZE BYC NAWET NAJGORSZY I TAK BEDE Z KROLEWSKIMI.....AZ DO SMIERCI...........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2004.03.18 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie przypuszczal, ze bede bronil Gutaska, ale zycie lubi płatać róznie figle Laughing Bede sie upierał, ze Guti był obok Zizou najlepszy na boisku, a juz robienie z niego kozła ofiarnego to totalne nieporozumienie.

A jeśli Abramowicz faktycznie chce Becksa to niech go bierze od zaraz, ja moge nawet dorzucic symboliczną złotówkę ;)

Ostatnio zmieniony przez Sobek dnia 2004.03.18 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Baraqda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.18 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubilem Queiroza i teraz uwazam go za trenera ktory nie umie ulozyc swojego zespolu i taktyki. W calym meczy Real nie mial ani jednego prostopadlego podania (nawet chyba proby!!!), a co akcja czy kontra atak to pilka byla posylana na lewą lub prawa flanke a potem zabawa przy lini pola karnego na 16-20 metrze. Co to jest !!! Real taka gra nie zajdzie daleko...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.18 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie od 'zlotym dziecku Madrytu'? Ciezko to mowic ale nalezy go ostro skrytykowac, beznadziejny sezon tylko przeszkadza na boisku (no troche przesadzilem). Real powinien kupic 3 klasowego napastnika zeby byla rywalizacja. Pozatym w trybie natychmiastowym pozbyc sie Figo i prowadzic mlodych pilkarzy (jestem za Mancini, Cassano z Romy i Joaquina z Betisu)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.18 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raula trzeba jak najszybciej sprzedać i na jego miejsce sprowadzić nowego napastnika ja tam nawet z Trezegola bym się cieszył nawet go troche lubie Very Happy Co do Figo to jest to mój ulubiony piłkarz ale on również rozgrywa coraz słabsze mecze i jak się nie poprawi to na jego miejsce również bedzie trzeba sprowadzić jakiegoś młodszego piłkarza na sezon 04/05. Exclamation No ale ja tam wieże w Luisa i mam nadzieje że na Euro zrobi furore Very Happy Very Happy Laughing Laughing

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.18 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie......no co wy.......Raul....wiem ze on gra ostatnio fatalnie.....w sumie przez prawie caly sezon, ale jest to nadal symbol Krolewskich i nie mozna sie go pozbywac.....co na to wszyscy ludzie by powiedzieli......i wogole....Raul juz za samą przeszlosc jest podstawowym graczem Realu.....jestem jednak za tym aby w tym sezonie kupic MLODEGO ale zdolnego napastnika i wtedy bylaby rywalizacja co dodawalo by napewno pozyteczne skutki....moze tez byc Moro......a co do Figo to tez nie mozna sie pozbywac takich graczy jak sam nie bedzie chcial odejsc....tez sobie zasluzyl na podstawowy sklad, ale takze mile widziana bylaby rywalizacja na tym miejscu......Figo zreszta nie jest az tak zly moim zdaniem, choc wiadomo ze nie jest to ten sam Figus co kilka lat temu......

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.18 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie pozbywałbym się Raula, a raczej... odważyłbym się w końcu posadzić go na ławie. Pamiętajmy również, że grał w zasadzie z kontuzją choć nie usprawiedliwia to porażki.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Raula trzeba jak najszybciej sprzedać i na jego miejsce sprowadzić nowego napastnika ja tam nawet z Trezegola bym się cieszył nawet go troche lubie Very Happy Co do Figo to jest to mój ulubiony piłkarz ale on również rozgrywa coraz słabsze mecze i jak się nie poprawi to na jego miejsce również bedzie trzeba sprowadzić jakiegoś młodszego piłkarza na sezon 04/05. Exclamation No ale ja tam wieże w Luisa i mam nadzieje że na Euro zrobi furore Very Happy Very Happy Laughing Laughing

Widać jak z ciebie znawca futbolu, Trezege już drugi z sezon z rzedu cienuje a ty bys go sprowadzał.

Winni tej porażki sa Ceasar i Guti. Raul byl słaby tak samo jak Portillo, Solari i czy inni. A Nistelrooy gra cały sezon i nie ma kontuzji jak Ronaldo.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.19 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Supreme pierw się czepiasz Ugiego (nie wiem o co) teraz mnie czyli wychodzi na to że nie możesz czytać postów forumowiczów,którzy mają inne poglądy niż ty Twisted Evil Co do Treze to gra o niebol lepiej od Raula Very Happy 8)

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.19 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... sprzedajcie Raula. Zaraz potem sprzedajcie Santaigo Bernabeu i wszystkie trofea tego klubu, bo przyda sie kasa na nowych sprzed... ech, piłkarzy. Raul dla tego klubu strzelił porównywalną ilość bramek co cała reszta 'galacticos'. Ma 26 lat i jeszcze cała kariera przed nim. Zauważcie też, że Raul nie dostał ani jednej dobrej piłki w meczu z Saragossą... jego wina? A może tych Waszych genialnych pomocników? Meczu nie przegrał jeden, czy dwóch piłkarzy... Przegrał Real Madryt; wszyscy dali ciała. Teraz jest tak, że mecze wygrywa Ronaldo/Zidane/Figo/ktokolwiek, a przegrywa Raul na spółkę z obroną. Dżizus.... :|

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.19 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że dawanie ciała to u Raula w tym sezonie na porządku dziennym, jak Real gra dobrze do Raul przeciętnie lub słabo, jak Real gra slabo to Raul tez. Czyli niewazne czy Real wygrywa czy nie w tych meczach, w wiekszosci z nich niewiele pokazuje, poczatek, owszem dobry ale potem.... Rolling Eyes . Założe sie że gdyby taką forme prezentowal jakikolwiek inny pilkarz królewskich od od razu poszedlby siedziec na ławe, no ale to Raul Rolling Eyes . A to że nie ma zmiennika to żadne usprawiedliwienie dla jego gry, chociaz nie wiem czemu tak wątpicie w tego Portillo.

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.19 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Założe sie że gdyby taką forme prezentowal jakikolwiek inny pilkarz królewskich od od razu poszedlby siedziec na ławe
Założę się, że nie. Tu nie ma rywalizacji, tu jest 'galaktyczna jedenastka' i już. Nie jesteś 'galaktyczny'=nie znajdziesz sobie na długo miejsca w pierwszej jedenastce. Co z tego, że Solari był w dobrej formie jak za niego grał nienajlepszy wówczas Zidane. Figo bez formy też grał. Na początku poprzedniego sezonu w ataku bardzo dobrze radził sobie Jose Maria. I co z tego, jak Ronaldo i tak zajął jego miejsce. Jeszcze sezon wcześniej wymiatał Morientes i co mu po tym... Mógłby strzelić jeszcze 20 bramek więcej, a i tak by nie grał. To musi się zmienić :|

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Figo&Ronaldo nie masz poglądów tylko mylne wyobrażenia a to jest zasadnicza różnica.
W odróżnieniu od ciebie ja swoje sądy opieram w oparciu i rzeczywistosc. Trezege grał dobrze w Juve 2 sezony temu zosatł któlem strzelców. Od poprzediego sezonu gra fatalnie, prawie wkólko jest kontuzjowany. Ogladalem w poprzednia sobote mecz Juve-Milan, nawet nie było go na ławce rezerwowych.

Jak zwykle głupkowato Ugi3
Cytat:
chociaz nie wiem czemu tak wątpicie w tego Portillo.

Dlatego, że Portillo strzelił pierwszą bramke w rozgrywkach ligowych w tym sezonie w meczu w Niedziele, a 3 wogóle od początku sezonu. Dlatego że w meczach z ManU i Juve w tamtym sezonie ten zawodnik nie istniał. Dlatego, ze nie jest powoływany do reprezentacji młodzieżowej Hiszpanii. Subiektywnie go nie lubie.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.19 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
[b]Dlatego, że Portillo strzelił pierwszą bramke w rozgrywkach ligowych w tym sezonie w meczu w Niedziele, a 3 wogóle od początku sezonu. Dlatego że w meczach z ManU i Juve w tamtym sezonie ten zawodnik nie istniał. Dlatego, ze nie jest powoływany do reprezentacji młodzieżowej Hiszpanii. Subiektywnie go nie lubie.

A jak twoim zdaniem Portillo ma strzelać gole i być powoływany do reprezetacji skoro nie gra!

Supreme twoje argumenty są poprostu śmieszne!Aha i nie pisz wrazie czego że Queiroz daje mu dużo okazji do strzelania bramek bo jak wiemy tak niestety nie jest!Aha nie lubisz Portillo za to że nie istniał w tamtym sezonie Question hmm to wygląda na to że Raula też nie możesz lubieć bo przecież nie istnieje w tym sezonie Rolling Eyes No ale ty zapewne zaraz napiszesz że Raul w tym sezonie ma troche słabszą forme niz zwykle. Wink

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: