Finał Pucharu Króla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rezerwowy napastnik powinien wykorzystywać te momenty które ma dane.
Portillo grał cały mecz z Villareal . Cały mecz towarzyski z Valladolid 2.
Kilkukrotnie był wpuszczany przez Quiroza, żadnej z szans nie wykorzystał, wiec dlaczego miałby ich dostawac wiecej.
I widzisz, co bys nie napisał to nie wychodzi tak jak chcesz Figo&Ronaldo. Miałem tego nie napisać, ale co tam. Była kiedyś taka śmieszna stronka o Realu Madryt, nazywała sie www.realmadryt.net. Bardzo często w komentarzach pod newsami udzielał sie Figo&Ronaldo, zreszta jako jeden z niewielu oprocz samych redaktorow tej strony, ale mi do dzisiaj został w głowie jeden z pomysłów Figo&Ronaldo, mianowicie pomysł aby do Realu ścignąc Bąka z Lens, ale sie z tego uśmialem, pamiętam, ze była wtedy nawet arguemtacja, nie przytocze fragmentów, bo nie pamietam, ale był ubaw po pachy. Dlatego tez zazwyczaj Figo&Ronaldo to co napiszesz jest takie: Laughing i trzeba brać na to taka poparawke : ;)
Claro?? 8)

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.19 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Ty Figo&Ronaldo nie masz poglądów tylko mylne wyobrażenia a to jest zasadnicza różnica.
W odróżnieniu od ciebie ja swoje sądy opieram w oparciu i rzeczywistosc.
...........Jak zwykle głupkowato Ugi3

Boże wescie mi tego chłopa Rolling Eyes
Tak twoje argumenty sa świetne, szczególnie dotyczące Portillo, Figo&Ronaldo dobrze zauwazyl, że ten zawodnik nie ma zbyt wiele okazji a ty piszesz jakies farmazony, że musi od razu je wykorzystywac, weź daj se siana Confused Atakujesz kolesia za to że udzielal sie na innej stronie Shocked Shocked , a co w tym złego?, Ty atakujesz ludzi a nie ich poglądy. Prosty przyklad, jedna z osób, ktora niedawno napisala że Raul rzeczywiscie powinien isc na ławke, ta osoba to autorytet tego forum, mianowicie aaangie, czemu jej nie zaatakowales że wedlug ciebie glupio mówi? ( Sorry aaangie że Cie tu wykorzystalem Smile ale temu facetowi trzeba to jakos namalowac ). ty po prostu atakujes tych, ktorych chcesz.

P.S. Jak twoi znajomi wytrzymuja z toba? Rolling Eyes Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.19 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem cię Supreme co Bąk cię śmieszy Question Dlaczego jest o niebol lepszy od Bravo,Pavona i Hierro Exclamation A co do strony www.realmadryt.net to była to świetna strona a jak ci się nie podobała to po co na nią wchodziłeś Question i skoro jesteś taki wybredy to zrób lepszą stronke Exclamation

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli aaangie tak napisała, to jest jej zdanie, które szanuje. Ona zreszta wypwowiada swoje poglady w ten sposob, ze nie razi tym innych użytkowników, ty Ugi3 i ehehem F&R napisaliście, ze należy, sprzedać symbol Madrytu, kapitana królewskich, ato różnica i to kolosalna. F&R zuważa, głeboki znawca, że Portillo ma mało szans, jest to poglad bardzo watpliwy, z 2 wzgledow. Quieroz miał czas na zapoznanie sie druzyna w Azjii. Jezeli chodzi o napastników najlepiej wypadli Ronaldo i Morientes, już nie-genialnie Raul i bardzo fatalnie Portillo. Quiroz wyrobił sobie zdanie o każdym i powiedział, że Morientes świetnie pasuje do centr Becksa. Natychmiastowa, wrecz nerwowa reakcja, klubu było wypożyczenie Morientesa. Portillo, ktory jest piłkarzem wielce-przecietnym, bardzo szybko dostał szanse na gre, połakomił sie nawet na numer Ronaldo 11 z poprzedniego sezonu, tylko, że mecz z Villareal zakończył bezbramkowo, ważny 1 punkt zapewnił absolutny debiutant Nunez. Quiroz potem nieczesto stawia na Portillo, pomija go w meczu z Valencia i naszczescie w meczu z Porto. Ale życie jest takie, że w róznych meczach Portillo dostaje ogony, ja pamietam szczegolnie mecz z Malaga, gdzie weszedł na 25 minut i mecz zakończył tylko z żółtą kartką. Ogladałem też mecz towarzyski z Valladolid gdzie grał ten mecz cały i bramek nie strzelił nie jest dziwne wiec, ze Quiroz na niego nie stawia. W odróżnieniu od Portilla Raul strzelił 9 bramek w lidze, w tym bardzo wazna w meczu z Deportivo, około 4 w Copa del Rey i jedna w Champions. A wiec około 15 bramek Raul strzelił wogóle, a Portillo 3, każdy nawet Ugi3 bo Figo&Ronaldo raczej nie, to zauważy.
Co do atakowania kogoś, Figo&Ronaldo coś napisał i ponosi za to odpowodzielaność, poglad, ze Bąk stanowi poziom do gry w Realu jest łagodnie mówiąc wielce śmieszny. CO tu gadać :|

Cytat:
Dlaczego jest o niebol lepszy od Bravo,Pavona i Hierro

Bąk jest lepszy od Hierro, przecież na to można tylko ręce załamać, o zgrozo, nie wysmiać czegoś takiego to aż grzech.
Figo&Ronaldo jeszcze raz dedykuje ci ten schemat:
twoje wypowiedzi są takie Laughing i dlatego należy je traktować tak : ;)

Powrót do góry

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.19 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Nie rozumiem cię Supreme co Bąk cię śmieszy Question Dlaczego jest o niebol lepszy od Bravo,Pavona i Hierro Exclamation
Teraz to przegiales...
Ktorys z panow pracujacych w Canal+ slusznie zauwazyl, ze Portillo w tym sezonie gral juz wiecej (albo podobie, nie pamietam) minut niz w tamtym [stan sprzed paru tygodni], a nie strzelil nawet gola w lidze.

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.19 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no....Supreme,jak zawsze musze sie wtrącic, ale tak juz jest.....wiesz co??? dotychczas staralem sie ciebie zrozumiec, ale to juz jest lekka przesada......i jeszcze w innym temacie napisales:
"Toleruj inne zdanie :
Jezeli sie z kims nie zgadzam to bede to pisał i w takiej formie jakiej mi sie to podoba,
Moje zdanie wywalić Ugi3 i mu podobnych obiektywnych .....
Jak ktoś ma inne zdanie to niech ma a ja nieciepie Ugie3 i jestem zdania, ze nalezy go wywalić."
Wg mnie to ciebie nalezy stad wywalic i to ty nie tolerujesz czyjegos zdania nie masz prawa pisac tego co ci sie podoba bo najlepszym przykladem na to jest Kaczy....i zycze tobie tego samego.....zreszta tez jestem w to zamieszany bo napisales:podobny obiektywny....a wiec ja....a ja bede walczyl o swoje.......a to co piszesz w tym temacie jest zalosne i swiadczy to tylko o twoich racjach ktore musza byc najlepsze i nikt nie moze tego zanegowac bo od razu na niego naskakujesz.....CAŁKOWICIE POPIERAM UGIEGO I FIGO&RONALDO bo oni tylko mowia swoje zdanie a ty za to ich atakujesz....i to bezpodstawnie....dla mnie jestes pustym czlowiekiem zadumanym w swoich racjach....nie warto z tobą polemizowac.....

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.19 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi w tym poście w co sie wtrącam, przecież od 10 co najmniej postów prowadze tu dyskusje, chciałeś to kopiwałeś moje wypowiedzi, które napisałem i ma to gdzieś co to znaczy? Kazdy ma prawo do poglądów tzn:
Cytat:
Figo&Ronaldo napisał:
Nie rozumiem cię Supreme co Bąk cię śmieszy Dlaczego jest o niebol lepszy od Bravo,Pavona i Hierro

jak ktoś pisze takie farmazony to co nie można napisać, ze to głupota. Daj spokój, lepiej niech każdy pisze co uważa.
Simon skomromitował wypowidzi Ugiego 3 i F&R to wypowiedzią
Cytat:
Ktorys z panow pracujacych w Canal+ slusznie zauwazyl, ze Portillo w tym sezonie gral juz wiecej (albo podobie, nie pamietam) minut niz w tamtym [stan sprzed paru tygodni], a nie strzelil nawet gola w lidze.

I to ty sie wtącileś i to jeszcze tak głupio, ze naprawde nie wiadomo o co ci chodzi. Jezeli chcesz zostać adwokatem, to wiedz, ze to nie proste, a ta probe mozna okreslic jako nieudolną. A i jezeli przyjdzie co do głowy dac mi rade, to wyslij privem co?

Powrót do góry

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.19 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to ja sie wtracilem do rozmow aa nie ty...czytaj uwazniej.....po drugie to znowu musiales skrytykowac nazywajac wypowiedzi F&R farmazonami.....a moze on tak wlasnie qrwa mysli co????nie zastanowileś sie nad tym???? po trzecie nie jestem zadnym qrwa adwokatem tylko piszac o Ugim napisales tez cos o podobnych obiektywnych, czyli chcac nie chcac obraziles tez mnie a ja nie dam za wygraną....a po czwarte to wez rzesz sie juz qrwa zamknij i nic juz nie pisz lepiej i jak chcesz to sam mi qrwa wyslij priva.....to tyle KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.20 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jezeli ktoś by napisał ze ludobójstwo i terrozyzm jest w porządku i ja bym zaprzeczył, to też byś napisał:
Cytat:
moze on tak wlasnie qrwa mysli co????nie zastanowileś sie nad tym????

To co F&R napisał to jest farmazon, a Bąk sie nie tylko do Realu M, nie nadaje watpie, zeby wielce wzmocnił Real Saragossa. :|

Powrót do góry

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.20 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REALnyMADRIDista napisał:
po trzecie nie jestem zadnym qrwa adwokatem tylko piszac o Ugim napisales tez cos o podobnych obiektywnych, czyli chcac nie chcac obraziles tez mnie a ja nie dam za wygraną....
- czyli, że sam się uważasz za 'podobnyego obiektywnego'? i nie rzucaj tymi 'qrwami', bo po co?

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.20 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Jezeli aaangie tak napisała, to jest jej zdanie, które szanuje.

A to nowość.
Supreme napisał:
Ona zreszta wypwowiada swoje poglady w ten sposob, ze nie razi tym innych użytkowników, ty Ugi3 i ehehem F&R napisaliście, ze należy, sprzedać symbol Madrytu, kapitana królewskich, ato różnica i to kolosalna.

No dobra ale gdzie w stwierdzeniu że nalezy sprzedac czy posadzic Raula urazilem ciebie Shocked

CO do Portillo to i tak nalezaloby próbowac nim grac, niech sie chlopak uczy, przy Raulu bez formy niewielka jest różnica miedzy nimi. Tak czy siak obaj strzelają mało goli, w sumie z dwóch różnych powodów, ale w koncu nalezy zagrac kimś młodym. Rolling Eyes

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.20 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o Bąka to powiem tak: Do Realu moze i by byl troche za slaby ale to jeden z lepszych polskich obrońców i jeden z czolowych w lidze francuskiej, to że wybral marną ( marną w tym sezonie: żeby nikt sie zas nie przyczepil )druzyne to juz inna sprawa Rolling Eyes . Z powodzeniem mógłby grac nawet w Deportivo. Gdyby nie ciagle kontuzje to niewiadomo czy jego kariera nie potoczylaby sie lepiej.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.20 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dyskusje zakończyłem.Nie będe kłucił się z ludzmi,którzy i tak uważają że tylko oni mają racje a to co inni piszą to brednie.Supreme jak ci się ku... moje posty nie podobają to po co je czytasz i nie cytuj mnie co chwile bo nie jestem jakimś klaunem na tym forum tylko forumowiczem jak wszyscy inni ludzie,którzy tu się znajdują ! Swoją drogą to też się zastanawiam nad tym jak twoi koledzy mogą wytrzymać w twojej obecnośći (ich pewnie też krytykujesz i wyśmiewasz Rolling Eyes ) Co do Bąka to zgadzam się z Ugim a takiej bramy jak Bąk zaden obrońca Realu Włochą by nie wlepił poza oczywiście Carlosem.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.20 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3
Cytat:
No dobra ale gdzie w stwierdzeniu że nalezy sprzedac czy posadzic Raula urazilem ciebie

W stwierdzeniu sprzedać Raula - obraźiłeś mnie jako kibica krolewskich, co prawda obraziłes to za duze słowo, ale to nie jest forum Piłki Noznej wiec trzeba sie liczyć. ze słowami. Piszac to po jednym meczu pokazales, ze jestes ignoantem, ze dokonujesz watpliwej jakosci ocen i twoja wiedza o Realu opiera sie na 5 moze 6 spotkaniach ktore widziales w tym sezonie i paru meczach z poprzedniego.

DO Figo&Ronaldo
Pozwolisze, ze cie zacytuje poraz ostatni
Cytat:
bo nie jestem jakimś klaunem na tym forum tylko forumowiczem
- piszac to prawdopodobnie, sam zaczynasz miec poczucie własnej smieszności.
Cytat:
Nie będe kłucił się z ludzmi,którzy i tak uważają że tylko oni mają racje a to co inni piszą to brednie.

Mylisz, sie to co inni pisza to nie brednie, tylko to co ty piszesz to brednie i w sumie w duzej mierze ugi3. Ja wam przedstawiłem logioczne uzasadnienie moich poglądów, ale cóż.
Ugi3 i Figo&Ronaldo a także gość z przydługim Nikiem zaczynającym sie na Realny:
Każdy ma prawo do poglądów, jezeli jednak przedstawi je publicznie to musi sie z tym liczyć, ze beda podlegały ocenie, mnie sie opinia:Nalezy sprzedać Raula - nie tylko nie podoba, ale to stwierdzenie świadczy o miałkości pogladow tego kto to napisał. To świadczy o kopltnej ignorancji tematu. Jezeli tak sie pisze to trzeba sie liczyc z reakcja. Nie kazdy na tej stronie jest fanem Figo i Ronaldo, prawie nikt angielskiej ligi. Jest jaka cześć osób, które kibicuje Realowi, czesc osob napisała, ze Raul na ławe - ten poglad jest watpliwy z braku alternatywy.
A tylko Ugi3 i F&R napisali sprzedac - wiec taki poglad w moich oczach to kompromitacja, ja taki poglad zawsze bede podwazał, trzeba sie nauczyc go bronic, a nie płakać jak dziewczynka Figo&Ronaldo. To nie www.realmadryt.net ze jeden napisał a 3 np napisało, ze racje i jeszcze zescie sie pobluzgali w miedzyczasie.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.20 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze Supreme że masz kłopoty z odróżniamiem kto jest facetem a kto kobietą.Widzisz twój idol nie jest na tyle mocny abyś mógł mnie nim pokonać dlatego zaczełeś mnie obrażać to oczywiście świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem.Czyli poprostu bezwartościową osobą.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: