Real Madryt - Atlético Madryt [4-1] \oooooooooo/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2013/14
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2014.05.25 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlo i cała drużyna śpiewający razem, świętując Decimę.. życie Madridisty nie może być piękniejsze. <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
pijący_pepsi
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.05.25 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

coś pięknego, nie mam słów...

Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.05.25 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowne widowisko. Zgaszone Bernabeu, podświetlenie boiska i wyświetlanie nazwisk z numerami, utwór wykonany przez cały zespół (w przyszłości wspominając Decime będę miał przed oczami obraz z fałszującym Carlo :-) ). Po prostu pięknie.

Floro dając na końcu wywiad już chyba podpity Very Happy .

Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.05.25 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj po meczu tak się zastanawiałem, czy dalej będę miał tę iskrę do kibicowania. Wszak widziałem triumfy w najważniejszych rozgrywkach w jakich ten Klub występował. Nawet się przeraziłem, że to się we mnie wypali, bo końcu, po latach, mogłem się cieszyć z Decimy, ostatniego elementu układanki. Ale teraz wiem, że jest zupełnie inaczej. Chcę więcej. Chcę dalej. Chcę do końca życia. Kocham ten klub, jestem absolutnie uzależniony. Będę cholernie cierpiał przez te wakacje, nie mogąc oglądać królewsko białych koszulek. Jakby ktoś spojrzał na moje życie, mógłby powiedzieć, że nie mam nic. Ale mam. Ten klub, który kocham, który jest sensem mojego życia i którego nikt mi nie zabierze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.05.25 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od soboty czas płynie szybko i pięknie. Emocje w czasie meczu, wzruszenie w czasie fety.. Chce się jeszcze więcej. Teraz mamy ponad 2 miesiące przerwy, a później jazda po kolejne trofea. SPH, SPE I KMŚ czekają. A za rok - undecima

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
adiosBarca
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.05.26 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Wczoraj po meczu tak się zastanawiałem, czy dalej będę miał tę iskrę do kibicowania.

La decima to dopiero początek!
Cel na przyszły sezon to obrona ligi mistrzów jako pierwszy zespół w historii.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2014.05.26 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie widziałem tak dobrego meczu, w którym było tak mało okazji. Obie drużyny taktycznie wręcz perfekt. Po kolei.

Jak Iker mógł mnie tak zawieść, chyba się porządnie zesrał tym finałem. Dał duży powód do postawienia na Diego w przyszłym sezonie. Ramos co za wola walki, on chyba miał siły jeszcze na drugi mecz, tak samo Modrić. Carvajal również niesamowicie waleczny, sytuacja gdzie spartolił a potem wrócił i pięknym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo idealnie oddaje jak Dani walczy dla zespołu. O Di Marii nie trzeba nic gadać, crack i tyle. Nie wszystko było różowe, ale po tym triumfie myślę, że to nieważne. W końcu LM, po tylu latach, dziękuję Ci mój kochany Realu, jesteś wielki <serce> Teraz pora powalczyć o coś historycznego i obronić LM, presja już nie będzie taka duża, więc może będzie jeszcze lepiej? Na pewno Ramos i spółka będą chcieli w ten sposób stworzyć historię, więc będzie motywacja, a nie obsesja i widzę w tym nasze szanse.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Simi.
Nintendo

PostWysłany: 2014.05.26 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najlepszych dreszczowców jakie widziałem. Przebić Stambułu 2005 raczej nie przebije, ale nadal bardzo wysoko stoi.

Co do samego meczu, to po stracie tej głupiej bramki po wielbłądzie Ikera straciłem nadzieję na wygraną. Zmiany Isco i Marcelo jak i nieustanny atak, niczym Real - Borussia 12/13, przywróciły jednak nadzieję. <serce>

Pablo.
El Duodécimo Jugador

PostWysłany: 2014.05.26 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę swój jubileuszowy post napisać w tym temacie, po takich okoliczność. Parafrazując Juanito: 90 minut na Estádio da Luz to bardzo dużo. <serce>
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

miyagi1
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.05.26 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby musieli to bez problemu zagraliby zaraz drugi mecz Tongue

Powrót do góry
czujek22
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.05.27 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekny meczyk ;D to co REAL robil od 60-70 min to byla miazga. Mocne podania, bylee doprzodu i to skutkowalo. Iker popelnil wielki blad ale w calym meczu nie mial wiele do roboty. Ramos nasz Krol. Zapamietamy ten mecz do konca zycia ;D

Powrót do góry
wiktoro198
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.05.27 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę uwierzyć że najbardziej waleczny zespół w Europie Atletico, już po prostu ledwie stali na nogach w dogrywce, bramka Marcelo to świetnie podsumowuje. Real jeszcze grał, Di Maria nie wiem skąd on brał siły, a nasi rywale byli kompletnie bez sił po regulaminowym czasie gry.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.05.27 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się temu nie dziwię. Simeone ich po prostu zajechał.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2014.05.27 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W regulaminowym czasie gry Atletico nie przegrało ŻADNEGO meczu. Coś pięknego. Jednakże patrząc po opiniach kibiców nie nazywają się moralnymi zwycięzcami. Z resztą, podejście kibiców Materacy, przynajmniej tych, których mogłem posłuchać, czy pewne opinie przeczytać, bardzo mi się podobało. Przede wszystkim doceniają to co zrobili, dziękują za wszystko i osiągnęli to, o czym niektórzy tylko marzą, pełną satysfakcję przez śledzenie futbolu, bez rozpaczy o porażce we finale, pomimo, że mieli szansę na historyczny sukces. Są świadomi kim są, co osiągnęli i w jakim stylu. Wielkie brawa. Mecz godny finału Ligi Mistrzów, pomimo, że od strony czysto sportowej dla zwykłego kibica mecz mógł być przez większość czasu zbyt taktyczny, bez jakieś szczególnej ilości sytuacji klarownych. Jednakże końcowe minuty, dogrywka i emocje nadrobiły 'stracony' czas.

Zwycięstwo w takim stylu, w tym momencie, cieszy mnie bardziej aniżeli gładkie zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Ta drużyna musiała pokazać, że są ze sobą na dobre i na złe, że są ze sobą kiedy im wychodzi i kiedy nie. Sposób zwycięstwa powinien ich znacząco podbudować no i zmobilizować do większej pracy, bo zakładam, że są świadomi, że sporo im brakowało, aby jednak ten mecz zakończyć szybciej i 'pier...ony szef', jak to ujął Iker, musiał zająć się tym, czym BBC nie było w stanie.

Obronić tytuł będzie ciężko, ale mają jeszcze coś do udowodnienia, teraz czas wygrać co najmniej ligę i pokazać, że krajowego podwórka nie mają w nosie.

Dziękuję.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.05.27 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Btw. Jak po hiszpańsku będzie nazywać się jedenasta LM? Chodzi mi o odpowiednik dla La Decima.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2013/14 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24
Skocz do: