Temat dla bezrobotnych no-life'ów (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.06.28 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo prawdy i tak do wszystkich dojdzie prędzej czy później.

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2019.07.02 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile powinno sie zarabiac w Polsce, zeby dobrze zyc? W sumie refleksja mnie naszla, poniewaz spotkalem imiennika, ktory mieszkal tutaj gdzie ja przez 26, ale wrocil do Polski. Pracuje w firmie transportowej i ponoc zarabia b. dobrze (wg. jego slów: 9000 PLN miesiac). W sumie wyszla z tego mala dyskusja o powrotach do Polski, etc.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.07.03 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zawsze jest kwestia potrzeb. Jeden będzie chciał mieć wszystko w dupie i żyć w ciszy w małej mieścinie, drugi będzie chciał żyć w średnim mieście w miarę komfortowo z dostępem do większości usług, a trzeci będzie chciał żyć w bardzo wysokim standardzie w dużym mieście z dostępem do wszystkich usług na najwyższym poziomie.
Kolejna kwestia - masz kapitał startowy na własny kąt, czy nie?
Żyjesz samemu, czy w związku?
Nie da się tak odpowiedzieć łatwo na to pytanie.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.07.03 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miec 5000 na czysto, po oplaceniu kosztow stałych - czynsz, oplaty itd.
To juz jest calkiem dobre zycie, chociaz bez fajerwerków. Zalezy tez o jakim miescie mowimy.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.07.03 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym poniżej 10k nie schodził.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.03 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko #programista15k może mieć w miarę (powtarzam: W MIARĘ) dobre życie, poniżej tej kwoty ciężko jest wyżyć.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.07.03 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są tutaj pasjonaci rowerów? Ja trochę zielony w temacie, a chciałem kupić rower do 1500 zł. Nie jestem wymagający, byleby był wygodny, pojeździłbym pewnie z 10 km nad jezioro i z powrotem( teren trochę miejski, trochę leśny) i pewnie dla sportu coś jazdy wokół Poznania. Patrzę na rowery crossowe i w sumie patrząc czysto na osprzęt wybór mi padł już na dwa rowery:

Vellberg explorer 3.2
Lazaro integral V3.

Wiem, że marki trochę mniej znane, niektóre opinie w internetach, że średnie, jednak głównie ludzie chwalą, ogólnie patrząc stosunek jakość/cena wydają się być bardzo dobre

http://miastorowerow.pl/rowery-crossowe/27557-rower-28-vellberg-explorer-32-m-cross-alivio-czarno-czerwony-mat-19-rowery-crossowe-5907437526088.html

http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v3-m%C4%99ski-2019_pid=210

Ktoś mógłby coś więcej dodać? Może ktoś ma i poleca lub nie? Może by ktoś rozwiał wątpliwości, który rower byłby lepszy, czy w sumie jest to bez różnicy?

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.07.03 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku zeszłego roku miałem dokładnie taki sam dylemat, ale wybierałem pomiędzy niższymi (wcześniejszymi?) modelami tych samych marek - VELLBERG EXPLORER 3.1 (ty 3.2) i LAZARO INTEGRAL V2 (ty V3). Trochę się naczytałem i w sumie losowo, bo podzespoły były niemal identyczne, wybrałem Vellberga. W ostatnim momencie jednak wyszło, że nie ma już go w stonowanych kolorach (same jakieś fikuśne czerwienie) więc wybrałem Lazaro V2 identycznie wyglądającego jak z twojego linka.
Te dwie marki + bodajże Kands to praktycznie to samo w założonym budżecie. Porównałbym na wszelki wypadek poszczególne podzespoły. Zwróć uwagę czy zębatka to nowocześniejsza kaseta (a nie wolnobieg, chociaż go mam i nie narzekam). Używam mojego w podobnych warunkach o których piszesz plus jakieś dalsze wycieczki 50-60 km i nie mam do czego się przyczepić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.03 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Kandsa, na którego dałem chyba z 3 lata temu właśnie coś koło 1500zł i wtedy bił wszystkie Gianty, Krossy i northteci z podobnego pułapu cenowego. Pamiętam też, że właśnie zastanawiałem się między nim, a innym od Lazaro, a finalnie postawiłem na Kandsa, bo bardziej mi się podobał + Lazaro miał niby dziwną, niewygodną dla niektórych, geometrię ramy. Może
to już jednak poprawili.

Także polską firmę Kands mogę zdecydowanie polecić, jak będziesz o niego dbał, to nic się nie będzie działo, mój dziś wygląda nadal praktycznie jak nówka.

Wybrałbym tego, który ma najlepsze komponenty w tej cenie, bo firma imo bez różnicy, choć upewnił bym się jeszcze, czy Lazaro poprawiło geometrię ramy.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.07.03 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie z 5 lat temu kupiłem jakieś gówno z allegro (Freeroad Grand&Valley czy coś takiego). Nie wiem czy ja go chujowo złożyłem (prawdopodobne) czy sam rower był chujowy, ale jeździło się tragicznie. Dostałem po prostu awersu do roweru. Go oddam na domek rodzicom, bo jedyne do czego się nadaje to na przejażdżkę 1 km do monopola. Dupa boli, ręce bolą, pedałuje się okropnie.

Kands maestro 1750 zł, powiedziałem sobie, że 1500 i basta Very Happy

Właśnie byłem zdecydowany na vellberga 4.1, ale niestety już nie produkują Very Happy

Ogólnie oba te rowery to w gruncie to samo i chyba zdecyduje estetyka, a tutaj vellberg mi się bardziej podoba. Kaseta w obu modelach ta sama. Klasa osprzętu podobna. Tylko właśnie ten czerwony odcień też mnie wkurwia Very Happy Wydaje mi się, że jestem zdecydowany, choć pewnie w momencie kupna jeszcze porównam każdą część między sobą w obu modelach Tongue

E: A, no i bardzo dziękuję!

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.03 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, dołożyłbym do tego Kandsa Maestro. Ja mam właśnie ten model ale sprzed 3 lat, jeszcze z przerzutkami Alivio, a teraz widzę dają już deore. Warto dołożyć, jako że jest to zakup na lata.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.07.03 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej myślałem o dołożeniu i zakupie vellberga 4.2. Też przerzutki dają deore, a 1650 zł. Jednak też nie zamierzam katować roweru, w formie treningu wolę bieganie, rower ma służyć rekreacji, bo zajedzie się dalej niż przebiegnie. Myślę, że ten vellberg zdecydowanie wystarczy, ale myślę też ogarnę sobie czy warto dokładać do kandsa. Tutaj też miejsce może być spoko, bo kandsa dostanę w Poznaniu i przymierzę czy pasuje, vellberg czy lazaro zostaje tylko wysyłka internetowa.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.07.05 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RIPokoko

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.07.05 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisujcie miasta. Miasta [']

Co on za avka ustawił?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.07.05 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie zdjęcie Klatusa Ptak

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236  Następny
Strona 232 z 236
Skocz do: