Seriale (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wafell
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.19 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prelude napisał:

Możemy jeszcze się dogadywać czy ładniejszy kolor czarny czy niebieski..

Chyba zielony czy niebieski 😉

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.19 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prelude napisał:
O tym właśnie pisałem. Fani swoich seriali mają swoje własne wielkie zdanie. Nie ma to znaczenia, że komuś może się nie podobać. Ważne, że Tobie się podoba. Tak jak piszesz, taka dyskusja nie ma sensu.
Możemy jeszcze się dogadywać czy ładniejszy kolor czarny czy niebieski. Albo czy lepsze BMW czy Audi itd.

Ale to, że ten gościu ma takie absurdalne podejście do dyskusji z samego startu, nie oznacza od razu, że to o czym Ty piszesz jest prawdą. Generalnie fajne podejście "zależy co komu się podoba" i ogólnie tęcza, ale przecież seriale to nie jakaś religia, więc oczywiście, że dyskutowanie o nich ma sens. No chyba, że nic w życiu nie ma sensu - jest to również prawdopodobna opcja.

Skończyłem wczoraj The Haunting of Hill House - zjedzone w jeden weekend i mogę szczerze polecić. Smakowało.

Właśnie ogarnąłem, że wyszedł nowy sezon Narcos. Mam nadzieję, że nie będzie taki przynudnawy jak poprzedni. Hej.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.11.22 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Haunting of Hill House - obejrzane 3 odcinki, całkiem mi się podoba ale sorry - nie mam psychiki do oglądania horrorów a przy niektórych scenach prawie się posrałem w gacie gdzie w zasadzie tak naprawdę nie wiem co tak mogło mnie wystraszyć. (scena z 2 odcinka gdy balsamują ciało - sam widok mnie przerażał). Tak czy siak polecam tym którzy lubią ten gatunek Very Happy Chyba nigdy tak się nie bałem oglądając jakiś horror.

Narcos - mnie akurat 3 sezon podobał się bardzo, trzymał dość mocno w napięciu ale ten zdecydowanie mi nie podszedł. Większość czasu siedziałem na telefonie podczas oglądania. Został na szczęście już tylko finałowy odcinek a postać/aktorstwo KIKI beznadzieja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.11.22 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hill House nie pamiętam w którym odcinku jest taki jumpscare, że mnie z fotela wyjebało prawie. Ogólnie serial dobry także jak ktoś lubi dodatkowo horrory to polecam.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.22 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie mówisz o scenie z jednego z ostatnich odcinków:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ogólnie fajny, klimatyczny serial, ale trochę się dłużył - zakończenie również mogłoby być lepsze.

Teraz oglądam ślepnąć od świateł, niby spoko, ale niedawno przeczytałem książkę, która jest wg mnie sporo lepsza.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.22 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puziols napisał:

Narcos - mnie akurat 3 sezon podobał się bardzo, trzymał dość mocno w napięciu ale ten zdecydowanie mi nie podszedł. Większość czasu siedziałem na telefonie podczas oglądania. Został na szczęście już tylko finałowy odcinek a postać/aktorstwo KIKI beznadzieja.

No jak tak oglądam to New Mehikko, to po trzech odcinkach jestem kompletnie tą historią niezainteresowany, więc sezon jak na razie jeszcze gorszy od trzeciego. W ogóle nie ma w nim czegoś, co mogłoby zaczarować widza, dla mnie to wygląda na odcinanie kuponów od fascynujących dwóch pierwszych sezonów, bo w sumie oglądam to dalej tylko dlatego, że nazywa się to Narcos (chociaż ostatnio mam co raz mniej problemów porzucić oglądanie czegoś, co mnie nie wciągnęło - finał drugiego sezonu Westworld do dzisiaj mam nieoglądnięty).

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.11.24 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"La Casa De Papel" bardzo dobre. W poniedziałek wciągnąłem 11 odcinków.
Berlin genialny, obok Mike'a Milligana (drugi sezon Fargo) i Rusta Cohle'a jeden z ulubionych serialowych bohaterów.

"Dark" mocno średnie, nie rozumiem zachwytów.

Coś polecacie dobrego? Mam na oku (wreszcie) "Peaky Blinders", ale wypadałoby ogarnąć tego więcej. Liczę na Was chłopaki!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.11.24 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co pytasz jak nie oglądałeś Peaky Blinders? tracisz czas na pisanie na forum, w tym czasie już parę minut miałbyś obejrzane.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.24 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dark faktycznie jakoś też mnie nie zachwyciło, ale po zakończeniu można stwierdzić, że jest potencjał na coś więcej. Dlatego ja mimo wszystko czekam.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.11.28 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emo7 napisał:
Pewnie mówisz o scenie z jednego z ostatnich odcinków:

Ogólnie fajny, klimatyczny serial, ale trochę się dłużył - zakończenie również mogłoby być lepsze.

Bez kitu z tą sceną - chyba pierwsza w mojej historii z horrorami, podczas której podskoczyłem xD

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.30 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć nowi Wikingowie wyszli - oglądał ktoś? Zastanawiam się czy nie poczekać na premiery wszystkich odcinków i nie pociągnąć tego na raz, bo ostatnio co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu się, że odbiór serialu jest wtedy zupełnie inny.

jukatos
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.11.30 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak oglądałem i polecam. Oczywiście tylko w najlepszej jakości.
Te nowe seriale wysoko oceniane to takie flaki z olejem jak Sabrina czy domek na wzgórzu. Nie wiem co ludzie w nich widzą.

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.12.01 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo słabe wejście Wikingów. Jestem mega rozczarowany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.01 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miałeś jakieś oczekiwania po pierwszym odcinku? No ja nie za bardzo i sądzę, że odcinek był taki średni - ale niczego więcej nie oczekiwałem.

Lagertha zaczyna być już wkurwiająca.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.01 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję dawać spojlery. Akuratnie jestem na 4 sezonie i miałem nadzieję, że ktoś ją do 5 serii zdąży zajebać. Teraz wiem, że muszę ją oglądać jeszcze kilkanaście odcinków. Dzięki :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 90, 91, 92  Następny
Strona 83 z 92
Skocz do: