Toni Kroos
Idź do strony 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2014.06.06 12:46    Temat postu: Toni Kroos Odpowiedz z cytatem

Podążając za aktualnościami na głównej, Kroos poprosił o otwarcie negocjacji z Realem.

Co sądzicie o tym gościu?

Ja nie lubię Bayernu, więc i ich meczów nie oglądam dlatego ciężko mi o opinię.
Głupio przyznać, ale gościa głównie znam z FMa Very Happy i tam wymiata, ale bardziej jako ofensywny pomocnik, a w newsie zapisane jest, że gra podobnie do Alonso - czy to znaczy, że mógłby go zastąpić?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Nali
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.06.06 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre długie podania,górne piłki,świetny przegląd pola,potrafi przycelować z dystansu,najlepsza możliwa opcja,oby to była prawda Very Happy
Co do podobieństwa to IMO to taki miks Xabiego i Modricia,z powodzeniem może grać na rozegraniu i na mediapuncie.
Pytanie tylko jaka cena wchodzi w grę?

Ostatnio zmieniony przez Nali dnia 2014.06.06 13:27, w całości zmieniany 1 raz

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.06 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie brzmi, czy jest potrzebny, czy chce itd? Na obecną chwilę mamy nie do ruszenia Di Marię i Modricia. Zostaje generał Xabi, wracający Khedira, Illara, na którego trzeba stawiać, bo tyle kosztował , Isco który uczy się powoli gry w środku pola i dodatkowo Casemiro. Nazwisk dużo, jakości nieco mniej, ale czy Kross przechodząc do nas zmieni swoją sytuację? Znowu przez jakiś czas będzie na pograniczu grania i ławki, chociaż jest dobrym piłkarzem, to nie wiem czy jest nam na gwałt potrzebny.

Powrót do góry
Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.06 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok mu się kończy kontrakt, cena w granicach 15-25, ale nie wiem gdzie miałby grać. Fenomenalny, ale czy do tej drużyny.

absztyfikant
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.06.06 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casemiro raczej odejdzie. Illara nie ten poziom, Khedira zupełnie inny typ zawodnika. Isco jak na razie jeśli chodzi o środek pomocy też słabszy. Jak dla mnie byłby zastępcą Xabiego minut pewnie by trochę dostawał. Ma 24 lata więc ciekawa opcja. Pytanie tylko ile by kosztował.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.06 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można spróbować Luka-Kroos-Marian. Wcześniej grał trochę wyżej, ale w tym sezonie Pep wrzucił go głębiej i też grał bardzo dobrze. Poza tym, skoro taki Isco może tak grać w środku to tym bardziej Toni. Już od dawna myślałem o gościu, ale wydawał mi się za mało medialny jak na Florka i przy newsach o Vidalu czy Pogbie nawet o nim nie myślałem, a może jednak to będzie on. Floro jak chce to niech sobie zaszaleje i kupi Suareza na wolny numer 10 (nie wiem w sumie czy to dobry pomysł znów wywalać kontener forsy, ale co zrobić..), ale do środka pola chciałbym jego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.06.06 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę wszystkie opcje, tj. Vidal, Pogba, Rakitic, etc. Toni Kroos byłby chyba najlepszym wyborem. No chyba, że decydujemy się na poczekanie przez rok na Pogbę, ale tak, jak już ktoś wspomniał - ciężko uwierzyć, aby z Raiolą nie podpisał nowego kontraktu dostając obecnie zaledwie 800 tysięcy rocznie (oczywiście po umieszczeniu w kontrakcie klauzuli, ale nie sądzę, aby Juve sfrajerzyło i dało jakąś promocyjną cenę). Dodatkowo - wypożyczony/sprzedany zostanie Casemiro i mniejszym lub większym nazwiskiem ta dziura zostanie załatana. Dlatego Kroos, który jest pomocnikiem uniwersalnym, byłby opcją prześwietną, zakładając cenę transferu 20-30 milionów. Mówiąc w skrócie - brać.

Powrót do góry
el Carlos
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.06.06 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ktoś może mnie uświadomi jak pewnym źródłem jest elconfidencial? bo zawsze kojarzyło mi się z plotkami i niepotwierdzonymi informacjami transferowymi.

Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.06.06 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko czy Bayern będzie chciał go puścić w to okienko. Rummenigge wypowiadał się już na ten temat, że nawet jeśli nie przedłuży kontraktu to i tak zostaje na następny sezon i ze spokojem mogą powtórzyć scenariusz z Ballackiem bo zwyczajnie ich na to stać. Plus wypowiedź Toniego:

Cytat:
Pojawiło się wiele spekulacji. Ale Manchester United nie był żadnym tematem. Wychodzę z założenia, że przyszły sezon zagram w barwach Bayernu. A teraz chcę się skoncentrować w 100% na Mistrzostwach Świata.

Także nie podpalałbym się ze ściągnięciem Kroosa w lato. Jeśli Toni przez ten rok nie zmieni zdania/nagle uczucia do mia san mia nie odżyją/nie przekona się do taktyki Pepa to widziałbym go za rok u nas z miła chęcią.

AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.06 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byłby fantastyczny transfer, ale umówmy się że szanse na dojście do niego, nie są zbyt wielkie. Nawet jeśli Bayern zdecyduje się na sprzedaż Krossa, zamiast trzymania go na kolejny sezon i dalsze próby przekonania go do nowej umowy, to oferta Realu pewnie będzie jedną z ostatnich jakie będą chcieli zaakceptować. Więc tutaj potrzebna by była deklaracja piłkarza, że interesuje go tylko ta oferta, a pewnie dostanie ich masę.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2014.06.06 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostanie masę ofert, przede wszystkim z dużo wyższą pensją. U nas może zarabiać maksymalnie 5-6 milionów, aby nie rozwaliła się drabinka płacowa. Nie wyobrażam sobie, że na wejściu dostaje większe pieniądze jak Di Maria po takim sezonie i kilku latach gry w klubie. Postawa Bayernu to kolejny problem. Guardiola musiałby go wyraźnie nie chcieć, a Kroos jak już tu pisaliście wzniecić bunt i wyciągnąć sztandar z napisem: transfer do Realu.

Z czysto sportowego punktu widzenia biorąc pod uwagę tylko realne opcje na rynku jak najbardziej na tak. Zalety już wymienialiście, do tego jest to zawodnik wyższy od takiego Verattiego, co w przypadku partnerowanie Di Marii i Modriciowi w którymś ustawieniu jest zaletą.

Jeśli zapadnie decyzja, że transferem cracka w tym sezonie ma być 9, jak być powinno, to zakładając splot sprzyjających okoliczności transfer Kroosa ma sens. Bardziej prawdopodobny wydaje się jednak w przypadku braku przedłużenia kontraktu przez Khedirę i w konsekwencji jego odejścia. Di Maria, Modrić, Alonso, Khedira, Kroos, niestety Illarramendi i okazjonalnie Isco to jest już spory dylemat z minutami.

Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.06 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej przydałby się taki Muller na atak.

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.06.06 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, z całej kadry Bayernu najbardziej chciałbym właśnie Mullera, dla mnie gość zajebisty. Wiele brakuje mu w niektórych aspektach gry, ale on ma serce do piłki i oddaje wszystko na boisko, co najważniejsze też ogromne szczęście i piłka go szuka, jak również okazje pod bramkowe.

Toni Kroos, to świetna opcja, można nawet śmiało powiedzieć, że lepsza niż wszystkie, które się wymienia, ale szanse tego transferu nie są chyba za duże. Jak wcześniej napisaliście, są kluby które dadzą sporo za niego, a piłkarzowi kontrakt na około 10 mln. Jest tylko jeden wielki pozytyw, Real to zawsze Real, ten pociąg nadjeżdża tylko raz.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2014.06.06 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do niego ogromną słabość. Brałbym.

amaretto
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.06.06 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe po co w Realu Kroos. Illaramendi, Alonso, Casemiro, jeszcze go tylko brakuje. Napadzior potrzebny a nie Kroos.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  Następny
Strona 1 z 79
Skocz do: