Toni Kroos
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.11.02 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toni wkurwia niemiłosiernie. Jakie on ma szczęście, że ZZ ma swoich pupilków i nie da im zrobić krzywdy... Ławka od razu.

labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.02 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam meczu, po którym powiedziałbym, że Toni był najlepszy na boisku. Natomiast wiele razy moglem go wskazać jako pierwszego do zmiany. Często spowalnia grę, nie daje jakości w obronie... Jest mega precyzyjny, ale nigdy nie zrozumiem jego nietykalności w pierwszym składzie. Wczoraj grał nędznie i powinien razem z Marcelo zejść jako pierwszy.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.02 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jest takie dopisywanie dziwnych ideologii na siłę.. Benzema robi legendarne już przestrzenie dla Ronaldo, a Kroos daje nam stabilizację i równowagę w środku pola.

Generalnie wolne przez niego bite są na słabym poziomie ostatnio. Z gry do przodu nie daje nam absolutnie nic, podobnie jak w tyłach. On jest statystą klepiącym podania - precyzyjne bo precyzyjne (wczorajsze crossy piekne były) ale to jest sztuka dla sztuki. Innymi słowy jest nam do niczego niepotrzebny w takiej formie. Zaangażowanie zerowe.

Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.11.03 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroos jest w beznadziejnej formie, ale nie bluźnij. Jego rola jest ogromna w sukcesach w poprzednich latach, szantażysta żeruje na kolegach i bije rekordy bezczelności. Kroos jak jest w formie, a częściej jest niż nie jest, regularnie jest ważny dla drużyny. Benzemie wyjdzie 1 na 20 spotkań (nie to że strzeli hat tricka, a raczej ogra zawodników Atletico przy linii) i to jest max.

Nie porównuj gówna do czekolady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.03 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko wskazałem trend jakim się idzie. Nigdzie nie porównałem Benzemy do Kroosa i ich przydatności dla drużyny.

Wracając do Kroosa - nacisk położyłem na jego obecną dyspozycję

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.11.03 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego doła jak teraz to chyba jeszcze nie miał, ale wystarczy poczytać poprzednich kilka stron, żeby nabrać nadziei na "lepsze jutro".
Tym bardziej, że zadziwiająca słabość nie dotyczy tylko Niemca, a toczy całą ekipę, od rezerwowego bramkarza po Cristiano Ronaldo.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.04 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie ma taką formę jak w czasach zmęczonego Kroosa. Z kanarkami konieczna ława kosztem Cebulosa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.18 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofensywa? Isco, Isco i jeszcze raz Isco, ale także ten Pan. Klepa, miękkie dośrodkowanie i strzał z dystansu. Nie mówię, że był to jego mecz wybitny, ani nawet bardzo dobry, po prostu chcę pokazać jak niesamowicie słaby jest ten atak Realu, że na jego tle nasz leniwy, flegmatyczny Kroos wydaje się być jednym z dwóch zagrożeń dla Oblaka.

Powrót do góry
Lukasz 21
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.18 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w dzisiejszym meczu grał zupełnie inaczej, w sumie podłączał się częściej niż zwykle
Mały plusik za dzisiejszy mecz

Powrót do góry
Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.18 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz od naprawdę dawien dawna. Coś czego nasz wspaniały trener nie potrafi zauważyć - Toni to zupełnie inny piłkarz, jeśli tylko gra wysoko. Wtedy prezentuje się o niebo lepiej. Ma to swoje odzwierciedlenie w reprezentacji, miało w meczu z Tottenhamem, w którym po podłączeniu się wywalczył rzut karny, miało również dzisiaj, kiedy stworzył sobie świetną okazję. Tylko co z tego, skoro Ziza nie potrafi wykrzesać z niego tego, co najlepsze i Kroos w następnym spotkaniu znów zagra w linii z Casemiro, albo jeszcze głębiej.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.11.19 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz miałem odpalony na telefonie i zerkałem co jakiś czas, ale w oczy rzucił mi się Toni.
Wydaje mi się że wreszcie można go za mecz pochwalić, próbował z przodu coś namieszać, nie był tylko takim do nabijania statystk w ilości podań.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.19 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam. Dobry mecz Kroosa. Myślę, że możemy go postawić zaraz za Isco.

Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.03 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On jeszcze potrafi wrzucić czy powoli staje się balastem w środku pola Realu? Niech mi ktoś przypomni jego dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, bo nie pamiętam, w którym roku to było.

Powrót do góry
DurdenOrMaximus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.03 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śpieszę z wyjaśnieniem : zeszłotygodniowy mecz z Malagą i dośrodkowanie na głowę Casemiro po którym padł gol na 2:1.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Strona 79 z 79
Skocz do: