Serie A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.23 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bialoczarny napisał:
3. Ronaldo w Realu, tak jak i Messi z Neymarem w Barcy byli/są traktowani przez arbitrów "specjalnie" zarówno w Hiszpanii jak i Europie.

Czy ty jesteś normalny? <- pytanie retoryczne

Zaczynam czuć dumę, że w moją normalność (a kto jest?) wątpi gość, który na przestrzeni swojej króciutkiej twórczości na forum;
- z góry zakłada, że rozmówcy mniej wiedzą o temacie niż on("oglądałem Kovacicia gdy Wy nie wiedzieliście, ze taki zawodnik istnieje!!!!!")
- z góry zakłada, że rozmówcy nie oglądają meczów i tylko on w takim razie stoi w pozycji w której może się wypowiadać o danych zawodnikach(Ja wiem jak gra Kovacić, bo oglądałem go w meczach Realu. Za to Tobie wydaje się, że wystarczy odpalić FMa, FIFA i wyniki na livescore, żeby wypowiadać się na temat piłkarza, którego na oczy nie widziałeś przez 90 minut")
- w trakcie rozmów tworzy sobie jakieś grupy reprezentatywne kibiców klubów("Typowy kibic Realu/Barcelony/United"). Z ciekawości: a Juve to rozumiem, że ma wybrańców, nie kibiców? Potfur
- ba, formułuje sobie jakieś grupy reprezentatywne kibiców danych lig(!!); (Takie mam wrażenie dyskutując z kibicami La Liga/Premier League, że znają piłkarzy tylko z FMa)

O takich rzeczach jak różnice między marżą operacyjną, a ROS nie będę wspominał. A ten kwiatek najwyżej - sami widzicie. Ronaldo w Realu faworyzowany, przeszedł do Juve - od razu czerwona kartka, TO MUSI BYĆ SPISEK I PREFERENCJE!

Jeszcze raz - zazdroszczę Ci podejścia do życia, to musi być fajne zakładać, że wszyscy wokół Ciebie niewiele wiedzą, w przeciwieństwie do Ciebie się mylą i dyskutują na tematy, na które nie są przygotowani. Luz, nie jesteś jedyny - znam takich ludzi, często po tym jak dali dupy np. w związku lubią od razu obarczać drugą stronę o niepowodzenie w relacji.

Niemniej to nie mój problem, a jeśli Cię takie myślenie podnosi na duchu - super. Miłej zabawy z tą (błędną) samoświadomością, mordeczko!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bialoczarny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.23 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co chciałeś osiągnąć powyższym postem, przegadać mnie? Very Happy Mój błąd. Teraz będę pamiętał, żeby nie wdawać się z tobą w dyskusję, bo jak zwykle merytorycznie 0.

Tak czy inaczej, artykuł z portalu zniknął. W poniedziałek miało wybuchnąć Calciopoli 2.0, mamy wtorek i dalej nic.

Co do czerwonej kartki dla Ronaldo, to byłem w grupie, która uważała że były podstawy by ją pokazać. Aczkolwiek sądzę, że gdyby grał dla Realu, to sędzia nie odważyłby się jej wyciągnąć. Tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.11.05 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11 kolejka a Chievo ma .. -1pkt.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.07 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol1def, oglądasz może Derby d'Italia i czy mógłbyś ocenić poziom tego spotkania?

Powrót do góry
Cattenacchio
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.12.07 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki mecz do oglądania.. Inter gra jak z Barcą i Tottenhamem. Cholernie niewygodna drużyna.. Wysoki pressing i mur w środku pola. Noi ten Icardi.. Najbardziej grająca po włosku drużyna a w pierwszym składzie żadnego Włocha.

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.08 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inter nie grał złego spotkania, mógł nawet wygrać gdyby wykorzystał sytuacje. Jeśli chodzi o Juventus spodziewałem się zdecydowanie lepszej gry, ale jak zawsze w swojej lidze gdy grają średnio lub słabo i tak wygrywają.
Co do pytania - poziom spotkania był całkiem niezły, było parę błędów indywidualnych, ale widać że Serie A taktycznie lepiej wygląda od rozgrywek w Anglii :-)

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2018.12.08 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cattenacchio napisał:
Ciężki mecz do oglądania.. Inter gra jak z Barcą i Tottenhamem. Cholernie niewygodna drużyna.. Wysoki pressing i mur w środku pola. Noi ten Icardi.. Najbardziej grająca po włosku drużyna a w pierwszym składzie żadnego Włocha.

Dwóch jednak było...
niewykorzystane sytuacje...niby slogan, a znowu się sprawdził...

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.22 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandżukić <serce>

Co gość zaczął strzelać po przyjściu CR7, według mnie jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy w historii.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2018.12.23 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie ma gorsze statystyki od takiego Lacazetta czy Immobile, nie mówiąc o Benzemie czy księciu Walii. W Atletico miał bardzo dobre statystyki, od tamtego czasu bariera 15 bramek w sezonie była dla niego nieosiągalna. Według mnie status kompletnie adekwatny do jakości.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.23 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli patrzysz na to tak prostolinijnie, to owszem, tak. Ale przecież Mario praktycznie ani razu nie był w swoim zespole takim 'main striker' od czasu odejścia z Bayernu, później zawsze grał jakoś bliżej skrzydła i był głównie takim człowiekiem od czarnej roboty, nękaczem obrońców, a na dodatek w tym sezonie doszła większa ilość bramek, co może sugerować, że granica 15 bramek spokojnie zostanie przebita.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.12.24 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy Jugol i tyle. Walczak, który jest potrzebny w każdym zespole, ale nie człowiek, który będzie ciągnął wóz. Powalczy, kogoś kopnie, pogwiazdorzy, wybiega te 13 kilometrów. Nie ma powodów do zachwytów.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.24 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
i tyle

Miałeś mnie już w tym momencie, ciężko mi odeprzeć tak dobrze wyartykułowane podsumowanie całego tematu.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.12.24 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalsza część to rozwinięcie. Proponuję by przeczytac całego posta, a nie wybierasz sobie slowo i na podstawie tego słowa budujesz wypowiedź. To jest cytat wypowiedzi Hajty i coś w tym jest. Agresja, zawziętość, pewność siebie i duma. To cechuje tzw. Jugoli, piłkarzy z dawnej Jugosławii. Milosevic, Kovacevic, Vidic, Kezman, Krstic, Mihajlovic, Czy znani z gry w Polsce Covilo i Mijajlovic. Przykładów mogę dużo,dużo więcej znaleźć. Takie typowe harpagany nic więcej. W dodatku twardzi, nadrabiajacy braki agresją i walką.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.25 01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem, też się nie zgadzam. Wybrałem tylko najistotniejszy fragment Twojej wypowiedzi.

O, przechodzimy teraz do analizowania cytatów Tomka Hajty? Akurat z tego co pamiętam, to pan komentator tymi słowami odnosił się do swoich negatywnych wrażeń co do Mandzukicia, kompletnie nie mając na myśli jego wartości boiskowe, proponuję powrót do tamtej sytuacji. Nie żebym sugerował sugerowanie się jego słowami, bo śmieszność śmiesznością, ale pierdoli on tam kompletne głupoty.

Powrót do góry
bialoczarny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.06 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam tutaj, żeby bałaganu nie robić.
Rokoko napisał:
Allegri by sam odszedł z Juventusu? Bo po tym jakie wyniki bez przerwy osiąga, nie ma żadnych podstaw do jego zwolnienia.
Świeżutkie info od Momblano: https://twitter.com/momblanofficial/status/1022454724870713345

Ostatni sezon Maksa, Zidane już zaklepany. W sumie nic nowego, bo pierwsze głosy pojawiły się przy zakupie CR7, a konkretne pomysły (Zidane w roli "dyrektora" po pożegnaniu z Marottą) w październiku.

Gość ostatnio jest na topie (w sensie wiarygodności).

hugh hefner napisał:
Podstawą będzie ewentualne niewygranie LM. Klepanie Napoli w Serie A na nikim nie robi wrażenia.
Podobno nie jest to zależne od wyników na koniec sezonu. Decyzja została podjęta wspólnie przez Allegriego i prezydenta Agnelliego.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 33 z 36
Skocz do: