Serie A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.06 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli sam usuwa się w cień?

hugh hefner napisał:
Podstawą będzie ewentualne niewygranie LM. Klepanie Napoli w Serie A na nikim nie robi wrażenia.

Ale to jest na tej samej zasadzie co Guardiola w Bayernie. Mimo notorycznych wpierdoli od hiszpańskich zespołów zarząd Bayernu chciał z nim przedłużyć kontrakt, a nie stało się tak tylko dlatego, że sam Pep wolał iść do klubu, gdzie nie poskąpią mu na jego zachcianki i Kalle patrzył z utęsknieniem, jak ten się pakował do City. Nie liczył się kontekst, tylko sam fakt, że co sezon wpadają mistrzowskie patery do gabloty, więc musi być dobrze. Jakby chciał, to do dzisiaj siedziałby w Bawarii

Allegri osiąga rekordowe ilości punktów w Serie A, dominuje w niej praktycznie bardziej niż Bayern w Bundeslidze i PSG w Ligue 1. Wiadomo, że kibice w Turynie są zapewne nastawieni na europejską chwałę i mogą czuć, że Zidane w tym im bardziej pomoże, ale ciężko racjonalnie pozbyć się Allegriego, który europejskich wyników nie miał jak dotychczas najgorszych - przecież Juve w ostatnich latach to takie TOP 2-3 jeśli chodzi o wyniki w CL.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.01.06 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Juve to nie Bayern. W sezonie przed zatrudnieniem Guardioli wygraliście LM, której Turyn ma całkowity kompleks. Od klubu po kibiców. Oni sami w wiedzą że regularnie frajerzą w tych rozgrywkach i tam nic nie liczy się bardziej, niż sięgnięcie po ten puchar.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.06 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zasadnością takiego wyboru ciężko mi się kłócić, bardziej mi chodziło o jego... moralność, etyczność? Czuję, że wobec Allegriego byłoby to zwyczajnie nie fair.

Powrót do góry
bialoczarny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.06 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy. Jeśli masz ochotę to dwa podsumowania sezonu/roku Juve:

Z jednej strony: https://www.chejuventus.pl/blog/znakomity-rok-2018-w-wykonaniu-juventusu/ , a z drugiej: https://www.chejuventus.pl/blog/sezon-18-19-podsumowanie/

Niby świetnie, ale formuła Maksa chyba wyczerpała się po Cardiff i czas na zmianę. Do tego tragiczny stan pomocy i szpital w klubie. Serie A tak czy inaczej będzie wygrana, bo nie ma tam godnych rywali jak w Hiszpanii czy Anglii. Przeciwnicy sami sabotują szanse na zwycięstwo jak Napoli w zeszłym sezonie.

Sytuacja podobna do tej Realu za Capello. Mistrzostwo zrobił, a i tak został odpalony bo w wielkim klubie liczy się to 'coś więcej'.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.06 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punktowo to jest najlepszy Juventus w historii. Więc nie wiesz, czy przy innym trenerze byłaby ona wygrywana co roku. A z tym szpitalem, to chyba przesadziłeś - z wyjściowego jest kontuzjowany tylko Cancelo (przynajmniej według transfermarktu). Uwierz mi - może być gorzej, coś o tym wiem.

Powrót do góry
bialoczarny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.06 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnij sobie z kim w kadrze 3 tytuły i rekord punktów w Serie A wykręcił Conte ;) Skład nieporównywalnie gorszy niż obecny. Antonio swoje debiutanckie Scudetto zrobił po trupie Allegriego, który w Milanie miał wtedy Ibrę i Silvę.

Nie jestem naiwny i wiem, że kiedyś noga się powinie, ale na chwilę obecną nie ma takiego zespołu, który jest wystarczająco silny kadrowo i finansowo, by sprostać Juve. Swój moment miała Roma (obecnie w rozsypce), ostatnio napiera Napoli (ale nie wygrali ligi mając Cavaniego, Higuaina i Mertensa, więc nie wierzę, by dali radę z Milikiem. Milan to parodia wielkiego klubu, miszczowie z Interu co sezon nadchodzą tylko dojść nie mogą.

Do 10 dobijemy spokojnie, a później trzeba będzie liczyć na solidną wymianę pokoleniową bez straty jakości po Ronaldo czy Chiellinim. Wojtek to nie mistrz świata, ale dziurę po Buffonie załatał.

W Bayernie statystyki zawyżają chyba Robery Very Happy Tak to wygląda w Turynie: http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=18057&start=2115 i to sezon w sezon. Maks przyniósł ze sobą ten problem z Mediolanu.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.07 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że kontuzji nie ma, ale serio - trzy dłuższe kontuzje, w tym tylko jedna piłkarza wyjściowego składu, a reszta to pojedyncze mecze, to jeszcze nie szpital. W Bayernie zawyżają Robben, Ribery, James, Tolisso, Hummels, Boateng, Thiago, Neuer, no kurwa wszyscy. Nam nawet na akurat najważniejszy mecz sezonu potrafił wypaść Lewandowski, który kontuzji w karierze nie miał praktycznie wcale. Do tego poziomu szpitala dorównywał chyba tylko swego czasu Arsenal. No ale nie zamierzam się też licytować, kto ma gorzej.

Ta Roma to chyba była parę lat temu mistrzem w byciu wicemistrzem z tego co pamiętam, ale prawdziwą szansę na mistrza mieli tylko raz - w 15/16 jak zaliczyliście tragiczny start sezonu, ale i tak na koniec odrobiliście, a Rzymianie wymiękli. Inter to frajerzy, wystarczy mi popatrzeć na fazę grupową CL, a Napoli bez Sarriego to już nie to samo - jak dla mnie oni swój moment już mieli. Ale w 17/18 naprawdę cisnęli dobrze, ale podpalili się za bardzo po 1:0 z wami i wtedy już coś czułem, że chuj bombki strzelił. Nie ta mentalność co Juve.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.16 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na TVP Sport fajny meczyk teraz będzie leciał o 18:30 - Milan zmierzy się z Juventusem o Superpuchar Włoch.

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.16 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy Juventus. Wygrywają wtedy kiedy bym nie chciał, przegrywają kiedy chciałbym by wygrywali. Chuj im w dupe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.16 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy przegrali gdy tego nie chciałeś?

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.01.16 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2015 z Barceloną :-)

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.16 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa no tak, pamiętam, sam za nich wtedy trzymałem kciuki. Ale to już trochę stare dzieje, w ostatnich latach jeśli z kimś przegrywali, to tylko z Realem.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.21 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, tak patrzę na tę tabelę Serie A i zupełnie jej wcześniej nie znając, po tym co słyszałem, wydawało mi się, że AC Milan będzie okupował miejsce gdzieś w środku tabeli, a tymczasem są na 4. pozycji premiującą ich do występu w Lidze Mistrzów, a do 3. Interu tracą 6 punktów. Progres?

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.01.21 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ich dzisiejszy mecz wyglądał dosyć słabo, zresztą w poprzednich też ledwo wygrywali. Nadal są wielką niewiadomą i brakuje im paru porządnych graczy. Czy jest progres? Może, ale taki minimalny że prawie go nie widać.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.26 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezuuuuu, jakie flaki z olejem są w meczu Milanu z Napoli, nie wiem czy chce mi się w drugiej połowie na Krzysia czekać.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36
Skocz do: