Keylor Navas
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.08.08 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keylor to taki lepszy, schyłkowy Casillas. Charakter inny, ale podobne cechy. Może wyjąć niemożliwe, ale babole zdarzają się przednie. Niestety, nie daje takiej pewności jak chociażby DDG czy Courtois.

Temat bramkarza nie powinien być zamknięty IMO.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
novy154
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.08.08 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinien potrenować parowanie do boku :(

Powrót do góry
geniasms
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale on jest słaby.

Powrót do góry
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.09 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten cały Courtois to często dostaje bramy gdzie Keylor by piłkę w z zęby złapał. Nie ma bramkarzy co wszystko łapią.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.08.17 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czarna pantera" wróciła, wczoraj też sporo szczęścia ale piłeczki spod nóg bordowych pięknie wyciągał.
Zajebisty ten kanarkowy strój <serce>

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.17 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebisty mecz wczoraj. To jak przechwycił to Suarezowe podanie zwrotne po ziemi w polu karnym = pantera.

Kolejny raz udowadnia też, że jego klasa jako człowieka dorównuje klasie sportowej. Każdy dobrze wie czego szuka Urugwajczyk, gdy nurkuje w polu karnym, w gruncie rzeczy na to samo załatwił Keylora w poprzednim meczu - a jednak Kostarykanin do niego i tak podszedł, gdy ten leżał i zwijał się [teatralnie] z bólu, sprawdził czy wszystko w porządku, a po wszystkim zbił pionę.
Naprawdę niesamowity człowiek Smile

Powrót do góry
minib7
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.08.17 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz czysto bramkarskich umiejętności czy refleksu, to mi we wczorajszym meczu najbardziej zaimponował grą nogami. Jak wycofywaliśmy piłkę do niego i Barca chciała pressować to on sobie na spokojnie, dokładnie dogrywał na środek i dzięki temu mogliśmy wyjść spod pressingu.

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.08.17 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Każdy dobrze wie czego szuka Urugwajczyk, gdy nurkuje w polu karnym, w gruncie rzeczy na to samo załatwił Keylora w poprzednim meczu - a jednak Kostarykanin do niego i tak podszedł, gdy ten leżał i zwijał się [teatralnie] z bólu, sprawdził czy wszystko w porządku, a po wszystkim zbił pionę.

też zwróciłem na to uwagę i raczej odebrałem to negatywnie. Suarez zwyczajnie jest oszustem i nie zasługuje na takie zachowanie. Keylor mógłby zachować się jak facet i postawić się takiemu gościowi, bo tak to wychodzi, w mojej ocenie, na frajera. Gość próbuje go zrobić w chuja, a Keylor udaje, ze nic sie nie dzieje. Dla mnie lipa.

Ostatnio zmieniony przez Cement dnia 2017.08.17 09:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.17 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, to by nie pasowało do gościa, który ciągle gada o pokorze, pracy i wierze. Mamy w drużynie fajną mieszankę artystów, spokojnych pracusiów i pitbullów(jak wczorajszy Ramos dla Messiego Very Happy ). Osobiście nie umiałbym się zachować tak jak Keylor - a już na pewno nie w stosunku do Suareza - co nie zmienia tego, że szanuję jego opanowanie.

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.08.17 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zachowanie kojarzy mi się z nadmierną europejską tolerancją w stosunku do wielu rzeczy i po prostu odbieram to jako coś negatywnego. Akceptacja złych rzeczy wcale nie jest dobrym zjawiskiem, bo prowadzi do kolejnych patologii, a Keylor wlasnie tak wczoraj sie zachował. No ale nic, taki typ człowieka. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.17 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że z niego nie zrezygnowali :-) W formie jest naprawdę wielkim bramkarzem, i przede wszystkim - człowiekiem, który daje z siebie wszystko na boisku, do tego nie gwiazdorzy i nie stawia siebie w centrum uwagi. Po prostu solidnie wykonuje powierzone mu zadania. Wczoraj Ter Stegen mógł podawać ręcznik Navasowi :-)

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.17 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cement napisał:
miXUE napisał:
Każdy dobrze wie czego szuka Urugwajczyk, gdy nurkuje w polu karnym, w gruncie rzeczy na to samo załatwił Keylora w poprzednim meczu - a jednak Kostarykanin do niego i tak podszedł, gdy ten leżał i zwijał się [teatralnie] z bólu, sprawdził czy wszystko w porządku, a po wszystkim zbił pionę.

też zwróciłem na to uwagę i raczej odebrałem to negatywnie. Suarez zwyczajnie jest oszustem i nie zasługuje na takie zachowanie. Keylor mógłby zachować się jak facet i postawić się takiemu gościowi, bo tak to wychodzi, w mojej ocenie, na frajera. Gość próbuje go zrobić w chuja, a Keylor udaje, ze nic sie nie dzieje. Dla mnie lipa.

W ferworze walki, gdy wszystko szybko sie dzieje, pewnych rzeczy nie czujesz. Oczywiście na boisku każdy udaje niewiniątko, ale to są tak szybkie sytuacje, milimetry i sekundy, ze Navas widząc Suareza zwijającego sie z bólu, faktycznie zaczyna czuć sie winny i przeprasza. Klasa, a nie frajer, klasa. Jedynym frajerem w tej konfrontacji to był Urugwajczyk.

NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.08.17 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się go nie kochać <serce> <serce>

KOCUR!

Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.08.17 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Cement napisał:
miXUE napisał:

W ferworze walki, gdy wszystko szybko sie dzieje, pewnych rzeczy nie czujesz. Oczywiście na boisku każdy udaje niewiniątko, ale to są tak szybkie sytuacje, milimetry i sekundy, ze Navas widząc Suareza zwijającego sie z bólu, faktycznie zaczyna czuć sie winny i przeprasza. Klasa, a nie frajer, klasa. Jedynym frajerem w tej konfrontacji to był Urugwajczyk.

No nie wiem, czy z Suareza taki frajer. Na Camp Nou osiągnał swój cel, wyruchał Navasa i dostał karnego. Navas powinien mieć to w pamięci i zachować się jak facet w momencie, gdy suarez próbuje ponownie go wyruchać. Trzeba tępić takie zachowanie, a nie zbijać po wszystkim piony. Smile

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.20 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mecz Keylora. Dobra decyzja kadrowa, by na tej pozycji nic nie zmieniać w tym sezonie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82  Następny
Strona 80 z 82
Skocz do: