Bundesliga 2014/2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2014.12.14 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie. W końcu padła po tym bramka dla Augsburga.
Nikomu też nie przyjdzie do głowy, że Neuer gra już w piłkę kilka lat i owszem, miał tendencję do gry na przedpolu i wychodzenia do piłek, jednak robił to w przeciętnej ilości. Nikt nie zwracał na to uwagi. Styl na bardziej ryzykowny zmienił właśnie po przyjściu Pepa, więc bardzo możliwe że to właśnie Pep każe mu tak grać, więc o jebaniu raczej nie ma mowy.
Zresztą może to szokować konserwy futbolowe, a Neuer w lidze nie zawalił żadnego wyjścia. Bayern zaś ma w 15 kolejkach stracone... 3 gole. To najlepiej świadczy o słuszności gry Niemca i skuteczności jego wyjść.

Powrót do góry

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.12.14 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko czekam, aż go ktoś w bezczelny sposób ośmieszy. Ojebie, podrzuci nad nim piłkę, albo po prostu da się sfaulować.

W Bayernie 04 było blisko, Dejanowi się udało. Czekam z niecierpliwością na więcej.

vizirinho
Gość

PostWysłany: 2014.12.14 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grając na takim ryzyku nietrudno o to żeby ktoś "był blisko", a jak wiadomo prawie robi wielką różnicę. Natomiast Neuer liczy kolejne czyste konta.
Stankoviciowi zaś wyszedł strzał życia, poza tym uważasz że w tamtej sytuacji Neuer popełnił błąd?
Czuję ból dupy, bo jad żmijowy w słowach "aż go ktoś bezczelnie ośmieszy" jest wyraźnie widoczny, ale jestem ciekawy z jakiego powodu.
a)bo Niemiec
b)bo gra w znienawidzonym Bayernie
c)bo jest hipokrytą i pierdolnął głupotę o pozowaniu w majtkach
d)bo ktoś śmie go zestawiać w plebiscycie z Cristiano
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Z dziesiątkami udanych wyjść zapobiegającymi wychodzeniu napastników sam na sam i jednym nieziemskim strzałem Dejana na przestrzeni kilku lat. Czekaj dalej aż go ktoś ośmieszy. Faktycznie te niezliczone skuteczne interwencje zapobiegające sytuacjom sam na sam przy wysoko ustawionej linii defensywnej nie są nic warte przy hipotetycznej utracie jednego gola, na którego i tak hejterzy czekają od 2011 roku.
Neuer to kosmiczny bramkarz. Przy nim pojęcia dobrej gry nogami i skuteczności na przedpolu w przypadku na przykład Valdesa, to żenada w najczystszej postaci. Teraz dokładnie widać ile wart był Iktorn.

Powrót do góry

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2014.12.14 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez te jego wyjscia sa smieszne. Wlasnie pozostaje czekac az ktos mu trafi bramke po tym bezsensowym wyjsciu, Ronaldo juz kiedys byl blisko to zrobic. Ja tam nie czuje do niego jakiejs wielkiej nienawisci poza przynaleznoscia klubowa, Bayernu nienawidze i nie mam zamiaru tego zmieniac. Wrecz przeciwnie mam z reprzentacja Niemiec, ktora lubie (FOLKSDOJCZ!)
Jeszcze brakuje, zeby Casillas zamienil swoje pole bramkowe na srodkowe kolo, to byloby bardzo wesole widzac widok Casillasa biegnacego do pilki na srodku boiska, choc moze sobie jednak oszczedzmy takich widokow..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2014.12.14 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. tylko ty nie piszesz o pragnieniu oglądania go ośmieszonym i wyczekiwaniu na ten moment, więc mój quiz ciebie nie dotyczy.
Dla mnie te jego wyjścia są ryzykowne i genialne zarazem. Nie widze w nich nic śmiesznego poza miną wkurwionych napastników, którzy zachodzą w głowę jak w takim razie mają z nim wygrać pojedynek.
W przypadku Casillasa pełna zgoda. Przecież on się nie nadaje do takiej gry. Tak po prawdzie to żaden z bramkarzy nie nadaje się do takiej gry jaką prezentuje Neuer i na tym polega jego fenomen. Hejtrów jednak jestem w stanie zrozumieć. Na tej samej zasadzie piecze dupa tych którzy nie potrafią pojąć wyczynów Cristiano. Rozum nie ogarnia skuteczności jednego i drugiego.

Powrót do góry

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2014.12.14 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
jestem ciekawy z jakiego powodu.

e) Uważam go za pajaca. Nie podoba mi się jego styl bycia, wypowiedzi i ta pewność siebie, która mam nadzieję kiedyś go zgubi. Jest arogancki, maksymalnie ekscentryczny.

Nie zmienia to faktu, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Po prostu będę miał satysfakcję i wielką radochę, jak ktoś go ośmieszy.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.12.14 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Ronaldo juz kiedys byl blisko to zrobic.

Chyba nawet w tym samym meczu Bale też był blisko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tas.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.12.16 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Odegaard dogadany z Bayernem, niemieccy dziennikarze piszą o tym.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.12.17 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to śmieszne że gościu robi sobie cyrk objazdowy po najlepszych klubach na świecie, wszystkie go wpuszczają i namawiają by wybrał siebie i robią z siebie pośmiewisko jak dla mnie. Może i jest dobry ale bez jaj. Chłopaczyna sam nie wie czego chce widocznie skoro tak jeździ.
Po drugie to jak można rozważać dołączenie zarówno do Barcy jak i Realu? Albo w jedną albo w drugą a nie. Ja go tutaj nie chcę widzieć bo widocznie Real to nie jest klub jego marzeń. Niech idzie do tego Bayernu i będzie spokój z tą telenowelą.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.12.17 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ten chłopak nie ma preferencji, nie kibicuje żadnemu z tych klubów, to czemu ma nie rozważać gry zarówno w Realu, jak i w Barcelonie? On szuka najlepszego miejsca dla siebie dla rozwoju i swojej przyszłej kariery. Najprawdopodobniej od tego wyboru zależy reszta jego kariery. Nic zatem dziwnego, że chce sprawdzić wszystkie możliwe opcje.

lukass
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.12.17 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No myślisz, że taki Isco by nie grał w Barcelonie jakby się wcześniej zgłosiła? Tak samo Ozil czy nawet Modrić. Chłopak sam mówił, że kibicuje Liverpoolowi ale nie będzie tym się kierował tylko ma wybrać najlepszą opcję do rozwoju. Zresztą ma możliwość poznania klubów od środka więc czemu ma z tego nie korzystać?
Przecież wiele talentów jeździ po różnych klubach na testy (np. taki Ibra w Arsenalu) tylko, że przy Norwegu zrobiła się niezła otoczka medialna i stąd te całe zamieszanie.

Sportbild zaprzeczył, że zdecydował się już na Bayern. Teraz będzie trenował w Arsenalu. :]

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2014.12.17 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz bedzie trenowal w Legii jako zastepca Michala Zyry za dwa lata, kiedy ten wyjedzie na zachod.
Tez nie za bardzo rozumiem co w tym dziwnego, ma okazje zobaczyc jak kluby funkcjonuja, poogladac osrodki treningowe. Chyba kazdy junior w jego wieku by tak chcial. Zrobil sie straszny hype na niego i sam jestem ciekaw, gdzie ostatecznie trafi. Nie jestem przekonany, zeby Norweg pchal sie do Bundesligi, najpredzej widzialbym go w Anglii (ew. u nas albo w Katalonii), gosc ze Skandynawii najbardziej mi pasuje wlasnie do BPL. I zalezy czego on tez oczekuje, czytalem gdzies artykul, ze chcialby byc od razu wlaczony do pierwszej druzyny. Troche smiesznie by to wygladalo, ze 16-latek gralby w pierwszym zespole takiego United albo Chelsea. Predzej juz jakies wypozyczenie. Tak czy siak nie mialbym nic przeciwko, gdyby zawital do Madrytu, wypozyczyc go gdzies do Primera i zobaczyloby sie czy z niego taki kozak jak go maluja, bo na razie to taki jezdziec bez glowy, na tych niesamowitych kompilacjach czesto leci na pale i traci niepotrzebnie pilke, choc i odegranie ma niezle. Do konca grudnia pewnie bedzie decyzja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.12.17 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakim by musial byc prze kozakiem, zeby ktos mu dal gwarancje bycia w pierwszym zespole (nie mowiac juz o graniu) w klubach z topu... Wypozyczenie do ligowego slabeusza albo czolowej druzyny z drugiej ligi byloby najlepszym rozwiazaniem na sprawdzenie czy faktycznie cos z niego bedzie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.01.10 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwudziestoletni piłkarz Wofsburga Junior Malanda zginął w wyadku samochodowym. [*]
http://www.bild.de/sport/fussball/junior-malanda/stirbt-bei-autounfall-39282428.bild.html

Powrót do góry
Krzysiekz94
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.01.10 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku myślałem, że to jakiś głupi żart.
Tragedia, strasznie szkoda chłopaka, wielki talent.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: