Manchester United - Real Madryt [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mic90
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.02 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać było różnicę, gdy Isco grał jako "9", a potem w środku. Zmiennik dla Benzemy jest konieczny.
Xabi niestety znów słabo, sporo strat. Ewidentnie pod formą. Nacho najsolidniejszy z obrońców. W formie jedynie Luka i Bale. Iker Oklaski

Brawa dla Van Gaala, ładnie ogarnął burdel w United. Ponieważ MU nie musi zaprzątać sobie głowy pucharami, śmiało mogą walczyć o TOP 3, a przy odrobinie szczęścia nawet coś więcej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.02 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie wynik i gra nie wzbudza najmniejszych emocji, zupełnie bez znaczenia są dla mnie. Pomocnik i obrońca w ataku mówią wszystko, nie ma co się spinać. Teraz powrót, niech cała drużyna sobie poćwiczy porządnie i w meczu z Sevillą za 10 dni będzie już zupełnie co innego. Mam nadzieję, że Ronaldo już będzie wracał na dobre, bez żadnych dolegliwości, bo to najgorsze co może się zdarzyć.

Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.08.02 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nieszczęście, Xabik zszedł i za jednym zamachem pozbyliśmy się ustawienia z dwoma Baskami na boisku i Isco na 9. Skutek? Kopiący się po czole Isco nagle przypomniał sobie jaki sport uprawia i zagrywa dwie świetne piłki.

Najgorsza pretemporada od dawna. Trudno się doszukać pozytywów, 9 dni do SPE, ciężko to wygląda. Illara jest tak wkurzający, bezproduktywny i bezużyteczny w tej kadrze, że aż scyzoryk się otwiera na myśl o kwocie jaką za niego zapłacono i tym, że możemy pożegnać Samiego pozostając ze swetrem.

Oprócz Bale'a, żaden zawodnik nie uczestniczący w MŚ nie zaprezentował się dobrze co jest niepokojące. Obserwując takich ludzi jak Lucas nie dziwię się, że Castilla spadła do 3 ligi.

Trzeba liczyć, że po dojściu reszty cracków Carlo złoży to wszystko do kupy w tydzień bo inaczej gadka o 6 pucharach w sezonie skończy się tak samo szybko jak ta o ZP dla Ramosa.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.02 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze bylo. Jak przyspieszylismy to drwale nie wiedzieli o co chodzi.
Na boisku pilkarskim gra bedzie wygladac zupelnie inaczej. O mecz z Sevilla jestem spokojny.

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2014.08.03 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2014.08.03 03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z calym szacunkiem dla Ikera, ale to co on robi to jest kpina. No chyba, ze wine na linie zwalic. Facet od pewnego czasu zyje z odcinania kuponow od slawy i forma bramkarska nie grzeszy.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Monsieur
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 03:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

augusto napisał:
Dobrze bylo. Jak przyspieszylismy to drwale nie wiedzieli o co chodzi.
Na boisku pilkarskim gra bedzie wygladac zupelnie inaczej. O mecz z Sevilla jestem spokojny.

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2014.08.03 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak niewiele potrzeba by dwa trolle MU po niezwykle udanym sezonie wróciły tutaj i smieciły. Miło.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.08.03 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie interesował mnie wynik, jak można coś ugrać w takim składzie?

Ogólnie momentami było zabawnie, jak zaczynaliśmy klepać piłkę, bo nie ogarniali Angole Smile

Wkurzył mnie tylko ten pieprzony Fletcher jak tym korzeniem machnął w kolano Cristiano, co za imbecyl.

Wygrała drużyna lepsza, wypada pogratulować i tyle w temacie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.08.03 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaiser napisał:
Jak niewiele potrzeba by dwa trolle MU po niezwykle udanym sezonie wróciły tutaj i smieciły. Miło.

No przecież labeleq zauważył, szansa ManUtd na jedyne trofeum w sezonie, więc traktują te gównosparingi na poważnie.

Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monsieur napisał:

Tak mnie zastanawia, skoro was tak wkurza to forum i uważacie tu wszystkich za debili- to po co tu siedzicie? Nie ma forum MU?

Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.03 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobał Manchester. Van Gaal bardzo szybko przywróci ich na właściwe tory. Wrażenie zrobił na mnie zwłaszcza środek pola. Ander gra bardzo mądrze. Potrafi się pokazać we właściwym momencie do gry. Nie brakuje mu ani długiego ani dobrego krótkiego podania. Będzie z niego pociecha w Anglii wielka. Fletcher zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Dawno go nie oglądałem, ale nie spodziewałem się, że potrafi zagrywać tak dokładne krosy, że ma taki spokój w środku pola. Mata wiadomo, w formie to jeden z najlepszych na swojej pozycji na świecie. Generalnie jedyne nad czym bym się w przypadku Holendra zastanowił to nad wzmocnieniem defensywy. Przydałby się jakiś klasowy defensor bo nie wiem czy Evans sobie poradzi.

Real widać, że znajduje się w zupełnie innym momencie przygotowań. Nie przywiązuję wagi do wyniku bo tak jak już wspominano wyżej ciężko o jakieś wielkie wnioski gdy ofensywę przychodzi nam łatać obrońcą. Na malutki plusik Isco, który wreszcie coś pokazał. Dosyć dobrze Bale i Asier. Defensywa bardzo słabo, ale nie ma co ich ganić po tygodniu przygotowań. O formę się nie obawiam, w sumie nawet się cieszę, że jej jeszcze nie ma. Nie mam specjalnych obaw co do tego, że wraz z dojściem Benzemy, Jamesa, Kroosa i Khediry będziemy zupełnie innym zespołem. Myślę, że już po tygodniu przygotowań całej kadry Real będzie grał zupełnie inną piłkę.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el David. napisał:
Monsieur napisał:
[im g]h ttp://i.minus.com/ibqjqbow04Ttye.gif[/img]

Tak mnie zastanawia, skoro was tak wkurza to forum i uważacie tu wszystkich za debili- to po co tu siedzicie? Nie ma forum MU?

Widocznie nas lubią, ale wstydzą się o tym pisać. Dla mnie też to jest dziwne, nie wiem po jaki ch*j miałbym się rejestrować na forum Niepokalanej czy innego Męczesteru, ale dobra.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2014.08.03 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co odpisujecie tym trollom? Tongue

tylkoanglia
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.08.03 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie to trolluja i prowokują wasi koledzy tekstami typu drwale, rzemieślnicy nie wiedzieli gdzie pilka jak real przyspieszyl....

Ja tam widze ze przy pierwszej bramce to wasi drwale nie wiedzieli gdzie pilka a young wpakowal ja do siatki

temu augusto to piana az z pyska chyba wylazi jak mowi Premier League tyle zawisci co on ma w swoich postach nie ma nikt

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: