Manchester United - Real Madryt [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2014.08.03 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, wiadomo, gównosparingi, mieliśy wyjebane itd. Znam to. xD

Ciekawostka: Marca w formie. Zedytowała zdjęcie stadionu, żeby było widać na nim więcej białych koszulek. Nieźle.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

down:
Myślę, że nikt się wynikiem nie jara, choć intelektualni mocarze będą się starali wszystkim wmówić, jak to bardzo MU się na ten mecz spiął, w przeciwieństwie do Realu. Chodzi raczej o samą grę i pojęcie nowej taktyki - od tego jest presezon. A już gadanie o jakimś klepaniu drwali, podczas gdy nie potrafiło się strzelić żadnej bramki z akcji, jednocześnie dając się rozklepać jak dzieci przy pierwszej bramce, zakrawa o kpinę. Bywały takie presezony, gdy potrafiliśmy wygrać z Barcą, także sam wynik mam w dupie.

e2: Wysłałem tamtem edit nie znając jeszcze postu Szejka. Jak widać trafiłem w samo sedno. Smile

Ostatnio zmieniony przez Herman. dnia 2014.08.03 11:53, w całości zmieniany 2 razy

madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.08.03 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne foty Smile
A co do meczu, ktos poza gimbaza jara sie naprawde wynikami sparingow?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.03 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak widać jarają się zdesperowani kibice Manchesteru. Ale w ich sytuacji nie ma co się im dziwić. Dla mnie mecz był zupełnie bez znaczenia, znaczenie będzie miał mecz z Sevillą, tutaj będziemy grać o puchar, w poważnym składzie i z poważnym nastawieniem. United pewnie sobie o puchar nie pogra w tym sezonie, stąd taka ekscytacja wśród ich kibiców. ;)

Herman. napisał:
Ciekawostka: Marca w formie. Zedytowała zdjęcie stadionu, żeby było widać na nim więcej białych koszulek. Nieźle.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szczerze mówiąc ja nie dostrzegam tego zedytowania.

https://v.cdn.vine.co/r/videos/B62E4BE7521107445673164705792_20914e6ea0f.1.2.2082206031693080518.mp4?versionId=CvdODyKfMGXdoV4Pk6cOVueJKvBVYKEx

Na tym filmiku też nie widzę jakichś znaczących różnic, może to kwestia perpsektywy.

E:
Herman. albo nadinterpretujesz, albo źle widzisz, bo moja wypowiedź nijak ma się do tego, o czym piszesz i to raczej ja trafiłem w sedno. Widać wielką ekscytację wśród kibiców United i nie mówię tu konkretnie o tym forum.

D:
Pisanie o drwalach i klepaniu w kontekście wczorajszego meczu faktycznie wygląda dość absurdalnie.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2014.08.03 12:09, w całości zmieniany 2 razy

Kibic RM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko kto tu trolluje, pisząc o drwalach i klepaniu?

cofnij
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.03 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzieliście jak Marca kolorowała zdjęcie na biało, żeby udowodnić, że na stadionie jest 109000 ludzi w białych koszulkach?
Niezłe jaja. Ludzie mówią, że na stadionie zdecydowana przewaga czerwonych.
Trochę dziwne, że tak mało było białych koszulek. Przecież sam James sprzedał już ich 2 miliardy i 3 razy się już spłacił.

Powrót do góry
Monsieur
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kompromitacji (kolejnej) hiszpańskich mediów i pokrętnego tłumaczenia Szjka, polecam porównać powyższą fotkę z tą, którą wkleił na twitterze Mata: https://twitter.com/juanmata8/status/495925955366776832/photo/1

Cóż, perspektywa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.08.03 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego? Każdy wie, że to banda propagandystów to samo AS, więc na cholerę kolejny to wrzuca i powiela? Brak sensowności.

Najwidoczniej mało Ci do szczęścia potrzeba, byle móc napinać poślady przez kolejne dni. Smile

Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2014.08.03 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monsieur napisał:
Co do kompromitacji (kolejnej) hiszpańskich mediów i pokrętnego tłumaczenia Szjka, polecam porównać powyższą fotkę z tą, którą wkleił na twitterze Mata: https://twitter.com/juanmata8/status/495925955366776832/photo/1

Cóż, perspektywa.

Dobra, nie zczaiłem zupełnie o co konkretnie chodzi, stąd nieporozumienie, mój błąd. Co do mojego pokrętnego tłumaczenia, to nie mam żadnych powodów by bronić hiszpańskich mediów. Wracając do tego zdjęcia, które dała Marca, to na nim wygląda jakby w ogóle nie było kibiców United, tylko kibice jakiejś innej drużyny.

cofnij napisał:
Widzieliście jak Marca kolorowała zdjęcie na biało, żeby udowodnić, że na stadionie jest 109000 ludzi w białych koszulkach?
Niezłe jaja. Ludzie mówią, że na stadionie zdecydowana przewaga czerwonych.

Ciekawe czy teraz Marca będzie opowiadać o zdjęciach prawdy i o tym, że inne są sfałszowane, tak jak to robili swego czasu w Katalonii przy wejściu Pepego w Alvesa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: