Iker Casillas [FC Porto] (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156, 157  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.01 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Dawid go chwalił, a swego czasu z Diego nie chciał się rozgrzewać. Nie wiem jak ich traktował, ale mogli go nie powoływać do kadry meczowej. A Iker swoją logika mógł mieć żal ze nie dostał choćby jednego meczu. Nie z Włochami, ale jeden grupowy byłby wskazany. Dawid po tej aferze miał spadek, a Iker mógł się oficjalnie pożegnać, nabić statystykę za grę na x Euro. Przy takich tuzach jak Pedro, Cesc, Bartra, Nolito czy Tiago liczył pewnie na więcej. Mimo Davida, światowej 1 na tej pozycji.
Może tez być ze się napalił na podnoszenie pucharu, a przez ta selekcje "stracił" puchar. Nawet jako rezerwowy bez minuty gry by go podnosil jako kapitan. Może sobie wbił do głowy ze tak się pożegna z kadra.

Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.01 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Del Bosque potwierdził: "Wyhodowałem żmiję na własnym łonie". Niniejszym obóz "Obrońców Ikera" ulega oficjalnemu rozwiązaniu.

...

Tia. Prawie się nabrałem, Vicente. Fajny wywiadzik, ale mogłeś sobie znaleźć lepszego "kozła ofiarnego". Strasznie narzekasz, że Iker nie mógł się pogodzić z byciem rezerwowym. A kto go posadził? Duch Święty? Trzeba było go nie posadzać, miałbyś dobrą atmosferę w drużynie i może nawet szansę na finał. Zjebałeś po całości, a teraz zwalasz na innego. EOT, stary dziadzie. Nie odpisuj mi nawet, bo nie przeczytam.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.07.01 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanse na finał z taką łamagą w bramce zamiast jednego z najlepszych gości na tej pozycji :lol2:
Jak Del Bosque chciał mieć szanse na finał + atmosferę to mógł nie brać kreta, as simple as that.

Powrót do góry
Mic90
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.07.01 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę zastanawiające, jak taki niegdyś wielki piłkarz - śmiało można powiedzieć ikona Realu i reprezentacji Hiszpanii, idol milionów młodych bramkarzy, jest tak małym człowiekiem. Gdzieś z wiekiem zapodziała się choć odrobina pokory, samokrytyki i ciężkiej pracy. Jest takie polskie powiedzenie: pycha kroczy przed upadkiem i zdaje się, że w pewnym sensie dotyczy ono Ikera. Szkoda, bo on kiedyś również był on dla mnie idolem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.01 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale też zauważcie jedną rzecz:

Del Bosque - gościu, który stworzył Ikera. To za Del Bosque stawiał pierwsze kroki w Realu, to za Del Bosque zyskał miano bramkarza światowego formatu. Dziadek pamiętał o nim, gdy był nawet w słabszej dyspozycji. Zaufanie, rodzinne stosunki. I nawet to zniszczył. Nie znam go prywatnie, ale musiała mu nieźle odjebać szajba gdzieś po Euro w Polsce. Trochę na wyrost używać takich słów, ale to jest chyba śmieć. Tak po prostu, bo kurwa czym zrazić do siebie kogoś takiego jak Del Bosque? W 2013 nie mogłem pojąć, że ktoś może się tak szybko stoczyć. Pamiętałem świeżo migawki z Euro i cieszynki z wygranej ligi rekordów. Gwiazda ekipy, dobry sezon. W 2016 nie mogę pojąć, że Casillas zraził do siebie Del Bosque. Relacja jak wnuk-dziadek, a finał tragiczny. Co następne?

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.07.01 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet ewidentnie ma za sobą TRAGICZNE wychowanie, a obraz jego rodziców, który sami wykreowali w kampanii po jego odejściu, tylko to potwierdza. Ma słaby (delikatnie mówiąc) charakter więc nie dał rady sam się wychować. Jego wartości w życiu były bardzo kruche, a wraz z ich rozpadem skończył się on sam.

eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.02 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iker po prostu obrósł w piórka, Mou wyczuł to jako pierwszy i chwała mu za to.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2016.07.02 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem coś napisać, ale w sumie jedyne co można zrobić, to tylko znowu się zaśmiać z obrońców legendy.

tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2016.07.02 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tych artykułach pozostało jedynie kupić popcorn Very Happy ogólnie beka. Jedynie można sobie wyobrazić koniobijkę w niektórych domach Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.07.02 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem kiedyś, że nie było rozwiązaniem usunięcie z klubu Mou, nigdy nie jest winna jedna osoba, a tylko on poniósł konsekwencje bardzo słabego sezonu i fatalnej atmosfery.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.02 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadek kłamie, znów robią z krecika kozła ofiarnego. Cała nadzieja w tym, że w jego obronie ponownie staną przyjaciele z Katalonii.

Ludwig
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.02 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie staną, teraz nie mają w tym już żadnego interesu.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.02 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beki z Ikera ciąg dalszy. Mam mieszane uczucia, bo niby jest satysfakcja, a nie mówiłem, że kret, że Mou miał rację. Ale aż przykro patrzeć jak nisko upadła legenda i kapitan.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.02 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On to by najlepiej zamknął się na jakiś czas. Bo pieprzy takie farmazony, że się go słuchać nie da.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2016.07.02 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikus88 napisał:
Pisałem kiedyś, że nie było rozwiązaniem usunięcie z klubu Mou, nigdy nie jest winna jedna osoba, a tylko on poniósł konsekwencje bardzo słabego sezonu i fatalnej atmosfery.

Nasz bilans w Europie i bilans Mou pokazują, że jednak było rozwiązaniem i to fantastycznym. Iker to powiązany, ale inny przypadek, w każdym razie jego zbycie też było in plus.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156, 157  Następny
Strona 155 z 157
Skocz do: