Atlético Madryt - Real Madryt [1-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.08.20 10:09    Temat postu: Atlético Madryt - Real Madryt [1-0] Odpowiedz z cytatem

Już pojutrze, w piątek, o godzinie 22:30 gramy rewanżowe spotkanie o nasze drugie trofeum w tym sezonie - Superpuchar Hiszpanii. Rywalem będzie zmotywowane Atletico, z którym ostatnio nam się nie gra łatwo, a wynik 1:1 z Santiago Bernabeu stawia naszego rywala w trochę lepszej wyjściowej pozycji.

Carlo Ancelotti powiedział, że wie kto będzie naszym pierwszym bramkarzem. Kwestia ta nadal jest dyskusyjna, a wystawienie w piątek Navasa doprowadziłoby do jeszcze większej mieszanki humorów wśród kibiców Realu Madryt. Jakie inne pozycje w naszym składzie brane są pod dyskusje? Na pewno lewa obrona, gdzie Coentrao wydaje się być w lepszej formie niż Marcelo, a mimo to wczoraj w pierwszym składzie zagrał Brazilijczyk. Na pewno większość kibiców widziałoby w piątek w podstawowym składzie Angela Di Marię, tylko kosztem kogo? Miejmy nadzieję, że uraz Cristiano okaże się mały i będzie on zdolny zagrać w tym meczu. Na pewno Ancelotti ma szeroki wybór w kadrze, może postawić na tego, kogo uważa, a my ‘jedynie’ wymagamy, by w piątek nasi piłkarze świętowali zdobycie pucharu na stadionie odwiecznego rywala. Atletico chyba nas niczym nie zaskoczy i zagra twardy, fizyczny futbol, polegający na rozbijaniu naszych akcji i oddawaniu jak największej liczby strzałów na naszą bramkę.

Mecz, w teorii, musi być ciekawszy niż spotkanie pierwsze, co tylko dodatkowo motywuje kibica Realu do obejrzenia kolejnego spotkania jego ulubieńców w walce o drugie trofeum w tym sezonie. Mecz transmitowany będzie na kanałach TVP2 i TVP Sport.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2014.08.20 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środek Kroos Modrić Angel to obowiązek. Z innym po prostu utrudnimy sobie zadanie. Fabio z Danim po bokach obrony. A w ataku przy kontuzji Crisa widzę trio James Benz Bale. Iker na bramce ku pompowaniu trollingu na forum.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2014.08.20 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze to tak jak Tayron tyle, ze z Navasem w bramce rzecz jasna. Dosc tych cyrkow. No i nie zdziwilbym sie jakby to Varane wyszdl w pierwszym skladzie. Pozostaje czekac na piatek i po prostu wygrac ten mecz, puchar to zawsze puchar.
Dobrze byloby szybko strzelic bramke, ale to pewnie bedzie jeszcze trudniejsze niz wczoraj jak sie Atletico zamuruje znowu. Mam nadzieje, ze Carlo nie bedzie nic kombinowal i wyjdzie sklad podobny do tego z Sevilla (zakladajac, ze Ronaldo jednak nie zagra)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
GaBale11
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.20 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek musimy wyjść na ostrej ku*wie. Tyle mam do powiedzenia.
Piłkarze we wczorajszym meczu grali tak, jakby to był mecz towarzyski. Oby Carlo zmotywował piłkarzy, wystawił Angela.
Liczę na powtórkę z rozrywki, ale już w naszym wykonaniu. Podniesienie superpucharu Hiszpanii na terenie Atletico.
Stałe fragmenty do poprawki do piątku, oby nie było powtórki z rozrywki.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.20 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewanż będzie emocjonujący, ale myślę, że wygramy. Liczę na to, że Carlo postawi w pomocy na kogoś z trójki James/Di Maria/Isco, w takim ustawieniu ta drużyna lepiej funkcjonuje. Bale'owi ostatnio nie szło zupełnie, podobnie jak Ronaldo, w rewanżu nasze skrzydła powinny już działać normalnie i coś postrzelać. Będzie dobrze.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2014.08.20 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wynik z Calderón z ostatnich lat daje nam puchar. Very Happy Forma jednak trochę martwi, bo atak w średniej formie, a i obrona w nie najlepszej i obawiam się jakiegoś 1:0 dla Atletico i strasznej męczarni żeby w ogóle dojść do 25. metra od ich bramki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
GaBale11
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.20 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramki na wyjeździe liczą się podwójnie w superpucharze ?
Jeśli wyjdziemy z dwu bramkowym prowadzeniem to będzie pięknie. Oby nie pogubić się defensywie.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2014.08.20 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak było rok temu. 1:1 i 0:0 ale puchar dla Barcelony bo gol na wyjeżdzie. Liczą się jak w każdych rozgrywkach pucharowych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.20 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9 na 10 ostatnich wyników na VC daje nam w piątek superpuchar. Jeśli chcemy ten kubek to Di Maria od początku obowiązkowo.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.20 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie bardzo gorąco, dużo starć i kartki się posypią. W końcu gramy z mistrzem Hiszpanii i drużyną której zabrakło 2 min do wygrania LM. Szansę są równe, nie wiem kto wygra ten puchar, ale mecz zapowiada się fantastycznie.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.21 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Superpuchar może i mało prestiżowy, ale jeśli przychodzi do rywalizacji z Barcą czy materacami to jednak nabiera znaczenia. Tym bardziej jeśli chodzi o rywalizację z tym Atletico. Takiego bydła to ja dawno nie widziałem, nawet chyba Real Mou w pierwszym swoim sezonie się nie umywa.

Dlatego tak bardzo zależy na zwycięstwie, myślę, że właśnie na Calderon będziemy mieli większe pole do popisu niż u siebie. Gareth będzie mógł się rozpędzić, pod nieobecność CR liczę na występ Angela. Przydałyby się też minuty dla Isco.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.08.21 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z większością że Di Maria będzie kluczowy jeśli chodzi o to spotkanie. Jeśli chcemy pucharu to trzeba posłać Angela od 1 minuty. Nawet jeśli później ma odejść czego bym nie chciał.
No i trzeba wrócić do gry z Coentrao bo Marcelo to jest znów jeździec bez głowy.

Powrót do góry
Azzaris
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.21 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to widział tak
Casillas/Navas
Dani Ramos Varane Fabio
Modric Kroos Isco
Bale Hames Di Maria
Nie ma co się bawić w defensywę, bo Materace będą się murować.

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.08.21 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie powinien zagrać od początku Di Maria. Odchodzi czy nie, ale jeśli wyjdzie w pierwszym składzie to zagra na 100%, nawet gdyby miał to być puchar na pożegnanie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2014.08.21 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiało fantazją..

Ja liczą na bardziej mobilny środek. Co za tym idzie Angel od początku. Trójka Kroos - Modrić - Di Maria w środku powinna dawać taki efekt. Ponadto jeśli CR nie jest zdrowy, to za niego wchodzi James, a reszta bez zmian. Benzy musi się więcej pokazywać do gry. Jedno zgranie do Bale'a to zdecydowanie za mało. Tu widać, że brakuje jakiejkolwiek alternatywy. To będzie widoczne podczas całego sezonu. Chyba kupiliśmy nie tego Kolumbijczyka z AS Monaco - ale jeszcze się z tym wstrzymam. Hames ma cały sezon przed sobą aby udowodnić, że Madryt to miejsce dla niego.

Zauważyłem, że psioczy się na parę Xabi - Kroos. W końcu zagraliśmy atakiem pozycyjnym przez cały mecz. Musiało to wyglądać tak statycznie przy takim ustawieniu Atletico. Ja bym tej pary nie skreślał. Toni często pokazywał się z przodu. Z tym, że ta dwójka niestety gdzieś tam przykryła Modricia.

Obrona musi się bardziej postarać. Ramos i Pepe popełnili kilka błędów w defensywie. Do Carvajala nie mam uwag, bo zagrał świetnie. Marcelo z początku był jakiś taki niemrawy, ale pod koniec coś ruszyło. Generalnie spróbował bym tym razem Fabio.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: