Atlético Madryt - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.22 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla ATM oraz Simaone. Zmiany to nieporozumienie. Przegraliśmy bo byliśmy dużo gorsi. Teraz trzeba ruszyć z przygotowaniami bo sezon bardzo długi,

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
niko1313
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.22 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz za trzy tygodnie w lidze bedzie bardziej miarodajnym sprawdzianem dla tej grupy zawodników. Do tego czasu już raczej pierwsza "11" powinna się wykrystalizować i jestem przekonany że gra Realu będzie wyglądała już lepiej.

Szkoda pucharu choć dobrze że balonik pt. "6 trofeów" pękł już teraz.

Bardzo fajny mecz Jamesa, być może będzie istniało życie po odejściu Di Marii :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MethodMan7
Trener
Trener

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.22 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było do ogarnięcia, że dostaniemy. Nasza "pretemporada" to był cyrk, a mundial nie pomógł. Największe pretensje trzeba mieć do odejścia Angela, ale tak czytając różne newsy widać, że to on ma pusto w głowie. W sezonie będziemy lać się o wszystko, ale do wygranych pucharów potrzebny jest Ramos z 2014 stycz-maj.

Zajcu.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam ciekawostkę, że poprzednich dwóch triumfatorów Superpucharu Hiszpanii nie wygrało nic w nadchodzącym sezonie ;) .

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atletico nie wygralo z Realem od 15 lat u siebie a Casillas nigdy nie przegral w finale turnieju + nigdy z Atletico...ot te ciekawostki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W finale, a nie w dwumeczu. Przegrał w 2011 z Barceloną o ten sam puchar co dziś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.08.23 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby porobilismy te transfery ale tak na prawde to kadra jest bardzo waska jesli chodzi o ofensywe. Wczorajsze zmiany przy niekorzystnym wyniku byly pewne juz przed meczem bo kto inny mogl wejsc? Drewniany Illara? Decyzja techniczna w sprawie Di Marii tylko osmiesza warsztat Ancelottiego. Simeone dobrze mu powiedzial na poprzedniej konferencji ze to nasz najlepszy zawodnik. Szkoda ze tak nie doceniany.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.23 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy tak marni, ze to sie rzygać chce. Mamy atak warty setki milionów i najgroźniejszy w historii, bo jak inaczej nazwać Bale, Benzeme, Ronaldo. Jamesa, Isco i do tego w pomocy Modrica i Kroosa oraz świetnych bocznych obrońców.

Jestesmy po prostu słabi, ośmieszył nas Simeone, mało brakowało a zrobilby to drugi raz na przestrzeni kilku miesiecy. Ekipa Atletico bez nazwisk, warta mniej niż nasza 3 z przodu, niszczy nasze wszystkie słabości, pyk, pyk, pyk i mamy bramkę. A my przez 90 minut walimy głową w mur. Skończmy gadać czy Casillas jest dobry czy nie, bo wczoraj akurat uratował nas przed 2:0. Zrobiliśmy transfery, ale to wszystko jakieś jest bez ducha. Do tego odchodzi gość, który biega aktualnie więcej niż cała 11 która wczoraj grała łacznie. Nic tylko oczekiwac na puchary <jupi>

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.08.23 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że jeśli Ronaldo jest kontuzjowany to Bale sam meczu nie wygra. Nie ma kto strzelać bramek, nie ma kto asystować. Zajebaliśmy se środek pola, sprzedaliśmy jedynego napastnika który mógłby wejść za pizdowatego Benzemę i nie kupiliśmy nikogo za Di Marie. 6 bramek w 7 mieczach, masakra! To może być ciężki sezon.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie co wykombinuje Ancelotti z ustawieniem druzyny.Strata Angela to duzy cios. Wczorajszy mecz byl "pokazem" mobilnosci srodka pola.Alonso powinien juz byc raczej rezerwowym, niestety forma Xabiego od pewnego czasu jest kiepska, akurat wczoraj najlepiej z ataku zaprezentowal sie James ktory ustawiony mniej wiecej na swojej pozycji byl kilka razy lepszy od tego co pokazywal w pomocy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.23 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James i boczni obrońcy wczoraj na plus. Iker w sumie też, chociaż Jego pizdowate wyjścia przyprawią w końcu mnie o zawał. Na resztę lepiej spuścić zasłonę milczenia i poczekać do 13 września.

Ostatnio zmieniony przez krismichalik dnia 2014.08.23 09:46, w całości zmieniany 1 raz

Cattenacchio
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.23 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam sobie te Wasze wypociny, i jako fan Juve zastanawiam się, jak można tak narzekać mając tak dobry skład. Macie najlepszą kadrę na świecie, a ubytki są zawsze.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie narzeka na sklad tylko polityke Pereza ktory popelnia wiecznie te same bledy...
Kupujemy a na koniec okienka masowo sprzedajemy gdzie sie da i kogo sie da.
Wyglada to tak ze Perez kupuje zawodnikow a Ancelotti musi cos tam z tego zlozyc.Jak za Mourinho bylem przekonany ze to on decyduje w duzej mierze kogo kupic tak za Carlo wydaje mi sie ze ma coraz mniej do powiedzenia.

Ostatnio zmieniony przez bombel22 dnia 2014.08.23 10:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.08.23 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja w klubie jest niekomfortowa, ale daleko mi do stwierdzeń, żeby kogokolwiek już teraz wyrzucać z drużyny. Ale akurat na tym forum to normalne. Mnie martwi brak napastnika, nie chcę zarzucać czegoś konkretnie Benzemie, całą drużyna nie stanęła na wysokości zadania, sam Karim dobrze gra tyłem do bramki i na trzydziestym metrze. No ale napastnika potrzebujemy przy bramce, w takim sytuacjach jak ta ze strzałem Jamesa jego obowiązkiem jest stanie przed bramkarzem i dobicie tej piłki. Zauważcie, że u nas takie piłki zazwyczaj dobija Ronaldo, bo ma ten instynkt. Pierwsza połowa dobra Jamesa, brał na siebie ciężar gry. Jeśli chodzi o obronę, to tak dużo indywidualnych przegranych pojedynków przez Coentrao nie pamiętam. Carvajal jest osobą, która przejęła tę część walecznego serducha od Di Marii, ale reszta się chyba ulotniła. Każdy powinien przy takim wyniku biegać i walczyć jak Dani. No i te krótkie rożne... gówno z nich jest, ale jak się uparli tak grali cały mecz. Nawet rzut wolny przy linii bocznej mieliśmy dobry na wrzutkę, ale rozegraliśmy krótko i skończyło się tak, jak zazwyczaj kończy Barcelona. Czyli atak pozycyjny i wieczna wymiana podań.
Szkoda Pucharu, sam nie wierzyłem, że jesteśmy w stanie wyciągnąć tych 6 trofeów, ale nie wiedziałem, że odpadnie akurat ten.

milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.23 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czepianie się Benzemy też nie ma sensu, mecz przegraliśmy w środku pola, gdzie było zbyt statycznie. Gdyby zjebał dwie setki - ok, mamy prawo. A tak? Na dobrą sprawę nawet nie doszedł do sytuacji.

Pisałem o środku pola przed meczem, wystawienie takiego tridente mijało się z celem na Atletico. Za mało ruchu, zbyt statycznie - na jakiegoś ogóra z La Liga by wystarczyło, ale nie na zespół, z którym graliśmy dopiero co w finale LM.

Na plus na pewno James, on mnie pozytywnie zaskoczył. Nie mógłbym mieć też pretensji do Varana. In minus? Z pewnością Carlo, który pierdoli o tym, że nie potrzebował Di Marii na ten mecz, i że to była decyzja czysto sportowa. Oprócz tego pierdoli o tym, że żaden piłkarz nie wspominał o sześciu pucharach... Chyba nie odwiedza naszej strony ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: