Angel Di María cz. 2 [Paris Saint-Germain]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.08.24 12:57    Temat postu: Angel Di María cz. 2 [Paris Saint-Germain] Odpowiedz z cytatem

Część pierwsza zakończona tutaj:

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=8228&start=4545

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.08.24 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja rozpocznę.

Ancelotti 24-08-2014 [*]
Perez 24-08-2014 [*]
Jaja Ancelottiego 24-08-2014 [*]

vitocorleone20
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.08.24 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Di Maria po prostu zdał sobie sprawę z tego, że w obecnej formie może walczyć nawet o Złotą Piłkę. Nie jest to jednak możliwe u boku Ronaldo, i z Messim za płotem. Myślę, że aniołkowi trochę sodówa uderzyła do głowy i zamiast zostać w klubie, który praktycznie gwarantuje mu walkę o najważniejsze klubowe trofea, woli odejść do klubu, który nie daje mu tej gwarancji (takiej jak Real) i walczyć o indywidualne nagrody... Szkoda, że tak wybrał bo wydaje mi się, że to było nasze brakujące ogniwo. Dawał nam jakość w obronie i w ataku jednocześnie. Carlo będzie miał teraz naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Będzie musiał zmodyfikować teraz nasze ustawienie, bo ani James, ani Toni nie pasują do niego zbytnio ( przynajmniej nie w takim stopniu jak Di Maria)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rzym3k
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.24 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka zlota pilk, gdzie zlota pilke? w klubie, ktory nie gra pucharow?

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2014.08.24 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ronaldo tez kiedys byl smutny i tak dalej...byc moze masz racje tylko jezeli James z tego co wiem na starcie dostaje kwote o jaka prosil Di Maria to cos jest nie tak.

Dostaje 5 milionów, niedawno taką samą propozycję kontraktu dostał Di Maria i ją odrzucił, więc to na pewno nie jest kwota o jaką prosił i jakiej oczekiwał.

Jasne jest, że Di Maria odchodzi, bo za mało zarabia, a w klubie nie chcieli dać mu podwyżki ponad dwukrotnie wyższej raptem po 2 latach od czasu odnowienia przez niego kontraktu i po pół roku dobrej gry. Mam wrażenie, że Di Maria niesiony skrzydłami swoich popisów na końcu sezonu, gdzie został MVP finału LM od razu praktycznie zażądał takiej kasy i spotkał się z sprzeciwem, moim zdaniem słusznym. Więc dla mnie jego powód odejścia jest jasny. W mediach wybielają go na siłę w całej tej sprawie, a za target obrali sobie Pereza, który miał siłą go wypchnąć z klubu i zastąpić Jamesem - przecież nikt nie byłby na tyle głupi, żeby do czegoś takiego się posunąć, a Perez ściągnął James'a najprawdopodobniej kiedy było już po fakcie. Z resztą propozycja Realu z nowym kontraktem to potwierdza - do ostatniej chwili walczyli o jego pozostanie, nie pozbywali się go siłą z klubu. I nieważne co mówi jego narzeczona, bo jej też chyba niełatwo byłoby przyznać, że Angelowi chodzi o kasę, ale w Realu miał wszystko - zaufanie trenera, miłość kibiców, był pewnym punktem drużyny, która w ubiegłym sezonie osiągnęła największy możliwy sukces sportowy i w każdym następnym sezonie do samego końca walczy o najwyższe cele i trofea. Więc jaki mógł być inny powód jego odejścia, jak nie kasa?

Powrót do góry
turqus
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.24 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część druga i ostatnia.

Real Madrid manager Carlo Ancelotti has confirmed in the press conference prior to tomorrow's league game that, although not yet official, Ángel Di María is leaving the club. This morning he showed up at the Valdebebas training complex to say goodbye to his teammates. The manager also said that Khedira's future had been sorted out, and that he was staying on.
Ancelotti also confirmed that the Argentine forward had paid a visit to the club's training ground to bid farewell to the players and staff. Sami Khedira, the other player who seemed on the brink of being muscled out of the 'White House', is to stay. The Italian manager has assured that he will be 100% counting on the German throughout the season.

tldr

Di Maria out
Khedira stays

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2014.08.24 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie ma sensu dywagować czyja to bardziej wina: klubu czy Angela, tego pewnie jeszcze jakiś czas się nie dowiemy.

Tak czy tak, to bardzo smutna wiadomość.

Od momentu kupna Jamesa wiadomo było, że to tylko kwestia czasu, ale żal jest. Mam nadzieję, że Kolumbijczyk zastąpi Di Marię, choć ciężko mi w to uwierzyć.

Z boku wygląda to tak: wymieniliśmy jednego z najlepszych asystentów Europy w ostatnich kilku latach, gościa, który był pierwszoplanową postacią w finałach Copy i LM, na chłopaczka, na którego byśmy nawet nie zwrócili uwagi bez tych kilku meczy na munidalu. Tzw. fuck logic.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.24 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajcie z tymi 6 miesiącami dobrej gry. Di Maria zaliczał się do najlepszych piłkarzy tego klubu w całym poprzednim sezonie. Sam doskonale pamiętam otwierające kolejki ubiegłych rozgrywek, w których Angel prezentował się na tyle dobrze, że wielu z kibiców nie miało ochoty wyrzucać go z podstawowej jedenastki nawet mimo przybycia Bale'a. Carlo znalazł mu później pozycję w środku i jego gra wyglądała jeszcze lepiej, a Lizbona była ukoronowaniem i ostatecznym potwierdzeniem jak wiele znaczył dla tej ekipy.

Dla mnie też sprawa jest jasna. Zażądał podwyżki, Perez się nie zgodził, Angel postanowił odejść, a Floro w zastępstwie kupił Jamesa. Szkoda go oddawać po takim sezonie, ale gdzieś z tyłu głowy są też te mecze, jeszcze z czasów Mou, w których kopał się po czole, gdy niemiłosiernie irytowały jego straty, nieumiejętność posługiwania się prawą nogą i to troszkę człowiekowi poprawia humor.

Gratulacje dla United bo kupują wielką gwiazdę. Jeśli LVG go wkomponuje to będzie miał z niego pożytek.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.24 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żegnaj Angel i wielki dzięki za wkład w Decimę.

Wielki żal, że odchodzi, ale nie ma piłkarza, który byłby ponad Realem Madryt. Lepiej, że do United, niż gdyby miał wzmocnić np Chelsea.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.24 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BujuLion#1 napisał:
To może ja rozpocznę.

Ancelotti 24-08-2014 [*]
Perez 24-08-2014 [*]
Jaja Ancelottiego 24-08-2014 [*]

Ancelotti: "To była jego decyzja. Real zrobił wszystko, co było możliwe, żeby go zatrzymać. Życzymy mu szczęścia. "

Najwidoczniej Real i Carlo chcieli go zatrzymać, on myślę jednak chce po ostatnim sezonie być w drużynie numerem jeden, dlatego zmienia klub. Szkoda wielka, ale myślę, że James go zastąpi.

Powrót do góry
Zajcu.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.24 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, tylko ile razy Ancelotti na konferencji coś mówił, a potem wychodziło, że jest zupełnie na odwrót? Np. o dyspozycji Ronaldo.
Ja oczywiście też wierzę, że to wybór Di Marii, a nie zarządu. Mocno w to wierzę, bo jeżeli jest inaczej to tylko świeczkę zapalić.

Powrót do góry
GaBale11
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.24 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych świeczek nie ma dla naszego zarządu, to jest Angela decyzja.
Widać, że chce być najlepszy, a Real mu na to nie pozwala.

Powrót do góry
sawant
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.24 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

70mln euro za piłkarza z jedną nogą, który dodatkowo sam chce odejść to dobry biznes. ktoś wie jak on mówi po angielsku?

Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2014.08.24 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO to też decyzja zarządu. I też nie pasuje mi to, że jego żona pisała, iż Fideo nie chce 8 mln, a jego zarobki w MU mają ponoć wynosić ponad 10 mln. W każde z trofeów zdobytych przez Real miał wpływ, także dziękuję mu za to i życzę powodzenia w Premier League.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.24 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sawant napisał:
70mln euro za piłkarza z jedną nogą, który dodatkowo sam chce odejść to dobry biznes. ktoś wie jak on mówi po angielsku?

Pewnie w ogóle nie mówi, co zresztą jest typowe dla ludzi z jego kręgu kulturowego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 1 z 48
Skocz do: