Angel Di María cz. 2 [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.01 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neymar i Suarez to już poziom wyżej niż Ronaldo nawet.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.01 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie... Ronaldo zawsze będzie pierwszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.02 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba sobie jaja robisz. Ronaldo jaki jest, taki jest, przewraca się po byle kontakcie w polu karnym, posiedzi sobie na dupie, uśmiechnie się ironicznie, gdy sędzia oczywiście nie podyktuje karnego i tyle.

Neymar i Suarez? Oni z tego robią prawdziwe show. Pierwszy zwykle odskakuje na 2 metry w pięknym piruecie niczym rażony piorunem, ewentualnie celowo wpierdala się w leżącego zawodnika(vsPSG, tego u Crisa nigdy nie widziałem), którego izi mógłby wyminąć. A te jego pady? To nie pady, to taniec synchroniczny. Ogarnij dowolny mecz na IO Neymara, aż komentatorowie na świecie czy prowadzący wszelakie onety regularnie je*ali nie po nurkowaniu - ale już wrecz aktorzeniu.

Suarez? Ten z kolei po wątpliwym kontakcie/uderzeniu w nogę będzie łapał się za bark, a potem dla pewności za aortę(vsPSG). Pusta plastikowa butelka, która go nie dotknie, też swoim pędem i falą uderzeniową sprawi, że ta chłopina metr 50, 50 kg daaaleko odskoczy(vsValencia).

Nie ma co wartościować. I to, i to jest pizdowate. Jednak z dwojga złego to już wolę tylko te pady, a potem uśmieszki Cristiano, jakkolwiek też są żałosne. Ale nie są taką jawną próbą robienią w ch*ja całego świata w dobie cyfryzacji.

Sympatie klubowe sympatiami klubowymi, ale każdy fan spoza kręgów Real/Barca uważa, że synonimem padów i symulek jest tzw "Porcelana".

Powrót do góry
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.02 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie zdanie mnie przekonało. Niech tak będzie.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.02 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledze z drugiego forum po prostu pomyliło się i tyle. Bo czym innym jest upadek przy jakimś kontakcie, szarpnieciu, pomaganie lapami czasami i gra mimika czym innym gdy koleś wylatuje jak katapulta po każdym kontakcie, wywraca się robiąc z tego skok do wody z podwójnym saltem. Urugwajczyk zaś po faulu i kontakcie z kolanem łapie się za twarz i serce. Taka różnica. Nikt nie neguje tego że wszyscy trzej to symulacji, szukający jakiegokolwiek kontaktu, jednak dwójka z barsy to do tego oszuści, bo wymuszają nie tylko faul, a koloryzujący dany faul, sugerując wylotem w powietrze czy trzymanie się za twarz czerwona kartke.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.04.10 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem tą wymianę zdań i mnie duża nostalgia dopadła za starymi czasami. Jeden z drugim wyżej dyskutują kto jest większą pizdą. Czy Ronaldo, który nurkuje, ale "nie robi show", czy Neymar i Suarez którzy robią. A jakie to ma znaczenie skoro wszyscy są pizdami? Smutne jest to w jakim kierunku poszła piłka nożna. Piłkarze są chronieni do granic możliwości, czerwone kartki daje się już za same próby fauli, a ci zamiast czuć się bezpieczniej, to po faulach padają jakby ich granat rozsadził, symulują, aktorzą. Brzydzę się tym i z każdym rokiem odczuwam coraz mniejszą przyjemność z oglądania piłki. No bo jak się cieszyć kiedy w niemal każdym meczu ktoś musi zrobić z siebie pizdę?
Filmik ku pamięci z czasów, kiedy piłkarze mieli jaja:

Link

Pamiętam jak się jarałem wtedy Cantoną. Był techniczny, wybitny, błyskotliwy i jednocześnie twardy i charakterny. Zawsze chciałem żeby trafił do Realu lub Barcelony. Szkoda że tak się nie stało.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.10 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wślizgi na złamanie nogi są spoko? Taki Witsel to kawał skurwiela, pokazał charakter, niestety przy okazji złamał nogę Wasilewskiemu - cóż, skutki uboczne bycia maczo. A już wrzucanie filmiku z Vinni Jonesem, jednym z większych psycholi, jest szczytem popadania w skrajność.

Nienawidzę nurkowania, łapania się za wszystkie części ciała po najmniejszym dotyku, piruetów w powietrzu po drobnym faulu czy też przewracaniu się i machaniu łapkami. Twarda gra jest jak najbardziej w porządku, jednak wszystko ma swoje granice. Mimo wszystko to jest sport i jeżeli ktoś jest lepszy (ominął danego zawodnika), to ten drugi nie powinien kosić go równo z trawą.

Jeżeli tak się jarasz twardą grą, to zacznij oglądać rugby.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.04.10 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiałeś mnie. Ochrona piłkarzy jest właściwa. Z takim podejściem nieodżałowany przeze mnie van Basten by nie miał koszmarnych problemów z kostką, Maradona nie złamałby nogi, Ronaldo, więzadła i można dalej wymieniać. Czerwone kartki za próby uszkodzeń są dobre. Na tym filmiku zwróciłem uwagę na postawę Cantony. Dostał atak na kolano, na szczęście chybiony, ale nic mu się cudem nie stało, więc od razu wstaje i nie robi z siebie pizdy. Wtedy nikt piłkarzy nie chronił, więc mieli dużo większe podstawy do uwidaczniania bólu, ale mieli jaja i nie robili tego. Dzisiaj za takie zagranie jest czerwona i zawieszenie na kilka meczów i dobrze, ale piłkarze zamiast korzystać z tego że czują się bezpieczni, to robią z siebie pizdy w niewyobrażalnym stopniu.

Powrót do góry
vitocorleone20
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.08.12 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szczerą nadzieję, że nie przejdzie on do Barcelony. Po pierwsze jest to wciąż zawodnik klasy top, a po drugie jego widok w koszulce bordowych, mijającego naszych chyba złamałby mi serce.

Powrót do góry
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.08.12 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy on niż ktoś z dwójki Coutinho/Dembele. Moim zdaniem lepszy już nie będzie, co nie oznacza że nie wniósłby do Barcelony trochę jakości. Oprócz niego opcją rezerwową też jest ponoć Ivan Perisic, zobaczymy jak to rozegrają.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.12 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek w Barcelonie? Złamałby mi serce. Jeszcze w tym roku w wywiadach mówił, że jego marzeniem jest dojście do finału w PSG, gdzie mieliby się mierzyć z Realem. 4:0, czytaj gwałt w parku książąt na Barcelonie odbył się w jego urodziny, a przed meczem mówił, że z uwagi na jego przeszłość w Realu strzelenie bramki Barce w LM byłoby dla niego wymarzonym prezentem. Dlatego ciężko mi w to uwierzyć. Zresztą dlaczego miałoby się PSG osłabiać? Neymar na LS, Cavani napastnik i Di Maria PS. Draxler o ile kojarzę jest prawonożny i jego główną pozycją jest lewe skrzydło, więc brak sensu imo w tym transferze. Chyba, że FFP robi swoje i z uwagi na transfer Mbappe będą musieli to zrobić.

Powrót do góry
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.08.12 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fideo jest stworzony do gry w Primera Division i po prostu chce tu wrócić. Nie ma co się łudzić, że ktoś kto deklaruje przywiązanie do barw mówi prawdę, to nie lata 90-te. Teraz jedno mówią a drugie robią. Wcale mnie nie zdziwi jeśli przejdzie do Barcy. Ale fakt faktem, że przykro będzie patrzeć jak akurat Angel wzmocni te kurwy.

Powrót do góry
vitocorleone20
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.08.12 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona jest teraz tak zdesperowana, że pewnie i o Igłe i Pepe nawet pytali. Mam nadzieję, że skończą tylko na Paulinho...

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2017.08.13 04:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vitocorleone20 napisał:
a po drugie jego widok w koszulce bordowych, mijającego naszych chyba złamałby mi serce.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.13 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy miał by szczęście, że Pepe już u nas nie gra. Wciąż jest Ramos i to on mógłby mu pomóc kilka razy w meczu przenieść się za linię boczną.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  Następny
Strona 47 z 48
Skocz do: