Real Sociedad - Real Madryt [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.31 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Sociedad dzisiaj zachowali się jak prawdziwi dżentelmeni. Ostre rżnięcie zaczęli dopiero po 30 minutowej grze wstępnej.'

Zaśmiane na głos. Dzięki Ci za poprawienie humoru po tym beznadziejnym meczu :lol2: .

Zanim Sociedad zaczęło odrabiać straty to nie było tak tragiczne. Żałośnie zaczęło się robić od bramki na 2:2. Wtedy Real Madryt przestał istnieć w tym meczu. James i Benzema zniknęli na kolejne 45 minut i musieliśmy niestety grać w 9 a nawet w 8 bo Modric też jakoś zgasł i na szczęście Carlo to zauważył ale trochę za późno(było już 3:2 przy zmianie).

Jak gra szybko się nie poprawi to po derbach będzie -6 do Barcelony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.08.31 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrali ubrani jak dziewczyny to ich wyruchali, nic dziwnego.

Ale Perez zaciera ręce bo przynajmniej wypromowaliśmy koszulki dla kobiet i gejów, niech żyje marketing.
A sport? Przecież wygraliśmy decimę, teraz 12 lat przerwy na podreperowanie budżetu śmiesznymi koszulkami i wymianą kluczowych zawodników na medialne kukiełki.

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.31 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmujcie sie, nastepnym razem nie tylko Khedira postraszy z lawki, ale tez Chicharito...

Perez... :lol2:

Powrót do góry
Narmer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.31 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu można napisać? Po pierwszych 15 minutach w życiu bym się nie spodziewał, że ten mecz może się tak skończyć. Najwidoczniej wystarczyło tylko, że Sociedad się obudził, a my przestaliśmy istnieć.

W moim odczuciu naszym największym problemem jest linia pomocy. Niby nie brakuje tam dobrych zawodników, ale formacja pomocy nie wywiązuje się ze swojego zadania. Pomocnicy nie pomagali w obronie gdy przeciwnik był pod polem karnym, z tego właśnie powodu straciliśmy bodajże 2 gole. Kiedy gramy bez piłki w środku pola również jest bałagan, zostawiamy tyle miejsca między liniami, że to zakrawa na jakieś kpiny. Tak samo pomoc nie potrafiła zapewnić jakiegoś wsparcia w ofensywie. Tylko jak to może funkcjonować, skoro 2 ważnych zawodników odeszło i doszło (teoretycznie) 2 nowych do tej formacji?

Sama linia obrony też słabiutko, a atak? Odnosiłem wrażenie, że James w ogóle nie gra w tym meczu, o Bale'u powiedziałbym to samo, gdyby nie gol. Jednym z największych pozytywów był mimo wszystko Kroos, bardzo pozytywny występ Isco, uważam, że ten chłopak powinien niedługo wejść do podstawowej 11-tki. Ma olbrzymi potencjał, a może przy tym łatwo pozbyć się swoich głównych wad (mam na myśli głównie momentami za długie holowanie piłki)

Z taką grą nie mamy nawet co śnić o wygranej z Atletico, wątpię, żeby do czasu tego meczu udało się nam poprawić choćby na tyle, by mieć z nimi szanse. Momentami odnosiłem wrażenie, że Real gra zupełnie bez ambicji, że tym piłkarzom po prostu nie zależy na meczu.

Trzeba pogratulować Sociedad zwycięstwa, bo zagrali świetny mecz, zwłaszcza na naszym tle. Przed nami, z kolei, chyba daleka droga, żeby zacząć w tej lidze coś osiągać.

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.31 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym powiedzial co uwazam o naszej dzisiejszej grze trafilbym do wiezienia Ptak

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.31 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fatalna gra. Drużyna zupełnie nie miała pojęcia co robić, żałosny widok. Dziś Falcao, Di Maria czy Xabi nic by nie dali. To początek sezonu, Carlo ma nad czym pracować, więc spokojnie czekam na efekty. Maszyna zacznie mielić.

MethodMan7
Trener
Trener

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.01 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczyłem "wesoły" środek Isco-Kroos-Luka to pomyślałem, że będzie lańsko, ale z drugiej strony Carlo to typowy farciarz (słupek Neymara, Dortmund, Lisbona), może jakoś wciśniemy i przemęczymy na 0 z tyłu, przecież to najgorsza forma basków od lat (porażka w LE). Mecz, szybkie 0:2 micha ucieszona, a potem...

Niech ktoś mi odpowie jak słaby jest Illarra skoro w OGÓLE nie gra. Na jego pozycji w tym momencie nie ma konkurenta (pozdro judaszu z bawarii), a Kroos tam nie może grać, nie teraz. W pamięci mam wałkowanie Xabi + Asier i boje się, że w tym sezonie odpowiednikiem tego gówna, będzie brak DM-a z krwi i kości (Khedira to nie dm, a piłkarzy pokroju Xabiego nie ma, dlaczego nie gra Illarrra?), a na jego pozycji będzie "szkolony Kroos".

Mega żałuję Aniołka, ale on dziś też nic by nie pograł, nie ma drużyn bez dm-ów. Jakoś damy rade bez Argentyńczyka, Isco jest kocurem i da tam radę (James tam to marnowanie jego talentu, niech siedzi na ławie i wchodzi za kogoś z BBC, kurwa w co ja wierzę?)

Karima "największa zagadka w historii futbolu" Benzema, broniłem go i dalej uważam, ze jest koksem jak ma formę i Ronaldo obok siebie robi mu grę, ale bez tych czynników (tak jest ich dużo) jest zwykłą, łysą, muslimską pizdeczką. Jak można odpuścić kogoś takiego jak El Tigre?

Dużo pytań, a odpowiedzi dopiero za 2 tygodnie i to na dzień dobry w gongu z bestiami Simeone. Nie mam pojęcia jak będziemy grać bez DM, z tak krótką ławką co 3 dni. Barca kiedyś dawała radę, ale mieli perfekcyjny styl z prime-timowym Messim i top 3 na swojej pozycji aktorem Sergio.

Niecałe 24 godziny ŁUDZENIA się, że ktoś tutaj jednak zawita.

krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.09.01 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że Karim na przebłyski formy każe czekać zwykle 2 miesiące. Gra defensywna drużyny to kryminał. RSSS grał w czwartek chuj wie jak daleko, a to nasi grajkowie wyglądali fizycznie fatalnie. A do tego liczba opcji ofensywnych na ławce powalająca.

Niebieski
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.09.01 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic, po Decimie czas wrócić do normy...

Po pierwszych 15 min przecierałem oczy, poprostu koncert w naszym wykonaniu i niestety nabrałem się trochę że ten Real naprawde może wypalić. Po stracie bramki niestety wszystko się posypało.

ps. Po raz setny! Jak można Real ubrać w różowe stroje :(

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.01 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze że po 30 minucie Real nawet nie próbował panować nad wydarzeniami na boisku. Są dwie z przodu, to niech męczą się przeciwnicy. Tak się namęczyli że wpakowali 4. Gra obronna nie istnieje, błędy popełniane przez środkowych i bocznych obrońców to jeszcze nic, najgorsze że pomoc nie daje żadnego wsparcia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2014.09.01 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo klucz - równowaga - a właściwie jej brak.

W każdym zespole gra DMC - najlepiej czarna muzina - jednak Kroos czy Modric w aktualnej formie to nie to samo co np Obi Mikel ;) a na serio to nie widzę naszej gry defensywnej bez Samiego - ale grającego bliżej zasieków defensywnych, a nie tak jak w zeszłym sezonie przed kontuzją w pobliżu bramki rywali.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.09.01 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niko1313 napisał:
Sociedad dzisiaj zachowali się jak prawdziwi dżentelmeni. Ostre rżnięcie zaczęli dopiero po 30 minutowej grze wstępnej.

:lol2: :lol2:

Mecz godny tych ostatnich z poprzedniego sezonu. Jest jakaś szansa, że na mecz z Atletico oni się trochę ogarną?

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2014.09.01 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ludzie, tragedia jakaś. Koniec sierpnia a my już za Barceloną i Atletico. Dramat.

W tym sezonie mistrzostwo traktuję na równi z LM, albo nawet wyżej, bo trochę wstyd żeby nie być mistrzem kraju przez 3 lata z taką kadrą. Co innego z Mejiami, Diogami, Pablo Garciami a co innego teraz. A tu już w sierpniu oglądamy plecy. Kompromitacja.

I to jeszcze wygrywać 2:0 i takie coś odwalić. Ta liga nie wybacza takich błędów. A teraz jeszcze derby z Atletico będą grać. Masakra ludzie, nie wierzę w nich czasami :/

Ogólnie mam coraz większe przeczucie (chociaż jak zwykle w moim przypadku), że ten sezon to masakryczna klapa będzie i nic nie wygramy w tym sezonie. Aż oczy bolą jak się takie coś jak wczoraj ogląda, masakra.

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.01 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jedna kwestia, o której prawie na forum się nie pisze. Przygotowanie fizyczne drużyny. Mamy siłę na 60-70 minut gry (optymistycznie patrząc). Potem padaka. O przyspieszeniu, które niedawno było naszym wielkim atutem możemy sobie jedynie powspominać. Proponuję porównać Bale'a, Modricia, nawet Benzemę z wczoraj i z końcówki zeszłego sezonu.

Klubowi, który niedawno zdobył Puchar Europy zwyczajnie nie przystoi przystępowanie do kolejnego sezonu w takiej formie. Nie przystoi nam podejście a la Rychu Staniek ("metoda startowa", ludzie kojarzący co nieco z naszej ligowej kopaniny w latach 90-tych będą wiedzieli o co chodzi).

Dopóki nie wrócimy do normalnego poziomu kondycyjno-szybkościowego, wszelakie dyskusje o personaliach, transferach, taktyce można sobie darować. Bo ogra nas każdy potrafiący w miarę prosto piłkę kopnąć i nie padający na twarz przed nazwą Real Madryt.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.09.01 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż miałem ochotę świeczkę wstawić przy wyniku. Chyba żaden pesymista, nawet taki jak ja, po tych dwudziestu minutach nie przypuszczał, że skończy się takim wpierdolem. Biorąc jednak pod uwagę ogólny wynik i naszą grę, zaskoczony nie jestem. Pisałem już tydzień temu po meczu z Cordobą, że z taką grą Sociedad nas pyknie. Ani nam nie pomógł rzekomy kryzys Basków, ani długa podróż do Krasnodaru i z powrotem, w których większość widziała przesłanki ku naszemu gładkiemu zwycięstwu.
Postępy są, bo zagraliśmy naprawdę kosmos na początku, ale widać, że stać nas było na razie tylko na te 20-30 minut. Za dwa tygodnie z Atletico wcale nie musi być lepiej przez tę przerwę reprezentacyjną, a nie wiadomo też czy nie uderzy w nas znów wirus FIFA. Mam przeczucia, że we wrześniu mocno skomplikujemy sobie walkę o mistrza i znów będzie trzeba gonić. A puty na przykład choć męczyły się z Villarrealem, to jednak wyszarpały trzy punkty. I tak mogą sobie szarpać cały czas, wystarczy jeden przebłysk Mesziego.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: