Javier Hernández [West Ham United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.31 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby lepszy rydz niż nic, ale jak kupujemy tego ogórka, to po co było sprzedawać Moratę, jak efekt ten sam?

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2014.08.31 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli go zakontraktujemy będę rozczarowany, że nie kupiliśmy cracka na atak, ale w trzeba pamiętać, że lepiej mieć na ławce takiego Hernandeza niż łatać atak Isco czy Jamesem w razie urazu Benzemy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.08.31 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to jest manchesterowy odpowiednik Moraty. Gra ogony, coś tam strzeli, jakaś tam średnia jest i pewnie wszyscy spoza ManUtd mają o nim lepszą opinię niż ci ze środowiska Diabłów. Wiadomo-czyi-fani mogą już odetchnąć z ulgą i nie udawać podjarki Falcao; zerowa konkurencja utrzyma się kolejny sezon.

Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.31 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przywitanie Chicharito u nas wyglądałoby pewnie tak samo jak Mathieu w Barcelonie. Wszyscy chcą zajebistego Marquihnosa (Falcao) a przychodzi taki Mathieu (Chicharito).

GaBale11
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.31 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dziwi to właśnie, że Perez znany jest ze spektakularnych transferów, ma zdolności do korzystnych negocjacji, a kupuje takiego Chicharito, który piłkarsko wygląda blado.
Perez ma taki dar jak oczy i umysł, powinien wpiew zobaczyć, a potem doświadczyć tego jaki jego Real Madryt ma wąską kadrę. On jako człowiek sukcesu powinien wiedzieć, że z takim składem żadnego pucharu nie będzie. Chicharito nie poprawi naszej kadry, on jest po prostu zbyt słaby. Wolałbym Rooney'a niż jego Very Happy

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.31 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Di Marzio pisze właśnie coś o spotkaniu z agentem Hernandeza. Sprawa więc chyba nabiera realnych kształtów.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.31 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dawno pisał o Falcao w Realu więc pisać to jedno a jak jest to drugie Tongue Informacji będzie od groma, dobrze że już się te okienko kończy.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.08.31 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze niech mu dadzą z 5 mln to będzie już szczyt tego okienka.

Wiem, że nie można wciąż narzekać, ale kurwa ściągamy gościa, który co najwyżej to do Benzemy może podskoczyć po autograf, a pozorant kolejne 10 miesięcy wakacji w Madrycie. Cóż jak to mawiają życie jak w Madrycie i to już 6 sezon jeśli się nie mylę.

GaBale11
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.31 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to Adam, ja aktualnie przeżywam ciągły stres. Wczoraj wyszedłem do pubu, aby obejrzeć siatkówkę, a zamiast meczu śledziłem twittera El Konrada, któremu bardzo dziękuję za informacje które tam zamieszcza.
Ja byłem podekscytowany jak Falcao umieścił na tt notkę, a potem ją usunął to znów emanowałem złością.
Teraz jak pojawiła się ta informacja o Javierze to krew mnie po prostu zalewa, że Perez(chłop z wielkim doświadczeniem) robi nam kibicom takie cyrki.

P.s
Oprócz Konrada, chciałbym podziękować innym moderatorom i administratorom za ich działalność na twitterze. Wielkie dzięki :-)

Powrót do góry
MethodMan7
Trener
Trener

Zakaz pisania

PostWysłany: 2014.08.31 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czego to doszło, żeby cieszyć się z samego faktu: "Carlo poprosił jeszcze o napastnika". Jeśli ten pachołek tu przyjdzie...

Karim123
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.31 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiego, że i tak to lepsze niż sam ten kloc na ataku?

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.31 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze niech mu dadzą z 5 mln to będzie już szczyt tego okienka.

Wiem, że nie można wciąż narzekać, ale kurwa ściągamy gościa, który co najwyżej to do Benzemy może podskoczyć po autograf, a pozorant kolejne 10 miesięcy wakacji w Madrycie. Cóż jak to mawiają życie jak w Madrycie i to już 6 sezon jeśli się nie mylę.

Pensje pewnie dostanie jedną z niższych więc to dodatkowy plus dla Pereza. Bo dziwne żeby potem jego klocek,który inkasuje 8 baniek siedział na ławce...

Hernandez na pewno nie odbierze miejsca Benzemie,ale będziemy mieli ciekawą alternatywę na pewno lepszą niż Isco na fałszywej 9tce czy ten De Tomas.

Lepszy rydz niż nic.

https://www.youtube.com/watch?v=kuqojE56kII

Wiadomo,że na yt można i z Rasiaka zrobić Ronaldo,ale... Hernandez miał swoje wielkie chwile jako joker i jeśli podołał temu zadaniu w Manchesterze to i może podoła u nas...

Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2014.08.31 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet taki Reyes się przyda, ale w takim wypadku wolałbym już pozostanie Moraty. Nigdy nie lubiłem Hernandeza.

Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2014.08.31 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno napastnika, który już na starcie ma znikome szanse na nawiązanie jakiejkolwiek konkurencji z Benzemą to największa głupota pod słońcem. Real wcale nie potrzebuje kolejnego napastnika na ogony czy kogoś w roli Jokera, tylko pierdolonej alternatywy dla łysego, kogoś kto mógłby ukraść mu sporo boiskowego czasu, kogoś kim Carlo mógłby rotować bez obaw o stratę na jakości w napadzie. Jak ktoś myśli, że groszek jest kimś takim to niech się przebada. Mamy już Jese w roli Jokera, Benz jest typem napastnika, który układa grę pod dwójkę Ronaldo-Bale, potrzeba teraz tylko finishera, ze znakomitym instynktem strzeleckim, kogoś komu absolutnie leży i powiewa czy walnie z lewej nogi, z prawej nogi czy ze łba.

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.31 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlo nie chce poważnego konkurenta dla Karima, tyle razy podkreślał jak bardzo jest zadowolony z Francuza.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37
Skocz do: