Karim Benzema (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 326, 327, 328  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zidanka5

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.09 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@vini639

Uważasz, że powinien zostać? Czy raczej przyjąć propozycję przejścia do Napoli, którą podobno składa mu Ancelotti? Czy Twoim zdaniem - klub da mu 'zielone światło' gdyby jednak zdecydował się odejść?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.09 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważa, że powinien zostać. Możecie się już uściskać.

Pamiętacie jak rok temu wszyscy pisaliśmy o "Matrixie" w którym odchodzi Morata ze swoimi statystykami, a najpewniej zostanie Benzema ze swoimi statystykami?
Pomyślcie o tym "Matrixie" - odchodzi możliwe Cristiano ze swoimi statystykami... a Karim ze swoimi statystykami i tak zostanie. Tylko, że to nie Matrix. Ostro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vini639
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.07.09 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Zidanka5

Uważam, że powinien zostać, tym bardziej, jeśli Cristiano odejdzie. Na miejscu Pereza dokupiłbym mu do rywalizacji takiego Edina Dzeko. Wiem, że gość dość "stary", ale sprawdzony, niedrogi i przyjąłby rolę zmiennika. No i wiadomo, że to byłoby rozwiązanie na rok/dwa, potem albo jakaś bomba transferowa na atak, albo Vinicius czy Rodrygo, którzy mogą wypalić w te 2 lata.

Z Mariano to dałbym sobie spokój.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 05:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież my po możliwym odejściu Cristiano potrzebujemy napastnika, który wskoczy do pierwszego składu i będzie strzelał przynajmniej co drugi mecz. Karim jak nie odejdzie to rezerwa. Najlepiej głęboka.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Uważa, że powinien zostać. Możecie się już uściskać.
Pomyślcie o tym "Matrixie" - odchodzi możliwe Cristiano ze swoimi statystykami... a Karim ze swoimi statystykami i tak zostanie. Tylko, że to nie Matrix. Ostro.

Bejl tez pewnie zostanie <ściana>

Narazie najbliżej "odejscia" jest najlepszy z BBC a pozostała dwójka parodystów zostaje.

@vini639

Nie no przestańmy mu ułatwiać bo niedługo i kierowca Busa zostanie włączony do składu jako napastnik by Karim czuł sie pewnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.10 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to ja bym postawił na Dosta. Przynajmniej byłaby alternatywa do gry kombinacyjnej. Nie idzie to wrzuta na Basa. Myślę że przy obecnej sytuacji Sportingu do wyjecia ZA 40 mln. W przypadku rozbicia BBC (Benzema, Ronaldo) potrzebne byłyby 3 transfery:
Hazard, Icardi i właśnie Dost. Przy Hazardzie, Bale i Isco taki Dost mógłby zbliżyć się do bramki na mecz.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
Uważam, że powinien zostać, tym bardziej, jeśli Cristiano odejdzie. Na miejscu Pereza dokupiłbym mu do rywalizacji takiego Edina Dzeko. Wiem, że gość dość "stary", ale sprawdzony, niedrogi i przyjąłby rolę zmiennika

To w końcu do rywalizacji czy na zmiennika? Dlaczego Dzeko będący napastnikiem klubu będącego półfinalistą LM ma zostać gdzieś zmiennikiem?
Powiedz to wprost, że chcesz De Tomasa w miejsce Mayorala, bo to być może jedyny możliwy w klubie gość, który nie wygryzie Karima przez 10% meczów w sezonie. Bo w pozostałych 90-ciu % i tak będzie prezentować wyższą formę.

Zrozum, że bez Crisa Karima nic nie powinno nominalnie w tym klubie bronić. NIC. Pomijając Twoje antypatie do Ronaldo i sympatię do Benzemy.
Zidanka5 zresztą za każdym razem krytykując Crisa wypominała "hejterom Benzy'ego", że to przecież Cris gwarantuje jego miejsce w składzie. I to dopiero przy odejściu Crisa pozbędziemy się Karima. Ciekawe czy dalej podtrzymuje to zdanie.

bombel22 napisał:
Narazie najbliżej "odejscia" jest najlepszy z BBC a pozostała dwójka parodystów zostaje.

I to jest najsmutniejsze. Podejrzewam, że gdyby Ronaldo zaliczył sezon Bale'a(30-40% czasu w szpitalu) albo strzelał 2x mniej niż zwykle(czyli wciąż 4x więcej niż Karim xD ) to jego odejście byłoby PEWNIKIEM.

Ale Bale jako "osobisty galactico Prezesa, gość za 100 baniek" ma więcej szans - tak samo jak i Karim "połączenie Zidane'a i El Fenomeno, nieślubny syn" Benzema. Calderon dobrze to powiedział.

@Kamilkamus, Bas Dost jest już wolnym agentem i jest do zakontraktowania za darmo. Z powodu tamtej jazdy w Sportingu, w wyniku której kibice go pobili, czy coś w ten deseń. Też o nim myślałem, ale wątpię by chciał zostać zmiennikiem + Real tak nie działa od kilku lat.

Powrót do góry
Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.07.10 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szkoda bo w nim widziałbym lepszą wersję Adebayora.

Powrót do góry
vini639
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.07.10 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE

Do rywalizacji, ale który przy ew. lepszej formie Karima i siadaniu na ławce nie będzie płakał. Dzeko nie będzie.

Żadnych cieniasów De Tomasow i Mayoralow. A Benz zacznie strzelać wiecej, jestem pewien. Pokazał za Benka że potrafi.

Wyszkoleniem technicznym czy umiejętnością grania na małej przestrzeni gość zjada cala resztę napastników, szkoda byłoby go stracić.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Bale i Benzema zaczną strzelać więcej, Isco i Asensio swoje dołożą, więc napastnik nie jest konieczny. Już to słyszałem, rok temu. Przez dyspozycję napastników przejebaliśmy spektakularnie ligę. Dalej się chcecie łudzić, że Bale będzie zdrowy, a Benzema zacznie strzelać? Gorzej niż dzieci <hahaha>

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.10 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, w takiej sytuacji zawsze przypominam sobie powiedzonko Einsteina, że głupotą jest robić coś setny raz i oczekiwać innych rezultatów.

A w moim zawodzie wyceniamy wszystko po tzw. zasadzie ostrożności, tj. z założeniem najgorszych możliwości. Więc nie, cholernym obowiązkiem klubu jest założyć, że Bale dalej będzie pauzować ~48% sezonu(jego średnia z 5 lat - jak nie więcej), a Benzema będzie strzelać 10 bramek(jego średnia z ostatnich dwóch lat - jak nie mniej).

Każdy inny scenariusz to myślenie życzeniowe, NICZYM nie poparte.

Powrót do góry
rosicki
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.07.10 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:

Żadnych cieniasów

Ale algierczyk ma zostać :lol2: Przeczysz sam sobie.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.10 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten facet to ... nie wiem jak go tak naprawdę określić.

Pamiętam gdy był piłkarzem Lyonu dość mocno o niego zabiegał Ferguson. W tamtym momencie ciężko było wskazać bardziej utalentowanego i kompletnego napastnika młodego pokolenia.

Villa był blisko nas,ale to był lis pola karnego i doświadczony piłkarz a Benzema oprócz bramek miał gwarantować piękną grę.
Koniec końców pierwszy sezon mu u nas nie wyszedł,ale w następnym i następnym dało się go oglądać i w mojej opinii oglądaliśmy najlepszy futbol Karima.

Szczególnie sezon 11/12 to było coś... ponad 30 bramek w całym sezonie 15 asyst, 21 bramek w lidze, lekkość w grze,szybkość,współpraca no i taka truskawka na torcie w postaci przerzucenia piłki nad Puyol'em i wpakowanie gola Barce na Camp Nou w rewanżu CDR.

Każdy następny sezon to były coraz większe wahania formy i leniwa postawa.
Wiadomo jest jeszcze anomalia w postaci sezonu 15/16,ale w ogólnym rozrachunku i MOIM zdaniem Karim tylko i wyłącznie w sezonie 11/12 grał jak napastnik Realu Madryt i gość wybitny.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.07.10 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Nie no, w takiej sytuacji zawsze przypominam sobie powiedzonko Einsteina, że głupotą jest robić coś setny raz i oczekiwać innych rezultatów.

Einstein nigdy tego nie powiedział (wiem, czepiam sięklik)

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
hugibugi
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.07.10 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadz Królu Łaaał

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 326, 327, 328  Następny
Strona 321 z 328
Skocz do: