Łudogorec Razgrad - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
#BenzemaOut
#BenzemaOut

PostWysłany: 2014.10.01 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#co #za #nudy
Ogladam sobie na jakims arabskim streamie. Nawet nie slucham czesto co ten gosc pieprzy, ale tak sobie mysle, ze cos James dzis niewidoczny okolo 35 minuty. Dopiero kilka minut pozniej gosc mowiac lawke Realu powiedzial, ze jest na niej Kolumbijczyk. Niech to swiadczy o emocjach w tym meczu. Marcelo to jakis dramat, a po roznym to by nam obecnie i Arka Gdynia zdobyla gola, a Casillas stalby na linii i tak jak wryty jakby ta pilka sie po ziemi turlala.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.01 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to tak dalej będzie wyglądać to możemy przegrać. Obrona bardzo często się gubi, Arbeloa i Marcelo to w defensywie jakaś tragedia. Nam do strzelenia drugiej bramki niewiele zabrakło, ale musimy uważać, żeby zaraz nie dostać jakiegoś ciosu z kontry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2014.10.01 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręcznik w bramce, na lewej obronie parodysta, który w najlepszym wypadku powinien siedzieć na ławce + słaby Modric i tragiczny Bale. Czekam jeszcze na gadanie o równowadze w sytuacji gdzie bułgarskie ogórki kontrują nas aż miło :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.01 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei oglądam z angielskim komentarzem i co chwila wytykają błędy Ramosowi. Razem z Marcelo powinni się ogarnąć i to szybko bo GD tuż tuż.

Powrót do góry
crl
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.01 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelo to nie ma prawa zagrać w GD.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.10.01 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby piłkarze wiedzieli, jak bardzo ich gra/wynik wpływa na mój humor w najbliższych ~dwóch dniach... Mecz do zapomnienia, tragiczny sędzia. Najbardziej to mnie wkurwia, że nawet jak remisujemy w takich meczach nie widać tego zacięcia. Przykładowo wyjdzie piłka na aut to taki obrońca powinien zapierdalać do linii i grać jak najszybciej, cała drużyna zmotywowana i ostro na przeciwnika siąść, a tutaj truchty amatorskie i napieranie od... 70 minuty? Czasem i później.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.01 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka już natura człowieka. Odkłada najważniejsze rzeczy na ostatnią chwilę :lol2: .

Przeczłapali i wygrali. Ogólnie szczęśliwie się skończyło bo gdyby nie przewrócił się ten ich obrońca to może dowieźliby wynik do końca.

https://vine.co/v/OmvmOZZwmbK

Chicharito dzisiaj dał nam znać jak wygląda jego gorszy występ i dlaczego był 4 napastnikiem w United.

Ostatnio zmieniony przez Neris dnia 2014.10.01 22:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
repsev
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.01 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do wszystkich przyszlych hejterów:
po pierwsze, chciałbym zauważyć, że bułgarzy zastosowali najbardziej chamska, ostra i brutalna wersje obrony co pokazuje liczba fauli, zoltych no i 2 karne. a w takich warunkach naprade nie da sie gra, bo kazdy kontakt z pilka oznacza bol... ten typ obrony do perfekcji opanowalo athletico i z jakims sedzia lubiacym dawac kartki to oni dogrywajac w 9 mowiliby o farcie.
po 2 bledy sedziowskie... no ten mecz to byl kabaret.. dla naszych oznaczal kolejne negatywne emocje... do bolu dolaczyla wscieklosc i poczucie bycia ofiara(2 niby spalone)
po 3 ich bramkarz... gosciu odwalil jakis mecz zycia bo to co on wybronil to nasz "kaseja" ogladalby te lecace pilki razem z nami.
no i na koniec PECH.. NO JA PIER******!!! to co nie wchodzilo, co sie zle cos ulozylo to sie nie miesci....mozna miec pretensje to groszka, no ale on przeciez sieknal te 2 gole, to niby czemu teraz nie potrafil wykonczyc....
dodatkowym ustprawiedliwieniem moze byc ich boisko, bo na pewno jest wogole inne on tego co zazwyczej sie gra no i caly stadion przeciwko tobie, znowu wjazd na psyche...
Glownym problemem jest brak skutecznosci ale mam nadzieje ze to powoli sie zacznie rozkrecac, a jak kross wreszcie cos wbije i sie przelamie, to on moze walnac srednia cos kolo gol na dwa mecze, bo w kazdym ma jakas zajebista pilke. tyle ode mnie, wyjatkowo w optymistycznej formie.
HALA MADRID!!!!

Powrót do góry
labeleq
Korposzczur.

PostWysłany: 2014.10.01 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarzy, którzy w tym meczu rozegrali choćby dobre zawody można niestety policzyć na palcach jednej ręki. :|

milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.02 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@labeq

...u drwala.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.10.02 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, myślałem, że z naszą dyspozycją będzie coraz lepiej, a jest jak było. Każdy dotychczasowy rywal miał po kilka dobrych okazji na bramkę. Nasza gra w defensywie nie istnieje. Marcelo to na żadne poważne spotkanie się nie nadaje, ba, on już nawet z ogórami sobie nie radzi w obronie. Ramos tradycyjnie w pierwszej połowie sezonu kopie się po czole, a nawet Varane stracił ten swój błysk, którym imponował za ery Mou.

Druga linia też kompletnie nie funkcjonuje. Wczoraj ucieszyłem się na możliwość zobaczenia Isco i Illarry od początku, ale się zawiodłem. Nie wiem czy obaj panowie naprawdę kiedykolwiek wykorzystają szansę od Carlo.

Do tego wszystkiego dochodzi Bale, który na małej przestrzeni nie radzi sobie nawet z piłkarzami Ludogorca, i Groszek, który znów zaliczył wtopę w 100% sytuacji.

Nie ma żadnej równowagi ani ciągłości, którą imponowaliśmy w finale CdR i dwumeczu z Bayernem. Za trzy tygodnie mecz z Barcą, a my wciąż nie jesteśmy do tego spotkania przygotowani należycie.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2014.10.02 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz nie był dobry w naszym wykonaniu, ale jak już wygrywamy, gdy przeciwnik gra jakby im mieli matki pozabijać, a nam coś nie idzie to jest już dobrze. Podobała mi się odpowiedź drużyny. Największym problemem są rożne i te przedłużenia na długi słupek, gdzie cała obrona, nie tylko Iker ma problem z odpowiednią reakcją i ustawieniem się. Jednak wydaje mi się, że i ten problem minie. Tak jak w zeszłym sezonie, Carlo będzie rozwiązywał problem po problemie.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.02 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
nawet Varane stracił ten swój błysk, którym imponował za ery Mou.

To mnie póki co też martwi. Te kontuzje, a później forma pary Peps-Ramos mogły go trochę zatrzymać. W 11/12 kasował Messiego jak jakiegoś amatora, teraz tego błysku nie widać.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: