Liverpool FC - Real Madryt [0-3]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.10.18 17:32    Temat postu: Liverpool FC - Real Madryt [0-3] Odpowiedz z cytatem

Czas wyrównać kolejne rachunki. W poprzednim sezonie zrewanżowaliśmy się w Lidze Mistrzów trzem drużynom, która podpadły nam w edycjach poprzednich: najpierw ucierpiał Juventus, potem Borussia, a na sam koniec wisienka na torcie – Bayern. W środę mamy kolejną okazję – przeciwnikiem będzie angielski Liverpool.

Dokładnie 15 marca 2009 roku graliśmy nasz ostatni mecz z tą drużyną w Lidze Mistrzów. Na Anfield Road polegliśmy w fatalnym stylu 0:4, co zatytułowane zostało na naszej stronie następująco: KLĘSKA. W meczu tym grało czterech piłkarzy, którzy mają szansę zagrać w środę: Casillas, Pepe, Ramos i Marcelo. W meczu tym po boisku biegał także Xabi Alonso, jednak jeszcze nie w naszych barwach. Jaki progres od tamtego momentu zaliczyliśmy chyba pisać nie muszę.

Liverpool natomiast loty swoje obniżył. W tym sezonie Ligi Mistrzów zespół ten traktowany był jako ten, który powalczy z nami o lidera grupy. Pierwsze dwa mecze pokazały jednak, że faworyt grupy może być tylko jeden. W pierwszej kolejce podopieczni Brendana Rogersa ledwo wygrali z Łudogorcem 2-1, a w drugiej polegli w Bazylei 0-1. Skreślać oczywiście ich nie można, ale jeśli piłkarze nasi za wcześnie nie zaczną myśleć o nadchodzącym Gran Derbi i podejdą do tego meczu poprawnie zmotywowani, szanse na naszą wygraną wydają się być większe. Mecz jednak trzeba wygrać na boisku i potwierdzić gotowość do obrony tytułu najlepszej drużyny w Europie. W nieziemsko skutecznej formie jest Ronaldo, świetnie do drużyny wpasowali się już James i Kroos, problemów w kadrze większych także być nie powinno. Gotowi zapewne będą Varane i Benzema, być może Ramos.

Mecz z Liverpoolem rozegrany zostanie we środę, 22 paźdzernika, o godzinie 20:45 na Anfield Road. Mecz w Polsce transmitowany będzie na kanałach TVP2 i Canal+SportHD. VAMOS MADRID!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.10.19 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to jak gra Liverpool to odnoszę wrażenie, że taki Eibar prezentuje się lepiej.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.19 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Real nie strzeli samobójczej bramki, to powinniśmy obejrzeć łatwe zwycięstwo Very Happy

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.19 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QPR musiło sobie dwa samobóje strzelić, żeby Liverpool wygrał mecz. Ptak Co by nie mówić o mobilizacji, która może być większa ze strony Liverpoolu na tak prestiżowy mecz, o znaczenie ważniejszym meczu, który czeka Real w sobotę, to mamy prawo oczekiwać wygranej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.19 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool wygląda tak słabo, że zaryzykowałbym wyjście na nich rezerwami. Nawet jak nie wygramy, to nie będzie tragedii. Dla mnie znowu powinien szanse dostać Groszek, np za Jamesa i Illara za Modricia/Kroosa.

Powrót do góry
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2014.10.19 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej od razu wystosujmy pismo na Anfield, żeby oddali nam walkowera.

SebaWa1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.10.19 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool gra słabo, ale nie lekceważyłbym ich. To wciąż drużyna mająca w składzie dobrych zawodników. Zawsze może odpalić, choćby na jeden mecz. Wyjście rezerwami nie wydaje mi się najlepszym pomysłem, ale o odpoczynku dla 2-3 czołowych piłkarzy przed GD mógłby Carlo pomyśleć.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.19 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już bez jaj, bo skończy się tak jak przed wieloma spotkaniami z Barcą. Trzeba na nich wyjść na pełnej, jak piłkarze będą mieli takie nastawienie jak niektórzy tutaj, to będzie gówno a nie 3 pkt.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2014.10.21 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dziwne przeczucie, że ten mecz zakończy się dla nas co najwyżej remisem. Liverpool będzie niesiony atmosferą na trybunach. Poza tym wrócili do LM po 4 sezonach i mierzą się z mistrzem poprzedniej edycji. Musi być ogień, a oni już o to ze swoją motywacją zadbają.
Nasza drużyna nie dość, że bez Bale'a i Ramosa, to jeszcze przed bardzo ważnym meczem w Sobotę. Myślę że ważniejszym niż to spotkanie w grupie. Jeśli Barca z nami wygra, odskoczy już na 7pkt.

greex
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.21 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jakoś spokojny o ten mecz, ale czuje ze w sobote dostaniemy wpierdol minimum 3 bramkami...oby nie ;d

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.10.21 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosyć wróżenia z fusów! Będzie co ma być. Anfield nie jest łatwym terenem, ale jestem przekonany że z taką siłą ognia sobie poradzimy i praktycznie zapewnimy 1 miejsce grupie. Sobota? Będzie co ma być... jestem nastawiony optymistycznie. Mamy w tej chwili najlepszą ofensywę na świecie. :]

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.10.21 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaka, dzień przed meczem a tu takie żenujące zainteresowanie w tym temcie.
Braki Ramosa i Bale'a w zasadzie mogą nam wyjść na dobre. Rafa potrzebuje regularnej gry, dzięki której wchodzi na poziom, w którym jest naszym najpewniejszym punktem w obronie. Isco prezentuje się świetnie, należą mu się kolejne mecze, chociaż wiadomo, że na ławce przydałoby się mieć więcej alternatyw, ale poprzedni sezon też był pod tym względem cienki.

Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2014.10.21 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, trochę z Yossim potrollujemy i temat odżyje.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A tak serio - po stracie Suareza i Sturridge'a (bo tak należy nazwac jego L4 przez ostatnie tygodnie) - autorów ponad 50 bramek w zesżłym sezonie - z przodu nie ma gazu. Została płynność wyprowadzania kontrataków, ale kto ma je wykańczać, skoro Bario nie trafia do pustej? Nic to, zobaczymy.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.10.21 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne spotkanie i tyle w temacie. Cholernie sie cieszę, ze od pierwszej zobaczymy Alvaro, "kapitan kibiców" na to zasłużył.

Dla mnie remis bedzie zadowalający, najważniejsze jak najmniejszym nakładem sił i bez urazów.

Liverpool zagra otwarty radosny futbol, Carlo raczej tez specjalnie kurować nie bedzie wiec takie 2:2 bardzo możliwe.

Iker; alvaro,nacho,Varane,Marcelo, Asier, Kroos,Isco, Ronaldo, James, Javier

Benzema potrzebny na sobotę, Luka tez mógłby odpocząć.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.10.21 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
Masaka, dzień przed meczem a tu takie żenujące zainteresowanie w tym temcie.

Myślę, że sporo osób jest już myślami przy Gran Derbi, stąd trochę lekceważący stosunek do jutrzejszego spotkania. Ja mam tylko dwa życzenia - wrócić do Madrytu z trzema punktami i bez kontuzji.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: