Real Madryt - Liverpool FC [1-0]
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.11.02 14:38    Temat postu: Real Madryt - Liverpool FC [1-0] Odpowiedz z cytatem

Maratonu ciąg dalszy. Przed nami jeszcze dwa mecze w tygodniu, a potem zasłużona przerwa. Naszym rywalem we wtorek będzie zespół Liverpoolu, a stawką będzie awans do fazy pucharowej LM – oczywiście z pierwszego miejsca. Mecz gramy o godzinie 20:45, a obejrzeć go można będzie na kanale Canal+SportHD.

Kilka słów o naszym rywalu. Przed sezonem większość kibiców spodziewało się walkę o pierwszą czwórkę w lidze i awans z grupy Ligi Mistrzów. Kolorowo jednak nie jest. W lidze drużyna ta zajmuje siódme miejsce ze stratą czterech punktów do miejsca czwartego. Bilans bramek też kiepski, bo ledwie 13-13. Jeśli chodzi o rozgrywki europejskie, też wieje bidą. Z trzech meczów Liverpool uzyskał trzy punkty przy bilansie bramek 2-5. Na 15 meczów we wszystkich rozgrywkach piłkarze Liverpooli wygrali zaledwie 6 meczów. Na pewno nie tak sezon wyobrażali sobie sympatycy tej drużyny, a najwięcej krytycznych komentarzy zbierają chyba trener Rodgers i Balotelli.

My natomiast mamy najlepsze humory od czasów La Decimy. W La Liga i Lidze Mistrzów idziemy jak prawdziwi mistrzowie z Królem Ronaldo na czele. Każda poszczególna formacja daje to, co powinna dawać, w super formie są Benzema i Marcelo, wszystko w zasadzie układa się dla nas idealnie. W najbliższym czasie dopełnieniem tej świetnej sytuacji ma być powrót Jese do gry w pierwszej drużynie. Na wtorkowy mecz gotowy w naszej kadrze powinien być już Gareth Bale. Jedenastka chyba nie najtrudniejsza do wytypowania.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Nali
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.11.02 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba podejść spokojnie grając swoje,Liverpool będzie pewnie dużo bardziej naciskać,ale wydaję mi się że damy rade wcisnąć z dwójkę.Niech Cris śrubuje rekordy,może niech pogra Khedira.Listopad wydaję się spokojnym miesiącem,liczę że zagramy ze spokojem na obu frontach utrzymując liderów Tongue

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.11.02 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualna porażka Liverpoolu stawia ich pod ścianą.

U nas raczej bez większych zmian i powtórzy się skład z ostatnich spotkań. Alvaro wskoczy na prawą obronę i mam nadzieje, że od początku ujrzymy Varane. Pomoc bez zmian i w przodzie nasz magiczny duet.

Zaklepać awans i dać nastrzelać Ronaldo, bo tutaj ma trochę "zaległości" Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2014.11.02 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zagramy z Gerrardem na defensywnym i samym Balotellim w ataku to Ronaldo może sobie celować w kolejne rekordy...

Tak słabego Liverpoolu nie było już dawno, także każdy inny wynik niż porażka będzie SENSACJĄ...

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.11.02 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba wolał Nacho na prawej, Alvaro coś szwankuje coraz częściej niestety :/ Bale na pewno dostanie minuty, jak nie od początku to powinien dostać z 25-30 min w drugiej połowie.

Powrót do góry
milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.02 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KubaPP napisał:
Ewentualna porażka Liverpoolu stawia ich pod ścianą.

Oj, nie do końca. W obecnej formie nie wierzę w to, że nie zakończymy tej grupy bez kompletu punktów. Oprócz Liverpoolu zostaje nam Ludogorets u siebie i Bazylea na wyjeździe. Gdzie mamy stracić punkty? Ewentualnie w Szwajcarii, przy przyklepanym awansie, braku koncentracji i mocno okrojonym składzie.

Każda z tych trzech drużyn kalkulowała porażki i u siebie, i na wyjeździe z Realem, to proste.

Real wygra z Liverpoolem we wtorek, ale jeżeli np. Bazylea zremisuje u siebie z Ludogortsem, to The Redds będą zależni już wyłącznie od siebie - wygrają pozostałe mecze i wychodzą z drugiego miejsca, czego kibicom Liverpoolu serdecznie życzę ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Yossi
KING KENNY
KING KENNY

PostWysłany: 2014.11.04 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć Gerrard ma nie zagrać, więc jest duża szansa na korzystny wynik, ja wierzę, tylko to mi pozostało.

''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.11.04 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z drugiej strony nie potrafię sobie wyobrazić Liverpoolu stawiającego opór na naszym stadionie bez Stevena.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2014.11.04 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol? Przecież ten gość zagrał takie dno na Anfield, że z Leszczem w pubie częściej śmialiśmy się z niego niż z Mario. Oby wyszedł w pierwszym.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2014.11.04 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem w domu, ale też się z niego śmiałem z takim jednym Maciejem.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.11.04 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:

http://www.goal.com/en/news/7209/nissan/2014/11/04/5765031/heskey-losing-3-0-is-a-good-result-for-liverpool?ICID=HP_HN_3

A niby nadzieja umiera ostatnia.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.04 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłodna kalkulacja. My złapaliśmy świetną formę (kto wie, czy nawet nie za.. szybko), Lpool nic nie gra, na mitycznym Anfield dostali lekką trójkę. 3-0 u nich było całkiem smaczne, ale nie obrażę się na jakiegoś większego klapsa w dupę, te 0-4 nadal boli.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.11.04 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formę to my tak naprawdę złapaliśmy w lidze i w końcu będziemy mogli wyrobić sobie przewagę nad resztą gdy przyjdzie ten słabszy moment (to nieuniknione) jednak w lidze mistrzów idziemy jak burza już od początku zeszłych rozgrywek (z wyjątkiem rewanżu na Signal).

Wynik ciężko przewidzieć,ale Cristiano powinien przeskoczyć Raula.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.11.04 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzę na ten skład i wydaje mi sie, że wystawili dupsko i czekają na oklep.

Wiem, wiem pokora ale inaczej skomentować tego składu nie potrafię.

Boje sie trochę tego Toure, dziad bedzie wycinkę robił i oby sie to źle nie skończyło.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.11.04 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo będą walczyli i grali na ambicji, albo polegną z kretesem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: