Marco Asensio
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 52, 53, 54  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ta wiadomość o 180 milionach, jakie Liverpool rzekomo oferuje za Marco jest prawdą, oznaczać to może jedno - na rynku nie ma nikogo godnego uwagi. Zostaniemy z BBC.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.26 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho. Nowe wyzwania. Sodóweczka prima sort.

Zajebiście.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.06.26 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tacy zawodnicy jak James, Asensio czy Kova nie będą się godzić z rolą rezerwowego. Nigdy. W końcu i tak nastąpi to, czego tak się bałem przy takiej ławce, masowy exodus.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.26 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nam tylu zawodników z drużyny poodchodzi i nie będziemy w stanie tego powstrzymać, to należy to wykorzystać i zbudować drużynę pod dominacyjny styl gry, żeby Barcelona nas nie dogoniła w ligach przed 2030 rokiem.

Niespodziewanie przytrafia się nam idealna okazja do rewolucji totalnej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.26 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezes się nie ugnie i nie rozsprzeda BBC to nie będzie z czego lepić tej dominacyjnej drużyny.

Z jednej strony rozumiem gościa, też chciałbym po 2-3 latach grania jokerki otrzymać poważną szansę do wejścia na wyższy poziom. A z drugiej... te gwiazdorskie tendencje mogą go poprowadzić w dwóch różnych kierunkach. Po kilku świetnych spotkaniach rok temu też zaczął piaszczyć przez całe miesiące, ale widocznie pokornym trzeba być na bieżąco.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.26 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odejście Asensio i Kovy, pozostanie BBC. No rzeczywiście, totalna rewolucja. Raczej najprostszy sposób, żeby tę drużynę w następnych latach zarżnąć.

Cube. napisał:
Sodóweczka prima sort.

Gdzie w jego wypowiedzi dopatrzyłeś się oznak sodówy? Forsujesz tę teorię odnośnie Marco od dłuższego czasu, tylko jakoś dowodów brak, albo grubo na siłę.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.26 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BC też chce odejść. Benzema ma już prawie 31 lat i tym samym mimo wszystko bliżej mu do końca kariery niż początku.

Żebyście mnie dobrze zrozumieli: oczywiście nie chcę odejścia ani Kovacicia, ani Asensio. Jeśli jednak będą chcieli grać w klubie, który zagwarantuje im pierwszy skład i tym samym nie zdołamy ich zatrzymać, to naprawdę mamy idealną szansę na zmianę gry na trochę bardziej pro-ligowy. Sama się stworzy, a lepszego momentu (nasycenie 3 LM z rzędu) nie będzie.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.06.26 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sodóweczka i gwiazdorstwo, bo powiedział, że o kwestii plotek transferowych porozmawia po mundialu. Aha.

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.26 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co nam da zamiana Kovy i Asensio, na kogoś bardziej pasującego pod dominujący styl gry, jak pierwsza jedenastka nadal pozostanie taka sama?

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.26 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@hju
Luz, wiem. Jednak "absence of evidence is not evidence of absence" ;)

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.26 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
BC też chce odejść. Benzema ma już prawie 31 lat i tym samym mimo wszystko bliżej mu do końca kariery niż początku.

Nie chcą odejść. Jeden chce więcej pieniędzy (/"docenienia"), a drugi więcej minut. Benzema może spokojnie pasożytować kolejne 4-5 lat.

madridcampeon napisał:
Żebyście mnie dobrze zrozumieli: oczywiście nie chcę odejścia ani Kovacicia, ani Asensio. Jeśli jednak będą chcieli grać w klubie, który zagwarantuje im pierwszy skład i tym samym nie zdołamy ich zatrzymać, to naprawdę mamy idealną szansę na zmianę gry na trochę bardziej pro-ligowy. Sama się stworzy, a lepszego momentu (nasycenie 3 LM z rzędu) nie będzie.

Po pierwsze, ta konieczność przejścia na "bardziej pro-ligowy, dominujący styl gry" to jest twoja fanaberia, ale niekoniecznie klubu. I bardzo dobrze. Nie chce mi się rozwijać na ten temat, bo i tak forsujesz tę swoją teorię w każdym możliwym miejscu, a zdania twojego nie zmienię, ale jeżeli nie opierając swojej gry na posiadaniu piłki do porzygu wygrywamy 4 LM w pięć lat, to nie rozumiem dlaczego mielibyśmy wszystko zmieniać o 180 stopni. Sorry, ale ja żadnego z tych kubków nie zamieniłbym na wygraną ligę, jak zapewne zdecydowana większość kibiców tego klubu jak i ludzie nim zarządzający.
Po drugie, zaczynać rewolucję kadrową od pozbywania się gości, którzy akurat do tej gry pasują (w przeciwieństwie do Bejla i CR), to tak jakby trochę bez sensu.
Po trzecie, zarówno dla nich jak i dla nas nie ma lepszego momentu na danie im większej odpowiedzialności i ważniejszej roli w drużynie niż teraz. Tak jak wspomniałeś, nasycenie 3 LM z rzędu, a oni jakby obok, z poczuciem że nie mieli w to tak dużego wkładu jakby sobie życzyli. Idealny moment żeby dać im się wykazać, dać się poczuć odpowiedzialnym za wyniki, pozwolić zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem. Albo dalej utrzymujmy przy życiu BBC, które działa średnio miesiąc w sezonie.

Cube. napisał:
@hju
Luz, wiem. Jednak "absence of evidence is not evidence of absence" ;)

Sorry, ale klepanie w kółko tego samego bez posiadania dowodów na własne zdanie i usilne doszukiwanie się ich tam, gdzie ewidentnie ich nie ma, jest trochę... głupie.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.06.26 14:34, w całości zmieniany 1 raz

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.26 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tego, że dominację można na pewno wypracować w jakiś inny sposób, który nie wymaga wymieniania 700 podań w meczu, to również nie zmusza do zamiany ligi na LM.

Barcelona wygrywała triplete, czyli zarówno ligę jak i LM i to dwukrotnie. I to nie tylko ta Guardioli. W sezonie 2014/2015 opierali się o to samo i w fazie pucharowej LM nie mieli kompletnie żadnych problemów. Właściwie nikt choć przez chwilę im nie zagroził, a mierzyli się z gigantami. Więc to, że dominacyjny styl gry zagraża zdobyciu LM to też trochę legenda znikąd.

Barcelona zawsze zdobywa LM w pakiecie z ligą, a my raz na 59 lat. Moglibyśmy być spokojnie jeszcze większymi wygrywami, niż jesteśmy.

Wiem, że piszę o takiej rewolucji mimo BBC, ale ja mam na myśli, żeby to zrobić, jeśli Bale i Ronaldo odejdą.

Cytat:
Po pierwsze, ta konieczność przejścia na "bardziej proligowy, dominujący styl gry" to jest twoja fanaberia, ale niekoniecznie klubu.

Niestety wiem. Dlatego przygotowuję się, że jakoś do 2030 roku (plus minus dwa lata) dogonią nas w ligach. Marzę i fantazjuję sobie.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.06.26 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni wygrali dwa triplete, pierwsze 9 lat temu, gdzie wszyscy Europejscy giganci zdążyli się już nauczyć jak przeciwko temu grać i dzięki temu Barcelona nigdy nie obroniła LM, a drugie - w mojej skromnej opinii - głównie dzięki temu że wypadli nam Modrić, Ramos, James i Jese, a sama Barca nie grała wtedy tym swoim sławetnym stylem, a piłką do MSN i niech oni coś wymyślą. My za to mamy 4 LM w 5 lat. To drugie biorę bez zastanowienia. Tylko w takim wypadku to oni powinni próbować równać do nas, a nie my do nich. Ich styl był, w szczytowej fazie był piekielnie skuteczny, ale się skończył i od dawna nie gwarantuje sukcesów na arenie międzynarodowej. Gwarantuje go za to wszechstronność, którą posiadamy my, którą posiadał Bayern Heynckessa.

Jeżeli wierzysz w odejście zarówno Bejla jak i CR w jednym okienku, to równie dobrze możesz wierzyć w bombę w Tupolewie.

Niestety? Powiedziałbym na szczęście.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.26 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak działa klepanie hipotez. To pewnie mój błąd, że piszę często w twierdzący sposób. Taki Behappy też to często robi, ale zazwyczaj ja go rozumiem, albo mi się wydaje.

Odpowiadając po części tobie i Sondo, tak, mam problem z tym że nasi zawodnicy, nieważne jak bardzo starający się o dbanie o swoje dobro przede wszystkim, mają problem z daniem prostego dementi nt. plot transferowych i to w trakcie dużego turnieju. Nie pomaga to nam kibicom klubu ani im samym skoro dają tylko pole manewru dziennikarzom, świadomie chcąc podwyżki lub wymuszając decyzje kadrowe na prezesie. Szczególnie 22-letni facet, który nie ma doświadczenia jako regularny członek pierwszej 11ki nie powinien tego robić na takim poziomie. A martwi mnie to dlatego, bo dobrowolnie kładzie na sobie presję na pierwszy sezon, w którym dostałby klucze do zespołu więc w razie niepowodzenia, którego zapewne nie bierze pod uwagę (bo ambitni ludzie tego nie robią), Bernabeu go zje. Oczywiście że jest też druga strona medalu, tak też powiedziałem wyżej, gwiazdorka (tj. wymuszanie zasłużonej, lub nie do końca, szansy na pierwszą jedenastkę w Realu) może go poprowadzić w dwie strony. IMO nie musi podejmować ryzyka i pokazuje tylko brak cierpliwości i wiary że prezes nie widzi jego sytuacji.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.06.26 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niestety? Powiedziałbym na szczęście.

A tak w sumie to ej - właśnie mi wpadło do głowy - co nam właściwie stoi na przeszkodzie, by grać "dominacyjnie" w lidze i normalnie, na wymianę ciosów, jak lubicie, w LM? Myślicie, że byłoby jak ze sławną wypowiedzią Rybusa, że "mamy dwa sposoby gry i mieszały nam się?" Very Happy

A może bylibyśmy w tym pionierami?

Marco zostanie i wszystko rozejdzie się po kościach. Przyjście Lopeteguiego, moim zdaniem, zagwarantuje mu więcej minut. Przecież to właśnie Isco i Asensio wymieniało się jako tych, którzy powinni być najbardziej zadowoleni z przyjścia Baska na stanowisko trenera.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.06.26 14:55, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 42 z 54
Skocz do: