1/4 LM: Real Madryt - AS Monaco
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz losowanie 1/8 LM? (Real-Monaco)
dobrze dla nas
65%
 65%  [ 17 ]
źle dla nas
15%
 15%  [ 4 ]
mogło być gorzej
11%
 11%  [ 3 ]
mogło być lepiej
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.12 13:13    Temat postu: 1/4 LM: Real Madryt - AS Monaco Odpowiedz z cytatem

A więc stalo sie! Losowanie przynioslo nam najlatwiejszego przeciwnika AS Monaco. Moim zdaniem jest to świetne losowanie, najlepsze z możliwych, tak więc Real nie powinien mieć dużo problemów z Francuzami. Very Happy

Inne pary i moje typy:
FC Porto - Olympique Lyon-> ciekawy mecz będzie, stawiam na Lyon (mój idol Juninho tam gra! Cool)

Chelsea Londyn - Arsenal Londyn->hmmmm... też ciekawe, ale jednak Arsenal

AC Milan - Deportivo La Coruna-> kolejny ciekawy mecz Laughing i stawiam na Deportivo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.12 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Losowanie jest dla nas dobre, ale osobiście jednak mi sie nie podoba. Szkoda, ze Monaco odpadnie, no bo raczej nie ma szans, z Monaco Morientes. Życze mu choć bramki na mecz

Powrót do góry

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.03.12 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wlasnie chcialaem Monaco. Glownie ze wzgledu na Morientesa Smile Na tym poziomie nie bedzie juz latwych rywali. Mozliwe ze Monaco to najmiej uznana firma w cwiercfinale ale napewno sie nie poddadza. Bedzie dobry mecz. Wogole uwazam ze losowanie baaardzo dobre. Chelsea-Arsenal zobaczymy czy armia abramowicza da rade Arsenalowi ktory w typowaniach bukmacherow jest wyzej niz Real... Z tej pary wyloni sie przeciwnik w polfinale (mam nadzieje) dla Realu. Porto-Lyon, stawiam na Porto ktore wyrasta na takiego czarnego konia tegorocznych rozgrywek. No i Milan-Deportivo. Deportivo w tym sezonie wyeliminowalo juz jednego finaliste LM 2003 teraz pora na drugiego. Wiec polfinaly beda wygladaly tak :
Real-Arsenal i Porto-Deportivo. A w finale bedzie Porto i.... no wlasnie kto??? Nie bylbym taki pewny Realu....

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.12 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

focus napisał:
Chelsea-Arsenal zobaczymy czy armia abramowicza da rade Arsenalowi ..

Juz widziałem ten mecz 2 razy w sezonie, szkoda, ze Anglicy beda sie wyrzynać na wzajem, zamiat np walczyć Chelsea z Real a Arsenal z Milanem np. Ciekawe czy to tylko los, ;)

Powrót do góry

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.12 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stalo sie tak jak myslalem...Real trafil na Monaco. Dla Morientesa beda to na pewno dwa bardzo wazne mecze. Przeciwnik jest banalnie prosty. Monaco to na pewno dobry zespol. Jednak wielka sile zaprezentowal na poczatku sezonu, teraz juz sie powoli konczy. Natomiast zaluje najbardziej tego ze w 1/2 finalu zagramy z Arsenalem :/ Gdyz chcialem aby te dwie druzyny spotkaly sie w finale !!
Moj ulubiony zespol vs. Moj idol (Thierry Henry)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2004.03.12 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu w ankiecie nie ma opcji Nie mam zdania Question
Bo to, czy wylosowanie ASM okaze sie dobre bede mogl stwierdzic dopiero po zwycieskim dwumeczu z Francuzami. Mam szczerze mowiac mieszane uczucia Confused Wolalbym wylosowac Milan, Depor albo Lyon. Mysle, ze Moro napsuje sporo krwi zarowno nam jak i pilkarzom i sztabowi szkoleniowemu Realu. Czego generalnie Morientesowi zycze. Na pewno Monaco bedzie gralo w tym dwumeczu 12 zawodnikami, bo Moro bedzie gral za dwoch, bo ma najzwyczajniej w swiecie cos do udowodnienia Perezowi i spolce :]

Powrót do góry
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że bez problemu wyjdziemy z 1,4 , Surprised ale będą duże problemy z 1,2 Arsenal ma wielką formę więc walka o finał może trwac do ostatnich sekund dwumeczu . Ale jestem optymistycznie nastawiony. A finał będzie prosty. Jak obstawiać wynik to będą 2 remisy , ale ten jeden będzie korzystny dla nas Smile

Powrót do góry
Duffy
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.12 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre losowanie bardzo sie ciesze Very Happy

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolony z losowania, ale pamietac trzeba ze juz dawno odpadly zespoly slabe.....w tej edycji wszystkich stac na zwyciestwo w LM przy oczywiscie kilka niespodziankach....pamietac jednak trzeba ze pozostali juz tylko najlepsi......mimo to ciesze sie z losowania....wierze w Krolewskich i w ich ogolne zwyciestwo w LM.....obawiam sie bardzo 1/2 gdzie pewnie spotkamy sie z Arsenalem.......jednak narazie trzeba myslec tylko o Monaco.....

Powrót do góry
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2004.03.12 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiliśmy na nie najmocniejszy klub i z przejściem go nie powinno być problemu. Ciekawi mnie jednak jak też będzie się prezentował w tym meczu Fernando Morientes, i mam nadzieje że pokaże się z jak najlepszej strony.

kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak właściwie to co sądzicie o tym że juve tak szybko odpadło , bo ja uważam że real zasłóżył na rewanż z juventusem , ale to nie nasza wina ze tak szybko odpadł

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.12 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to szczerze mówiąc kij obchodzą inne drużyny, ciesze się, że wreszcie trafiliśmy na jakis odmienny zespol, a nie w koncowej fazie LM caly czas tluczemy sie albo z Bayernem albo MU, tak więc szczerze mówiąc, nie tęsknie ani za rewanżem z Juve ani z Milanem. Tego ostatniego klubu szczerze nie cierpię, po Bayernie i po Barcie to najbardziej nielubiana przez mnie drużyna, być może mam na ich punkcie jakiś kompleks, ale praktycznie nienawidzę u nich wszystkiego: koszulek, stylu gry, prezesa, tylko mają fajny stadion i Kakę. Wink Sorry, za odbiegnięcie od tematu, ale musialem się "wyplakać" na waszym ramieniu. Laughing Poza tym bardzo się cieszę, że trafimy na Arsenal albo Czelsi, już od dawna marzylem o pojedynku z Kanonierami lub Liverpoolem, a ten pierwszy może się spelnić. Nie rozumiem też dlaczego stawiacie Czelsi na straconej pozycji - mają dobry sklad, ambije i w ogóle są groźni, a z Arsenalem mogą sobie poradzić. Fajny by byl mecz: Armia Czerwona Abramowicza kontra Armia Faszystów Postfrancowskich Pereza Twisted Evil

Laughing

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.12 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widziales jak Juve grało?? jak mialo wygrac jak ich gra wzywala o pomste do nieba.....i w tym sezonie nie bedzie rewanzu, ale spokojnie...jeszcze wiele sezonow i zdazymy sie zrewanzowac...

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.12 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobre losowanie. Już nie chodzi o Monaco, a o to z kim zagramy w następnej rundzie :], jesli awansujemy oczywiście. Z Angielskimi zespołami zawsze Realowi sie dobrze grało. Wink

Powrót do góry
MADCHEN
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.12 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o losowanie to generalnie, podobnie jak wiekszosc moich przedmowcow jestem na tak! Smile
jednakze nie lekcewazylabym naszego rywwala, oj nie... Rolling Eyes to bedzie dobry mecz

pozdro

***O L I M P I A E L B L Ą G ***L E G I A W A R S Z A W A***

Bójcie sie chamy, do czwartej ligi wracamy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: