1/4 LM: Real Madryt - AS Monaco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz losowanie 1/8 LM? (Real-Monaco)
dobrze dla nas
65%
 65%  [ 17 ]
źle dla nas
15%
 15%  [ 4 ]
mogło być gorzej
11%
 11%  [ 3 ]
mogło być lepiej
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.07 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
spuszczajcie sie nad Ronaldo,

FUUJ!! Wink
Supreme napisał:
który strzelac umie bramki słabym rywalom, a w najwazniejszych meczach sezonu albo go nie ma albo gra słabo.

No tak, w najwazniejszych meczach wyręcza go Raul Wink . W pierwszym meczu to wlasnie Ronaldo strzelil gola a nie ,, dziecko Madrytu ". No tak, Raul przez caly sezon gra tak sobie, Ronaldo bardzo dobrze, teraz mial 2-3 slabsze mecze i zastanawiasz sie czy go nie sprzdac? Nie rozumiem twojego toku myslenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.07 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj tok myslenia, jest taki, ze Figo i Zidan to byly bardzo udane transfery, ze Figo i Zidan odmienili Real Madryt wniesli do druzyny nowa jakość dołączyli do teh druzyny która w 2000 roku poknywała Valencie i uczynili ja jeszcze lepszą, to dzieki miedzy innymi Figo w 2001 wygalismy mistrzostwo a dzieki Zidanowi LM 2002. Te dwie prawdziwe gwiazdy futbolu dołaczyły do takich piłkarzy jak Raul czy Roberto Carlos Morientes, które stanowiły jakość sama w sobie i razem stali sie nie do pobicia. Morientes zawsze w Realu spisywał sie swietnie, ale w 2003 roku został administracyjnie zdjęty z podstawowego składu, aby zrobić miejsce dla p$eudo-gwiazdki Ronaldo, Ronaldo nic w Realu nie poprawił, z nim nie wygralismy nic wiecej niz bez niego, gdyby zamiast niego kupic tak potrzebnego obrońce a zamiast Becksa tak potrzebnego defensynego pomocnika to Real być moze wygrywałby dublety albo triplety. Ronaldo strzela mowstwo goli w lidze, no i co? To niechciany Morientes wprowadził As Monaco do pół-finału LM ja, wielu kibiców jak i wiekszaczesc medii uznała, ze przegrał korespondencyjny pojedynek z Morientesem. Morientes okazał sie lepszy. Moze lepiej byłoby gdyby Ronaldo zamiast 20 paru strzelił bramek 15 ale był gotowy na Copa del Rey i LM, w tamtym roku zawiódł i w tym też To jest mój tok myślenia, ale nie wiem czy dobrze ze pisałem bo mnie zaraz ukara moderator za ignorowanie go.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.07 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak utytułowany klub tak szybko odpada z Ligi Mistrzów to nie ma bata trener musi poleciec nawet jeżeli zbobędzie La Lige.Kurde po cholere była ta zmiana trenera za Bosska było lepiej i Hierro prezetował się o niebo lepiej od tych Pavonów Bravów i całej galaktycznej obrony Wink (nie licząc R.C.) Powtórka z mundialu kiedy to obstawiałem że z naszej grupy wyjdzie Portugalia i Polska tak samo było teraz kto wie co nas dzisiaj czeka... Shocked

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.07 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i masz, Real pokonany przez Monaco...a to Morientes musi mieć podwójną satysfakcje, ciekawe czy Perez go przywróci, czy nie będzie chciał się przyznać do błędu, którym było wypożyczanie Moro do ASM, chociarz pewnie to Fernando chiał odejść, no cóż, też bym nie chciał grać na ławie, mając i znając swoją wartość. Nie można powiedzieć, że trafiła kosa na kamień, bo taką kosą było w tej konfrontacji Monaco. Real poprostu był zbyt pewny siebie...tak jak ja, nie skoncentrowani, no ale którzby się spodziewał takiego wyniku Question Chciałbym jednak zaznaczyć, że przy II bramce Raula nie było spalonego Exclamation Takie akcje się puszcza Exclamation Ale nic nie usprawiedliwia postawy Realu, który zaznaczmy...pierwszy strzelił gola Exclamation

Parker
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2004.04.07 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż specjalnie zalogowałem się na forum żeby napisać, że w 100% popieram to, co napisał Supreme w powyższym poście.
Transfery Figo i Zidana były jak najbardziej opłacalne, ale to co ostatnio wyprawia pan Perez to zupełne nieporozumienie... Obecny Real z Beckhamem, Ronaldo nie jest lepszy np. od tego z sezonu 2000/01, z McMannamanem, Redondo, Morientesem i Savio w składzie. I podejrzewam, że tak samo sądzi większość kibiców, która jest z Realem trochę dłużej.

A co do meczu.
Wczoraj nic nie wyglądało tak jak powinno. Zidan nie błyszczał geniuszem, Figo wrócił do swojej najniższej formy, Guti nie błyszczał tak jak w meczu z Sevillą, a Ronaldo statyczniej niż zawsze...

Siempre Fieles!

Ostatnio zmieniony przez Parker dnia 2004.04.07 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.07 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Parker ;)

Powrót do góry

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.04.07 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez zgadzam sie z tym ze pierwsze dwa transfery Floro byly udane, kolejne niekoniecznie.
Nie jestem tez zdania ze to Kejroz musi poleciec. Przede wszystkim Perez, moze wtedy trener bedzie mial wiecej do gadania, bo cokolwiek i ktos pomysli o lawce rezerwowych...

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.07 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
nedzny pionek/mały picuś Guti, (...) pionka Gutiego na ławke .

Shocked Laughing - pozdro dla Czarnego :]

Co do meczu----->NO COMMENTS. Nie wiem czy sie wkurwiać czy płakac czy co robić?

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.07 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam to tylko frustracja spowodowana drewniana gra Raulity

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.07 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Czarny ,Raulek jakby nie było 2 brameczki zdobył wczoraj... :>

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.07 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najladniejsze byly te z 85 i 94 minuty

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.07 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 94 nikt by nie strzelił. Nawet Guti ,podanie było za mocne.... 8) Swoją drogą ,jak tak sobie przypomne to Gutierez miał 1 dobry moment w tym spotkaniu---> zmylił defensora ,wprost go uwiódł swoim wdziękiem i Raul mógł zdobyć swojego gola :]

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.04.07 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde w 94 minucie to zupa byla za slona

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.04.07 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz ,ze Raulita za tą niefrasobliwość w 94 dostał potem w szatni klapsy?

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.08 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc dostaliśmy kubłem zimnej wody. Ale nie zostaliśmy oblani, tylko dosłownie: dostaliśmy nim w morde. Confused Po raz kolejny sprawdza się teza, że nazwiska na koszulkach nie grają same. Brawo dla Monaco!

Osobiście obstawiałem półfinały:
Real - Arsenal
Milan - Lyon Laughing

Jeśli Madryt nie wygra ligi to tylko jedna myśl przychodzi mi do głowy:
Perez, Queiroz, Ronaldo, Beckham - DIMISION!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: