Real Madryt - RCD Espanyol [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2015.01.10 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To miał być ten nasz 25 mecz Very Happy
Dobrze ze udało się w końcu zachować czyste konto przy momentami dobrej grze.
Co do zmian Nacho trafiony w punkt a Wydaje mi się ze zamiast khediry mógł wejść Jese, który potrzebuje teraz ogrania.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.01.10 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka wniosków odnośnie drugiej połowy.

Espanyol nie naciskał strasznie, więc gra była nieco lepsza. Sędzia pośpieszył się moim zdaniem mocno z tą czerwoną kartką dla Fabio. Dla mnie było to zagrania na żółtą kartkę. Dzięki temu jednak Carlo musiał zareagować i zrobił to świetnie. Wszedł Nacho - zdobywca 3 gola. Zaliczyl świetny występ - dobrze w obronie, w ataku jeszcze lepiej. Kilka fajnych zagrań, celne wrzutki no i chyba jedno jedynie niecelne zagranie do Ronaldo przy kontrze.

Arbeloa zagrał dzisiaj jak Bull Terrier. Nieustępliwy, zadziorny i skuteczny. wrócił nam chyba Kroos, bo zagrał o niebo lepiej jak 2 poprzednie spotkania. No i Isco. Ten gość jest fenomenalny. Zrobił 3 bramkę, grał świetnie, wszędzie było go pełno.

Ronaldo? no.. nawet Nacho strzelił, a ten pospinany przed tą galą jak agrafka. Niech mu dadzą tego balona bo się oglądać nie da.

Bale w drugiej połowie? Nie mam pytań. Ten gość jest totalnie drewniany. Jak można notorycznie partolić identyczne sytuacje? słuszna porcja gwizdów na SB.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.01.10 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dzisiaj Ronaldo zagrał przyzwoity mecz, odpuść sobie no naciąganie jego gry w drugą stronę też nie jest ok.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.01.10 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że nie był naturalny. Coś nie grało, nie funkcjonowało tak jak zwykle. Nie szło mu łatwo. Ja pod lupę wziąłem jedynie drugą połowę, gdyż pierwszej niestety nie mogłem oglądać.

Gdyby Bale, podał to CR7 w końcu by trafił i to na pewno by go troszkę rozluźniło. Generalnie mieli ciężej w drugiej połowie, po zejściu Coentrao.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.10 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty tworzysz? Gdyby Bale bardziej ogarniał sytuacje na boisku to by Ronaldo kończył mecz z 1 golem i 2 asystami zamiast 1. Ronaldo do Bale'a wypieszczone podanie a Bale do Ronaldo na odpie*dol się gdzie Khedira zdecydował się gonić piłkę.

Powrót do góry
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.11 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil121 napisał:
[...] wszyscy kibice wstali [...]

Że niby na Bernabeu?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: