Martin Odegaard [wypożyczony]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emerald Archer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.01.08 11:27    Temat postu: Martin Odegaard [wypożyczony] Odpowiedz z cytatem

Martin Ødegaard (ur. 17 grudnia 1998 w Drammen) – norweski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w norweskim klubie Strømsgodset oraz w reprezentacji Norwegii.

W barwach Strømsgodset zadebiutował 13 kwietnia 2014 roku, w wieku 15 lat, zostając tym samym najmłodszym debiutantem w historii Tippeligaen. 16 maja tego samego roku został także najmłodszym strzelcem bramki w norweskiej ekstraklasie.

Ødegaard zadebiutował w reprezentacji Norwegii 27 sierpnia 2014 roku podczas towarzyskiego spotkania ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, stając się w wieku 15 lat i 253 dni najmłodszym debiutantem w norweskiej kadrze A. 13 października stał się też najmłodszym zawodnikiem, który wystąpił w eliminacjach do Mistrzostw Europy.

Link

Ostatnio zmieniony przez Emerald Archer dnia 2015.01.08 15:03, w całości zmieniany 1 raz

radoslav
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.01.08 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pół żartem pół serio ale wczoraj brakowało kogoś takiego jak on z bezczelnym dryblingiem :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Emerald Archer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.01.08 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie jarałem się żadnym małolatem jak Martinem i mam nadzieję, że do nas trafi. Wiele tym transferem nie tracimy, a zyskać możemy na prawdę dużo.

Ostatnio zmieniony przez Emerald Archer dnia 2015.01.08 15:04, w całości zmieniany 1 raz

WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.01.08 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma do nas przyjść, to najlepiej na wypożyczenie bo żal patrzeć jak będzie się kopał w Castilli.

Powrót do góry
Emerald Archer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.01.08 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było żeby dograł sezon w swoim obecnym klubie, a w przyszłym sezonie wypożyczenie do jakiegoś średniaka PD, tak żeby regularnie grał.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.08 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To on jest środkowym pomocnikiem? To tylko pokazuje jak mało o gościu wiem. Do tej pory nie wiem czemu ale myślałem, że to 9. Ale wiecie, takich jak on to już trochę było. Freddy Adu jest już piłkarskim trupem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.01.08 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardziej taka 10 niż typowy ŚP.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.01.08 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, Carlo w rok z typowej 10 zrobi z niego typową 8 ; ) Ma chłopak zaplecze, nie można zaprzeczyć, tylko właśnie tu też pojawia się obawa, że u nas nie będzie miał takiego pola do rozwoju jak w innych klubach. W Realu oczekuje się gotowego produktu, kogoś kto z miejsca będzie grać tak aby wystawienie go w pierwszym składzie nie było problemem. Nie jestem do końca przekonany czy Real byłby w stanie takiego grajka ukształtować, ale liczę że jeśli w konsekwencji do nas trafi to Carlo weźmie go pod swoje skrzydła i wyciśnie z niego ile się tylko da.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.08 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imo nie zostanie u nas, bo to trochę bez sensu. Podzieli los Carvajala, jeśli można tak powiedzieć.

Powrót do góry
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.01.08 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I casus Daniego byłby dla Martina najlepszą opcją. Sprawdzi sie gdzie indziej-można brać, jeżeli nie dużego ryzyka i tak nie podejmujemy.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Emerald Archer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.01.08 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ;)

Taka opcja lub wypożyczenie, byłaby dla nas i dla niego bardzo dobra. Nie chciałbym żeby doszło do sytuacji, że my go odpuścimy, weźmie go jakiś Bayern czy inne Chelsea, on wypali i będzie crackiem, a my po kilku latach będziemy go odkupywać za 100 baniek.

Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.11 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni Norweg, ktory był gwiazda La Liga to chyba Carew. Chłopak ma szanse na zostanie gwiazda, ale daleka droga przed Nim. Wypożyczenie to konieczność, podobnie jak ktoś kto będzie nad Nim czuwał, aby sodówa nie uderzyła do głowy.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.01.12 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On w końcu ogłosi gdzie idzie ?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.01.12 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje oko to powinien odwiedzić jeszcze z 15 klubów. Tongue Chłopaczek ma przerypane - w wieku 16 lat takie zainteresowanie. Jak sobie nie poradzi z presją to go zjedzą. Ja mu współczuję, ale jednocześnie zazdroszczę Very Happy

Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.01.12 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co to młody został podsumowany najlepiej na tt, "Największy Nikoś Dyzma piłkarskiego świata." (wiadomo przesada, ale prawdą jest, że tak to trochę wygląda)

Denerwuje mnie to, że jeszcze go u nas nie ma, to jego latanie po wszystkich możliwych klubach europy jest trochę zabawne, ale chciałbym go w Realu, bo nic na tym nie stracimy, a z chłopaka może być crack.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21
Skocz do: