Real Madryt - Deportivo La Coruna [2-0]
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.02.10 22:39    Temat postu: Real Madryt - Deportivo La Coruna [2-0] Odpowiedz z cytatem

Walka o mistrza trwa. I choć mecz z Atletico był żenujący w wykonaniu piłkarzy Realu, to punktów obecny lider stracił tylko trzy. Pozwoliło to zachować pierwszą pozycję w lidze i pozorne uczuciu bycia najmocniejszym w lidze. Końca świata nie ma – najważniejsze, że Królewscy są zależni tylko i wyłącznie od siebie i nie muszą się na nikogo oglądać.

Jeśli chodzi o czyste umiejętności, to przewaga Realu nad Deportivo jest ogromna. Mecz jednak do łatwych należeć nie musi – każda kolejna minuta bez bramki może być kwitowana przez gwizdy kibiców zgromadzonych na Santiago Bernabeu. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby gwizdy pojawiły się na rozgrzewce i przy wyjściu piłkarzy. Idoli jednak swoich wspierać trzeba, a mecz z 11 w tabeli Deportivo może być dobrym sposobem dla Realu Madryt na choć minimalne zapomnienie o wstydzie po ostatnich derbach i pozwolenie kibicom na wiarę w to, że obecna zniżka formy nie będzie miała wpływu na poważną walkę o wygranie czy to ligi hiszpańskiej, czy Ligi Mistrzów.

Sytuacja kadrowa Galacticos jest, lekko mówiąc, mocno przeciętna. W meczu tym nie zagrają kolejno: Modrić, Ramos, Khedira, James i prawdopodobnie Pepe. Kadra zatem zapewne będzie uzupełniona o piłkarza/piłkarzy z Castilli, w tym (być może) Odegaarda. Wydaje się, że mecz ten może być idealnym momentem na debiut Lucasa Silvy i sprawdzenie, czy jego umiejętności i inteligencja potrafią przykryć obecne nieprzygotowanie fizyczne i powalczenie o pierwszy skład w słabo obecnie obsadzonym środku pola.

Krótko o sobotnim rywalu. Jak wspomniałem już wyżej, Deportivo La Coruna zajmuje 11 miejsce w tabeli co można uznać za dobre osiągnięcie. Szczególnie dobrze drużyna ta rozpoczęła rok 2015, gdzie w lidze przegrała tylko jeden mecz – z Barceloną. W Depor mamy także Polaka, Cezarego Wilka. Jego sytuacja jednak stabilna nie jest. Ostatni raz w meczowej kadrze znalazł się 18 stycznia (nie rozegrał ani minuty), a na boisko wbiegł z meczu z Athletikiem Bilbao 3 stycznia w 89 minucie zmieniając Ivana Cavaleiro.

Mecz Real Madryt – Deportivo La Coruna transmitowany będzie 14 lutego, w sobotę, od godziny 17:55 na kanale Canal+Family2 HD.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.02.10 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarze muszą nabrać pewności siebie przed 1/8 z Schalke. Szczególnie chodzi o Cristiano, bez niego ta drużyna to cień. Niespodzianek pewnie nie będzie, więc Illarramendi do pierwszego składu. Mam nadzieję, że tacy piłkarze jak on i Nacho mają świadomość, że ten mecz to przetarcie się na LM. Idealny scenariusz to przełamanie się Ronaldo i dobra gra Asiera oraz duetu Nacho-Varane.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.02.13 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuję mnie tylko demolka Deportivo i zero z tyłu!!

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.14 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktos moze info czy znowu ten Laboga bedzie komentowal mecz na C+?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
waski1133
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.02.14 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, dziś Wolski z Orłowskim

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.02.14 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczekuję wysokiego zwycięstwa i bramek CR. Niech będzie to mecz w którym nasz crack wreszcie wróci na właściwe tory, bo tak słabego Ronaldo jak w tym roku, to jeszcze chyba nie widzieliśmy.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.14 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie ktos normalny Smile
To w takim razie czekamy na mecz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.02.14 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj po prostu muszą udowodnić, że to 4:0 było wpadką, jakiej już nigdy nie doświadczymy. Dzisiaj powinni gryźć trawę, aby odkupić zaufanie publiki. Grad goli, efektowna gra - na to czekam. Nie obchodzi mnie skład. Skoro są w Realu Madryt, mają grać na miarę Realu Madryt!

NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.02.14 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję na rozstrzygnięcie spotkania przed 70 minutą. Może wreszcie Lucas by coś dostał ;)

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.02.14 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej niż na golach Ronaldo zależy mi na odblokowaniu Bale'a. Ostatnio mam wrażenie ludzie patrzą bardziej na rywalizację Crisa z Messim niż na miejsce w lidze. Bale musi się odblokować żeby odciążyć trochę Karima i Ronaldo na mecze w lidze mistrzów. Będzie on kluczowy w walce o pozostałe dwa trofea.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.02.14 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Mam nadzieję na rozstrzygnięcie spotkania przed 70 minutą. Może wreszcie Lucas by coś dostał ;)

Ja liczę, że już do połowy będzie wszystko rozstrzygnięte, i Lucas za Kroosa, Jese i Chicha za Isco i któregoś z BBC po pierwszej połowie.

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.14 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałeś kiedyś u Carlo zmiany po pierwszej połowie?!

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.02.14 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Ostatni mecz coś Ci mówi? :>

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.02.14 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież z Sevilla to w pierwsze 30 minut przeprowadził 2 zmiany, tak ich oszczędza Carlo.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.14 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że w końcu im się chciało. W końcu Bejl ruszył dupę i ma jakieś obowiązki defensywne. Cristiano dzisiaj chciał ale zmarnował setkę nie trafiając w piłkę, na szczęście Isco strzelił przepięknego gola zaraz po tym zdarzeniu. Szkoda też, że Ronaldo nie wykorzystał tej wrzutki po akcji Jese. Trafienie Benzemy też nie było najbrzydsze.

Ogólnie mecz na plus mimo tego, że w pierwszej połowie Deportivo grało całkiem sensowną piłkę i mieliśmy wielkie szczęście, że nic nie wcisnęli. Zdrowo brykali pod naszym polem karnym.

Na minus gra nogami Casillasa. Piękne podanie po ziemi wprost pod nogi rywala. Do tego Illaramendi dalej trzyma swój równy poziom.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: