Danilo Luiz da Silva [Manchester City]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.02.13 11:27    Temat postu: Danilo Luiz da Silva [Manchester City] Odpowiedz z cytatem

Danilo - 23-letni,brazylijski, prawy, boczny obrońca występujący w portugalskim FC Porto. Ostatnio pojawiło się sporo plotek na jego temat w kontekście transferu do jednego z większych klubów. Najpierw była mowa o Barce, lecz jak wiemy ktoś tam się zagalopował i zapomniał o tym, że mają bana na transfery. Od kilku dni Brazylijczyk łączony jest z przenosinami do Realu Madryt. Cena ma się kształtować w okolicy 20-25 mln euro.

Sądzę, że mógłbym to być bardzo dobry ruch ze strony Realu.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.13 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport z kolei pisze o tym, że Danilo jest przyjacielem Neymara i chce przejść do Barcelony za rok w styczniu, tylko nie chce mi się w to wierzyć bo jakby niby to wyglądało. Graliby bez niego w lidze mistrzów tylko po to żeby sprzedać go do Barcelony? Wątpię.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.02.13 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest nam potrzebny bo mamy Daniego a kolejne 30 mln nie będzie grzało ławy. Katalonce mają swój świat: Reus, Veratti, Danilo, Pogba i Isco od 1 stycznia u nich <hahaha>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.02.13 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Po co nam On skoro Carvajal to TOP 3 jeśli chodzi o prawych obrońców na świecie a Arbeloa spokojnie jeszcze sezon może pograć jako zmiennik Daniego.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.13 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arbeloa jest niestety za słaby już jako zmiennik. Potrzeba nam młodego grajka, który będzie pomału zbierał szlify.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.02.13 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że Danilo to już raczej uznana marka. Tutaj mogła by się wyklarować taka sytuacja jak na lewej stronie obrony z Marcelo i Fabio. Zarówno Danilo jak i Dani mogli by być uważani, za zdolnych do gry w pierwszym składzie, a nie z łatką zmiennika.

Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2015.02.14 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że leniuchowi Fabio zwisa iż gra mało, to w przypadku Daniego który będzie miał rywala za 30 mln nie oznacza iż przyjmie to na spokojnie. W końcu mamy swojego cracka i nie chce słyszeć, że on jest zaniepokojony swoją sytuacja. Nacho na boku tez moze grać, bo na środku troche brak mu cm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.02.14 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno fajny pod kątem warunków fizycznych.
Minusem rzeczywiście konieczność połączenia go z Danim, a charakterystyka Carlo praktycznie przekreśla ten transfer.
Chyba, że gość daje też radę na lewej bądź w środku?

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2015.03.05 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Sanchez podaje fichado, to prawie jak oficjalka. Minusem pewnie będzie cena. Plusy? Patrząc na to, że u nas BBC nie bierze udziału w pressingu, to na flankach potrzebujemy gości którzy będą zapieprzać aż do wyplucia płuc. Także musimy mieć po dwóch graczy na boki obrony do rotacji, a nie z podziałem podstawowy i łatacz dziur. Inna sprawa, że wg mnie z Nacho byłby świetny prawy defensor - zresztą o to Mou pokłócił się z Torilem. Jeśli faktycznie dojdzie do transferu, to oby gość grał częściej niż Coentrao.

e: Arbeloa wygląda w tym sezonie tragicznie jeśli idzie o przygotowanie fizyczne.

btw. agentem Danilo jest...
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2015.03.05 22:07, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.03.05 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alvaro out ? :(

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2015.03.05 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że Cię tu znajdę.
Dziwota z tym transferem, bo te 25mln to naprawdę dużo kasy jak na takiego gracza. Z drugiej strony rok 2007, 30 mln i kupno Pepe. Obaj w podobnym wieku, podobna cena. Obecnie mamy skałę na środku obrony, z Coentrao i z Di Marią było podobnie. Obaj dali nam bardzo dużo, problemy z kontuzjami to inna sprawa, dwójka kupiona z Benfiki dała nam nie raz wiele radości. W ostatnich latach na pewno nie możemy narzekać na transfery z portugalskiego rynku. Obecnie i tak nie ma sensu dyskutować na ten temat, jeszcze nie raz się przeciwnie na stronie info o nim, takie historie już były. Raz był blisko, raz się oddalał, raz zwlekał z wypowiedzią, raz rodzina mówiła, że zagra gdzie indziej, a i tak trafił gdzie indziej
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Na dyskusję o transferach przyjdzie czas w maju/czerwcu. Teraz takie informacje traktuje jak zwykłe plotki. Okres ogórkowy czas zacząć. [/spoiler]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.03.05 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Cavani

Ja rozumiem, że zagrał jedną połowę meczu z Barceloną spoko, ale mimo wszystko to on zmarnował najwięcej setek w tym sezonie.

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2015.03.05 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przekonuje mnie ten transfer. Kupowanie gościa na prawą obronę za 30 milionów, kiedy mamy Carvajala? Tam według mnie jest potrzebny dla niego solidny konkurent. Alvaro uwielbiam. Chciałbym, żeby został w Madrycie do końca kariery, ale jego czas mija i wzmocnienie prawej obrony jest konieczne. Tylko czy to jest odpowiedni kandydat? Ja nie jestem przekonany.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miyagi1
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.03.05 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mógł normalnie grać także na lewej flance to nawet spoko,ale tak to nie jestem przekonany.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2015.03.05 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zawodnik na pierwszy skład, a nie na rezerwę. Prawdopodobnie sięgnęłaby po niego Barcelona, gdyby nie ban, bowiem zainteresowanie było/jest(?)- wtedy odszedłby Alves.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41
Skocz do: