Danilo Luiz da Silva [Manchester City]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.07.20 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Nie pamiętam kiedy ostatni raz jakiś transfer z klubu był mi tak obojętny. Nie mam nic przeciwko żeby został, ale jeżeli odejdzie za kwotę równą lub wyższą niż ta, za którą go kupiliśmy, będę jeszcze bardziej ukontentowany. Nie rozumiem tylko, dlaczego miałby iść do City, które dopiero co kupiło Walkera na tę samą pozycję.

Zmiana warty po truchłach Zabalety i Sagni, których się już pozbyli? Chyba że mają kogoś jeszcze na tę pozycję i się nie orientuję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.21 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno już nie trenuje/trenował z drużyną. 30-35 mln € w kontekście Danilo nie da się odrzucić.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.07.21 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvajal, Nacho, Achraf, Tejero, Lucas. Nie ma tragedii, na pewno wygląda to dużo lepiej niż LO z poprzednich lat.

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.21 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho jest strasznie teraz wartościowy dla Realu, akceptuje role rezerwowego a nie pamiętam by zawodził, nawet w najważniejszych meczach i na dodatek jest uniwersalny w obronie jak nikt inny. Szczerze wolę by był zmiennikiem Carvajala i lepiej byłoby kupić stopera niż PO, jeżeli mamy wzmocnić obronę. Pepe to jednak strata...

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.07.21 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech idzie i tak jest bezuzyteczny w obronie.
Szkoda odejścia Pepe, ale i tak mamy bogactwo uniwersalności na obronie.. Carvajal, Nacho czy nawet Ramos. Spokojnie.
Nie pamiętam kiedy ostatnio mogliśmy stworzyć tyle różnych kombinacji.

Marcelo.....Ramos...........Varane.........Carvajal
Theo..........Llorente.........Nacho..........Nacho
Nacho...................................................Achraf
.............................................................Ramos

A w obwodzie jeszcze Lucas na prawej obronie, Casemiro na środku obrony, czy przy kompletnym kataklizmie Bale na lewej obronie.

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.21 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze Vallejo :-)
Marcelo/Theo - Ramos/Nacho - Varane/Vallejo - Carvajal/Danilo (ewentualnie Achraf)
Na papierze wygląda to co najmniej dobrze.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.07.22 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Patrzymy na sytuację. Danilo już wyleciał

Oficjalki jeszcze nie było ale Zenek się chyba wypaplał ;)

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.22 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie miałem to napisać.

Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.07.22 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten gość ma taka pozycje w klubie, ze nigdy tutaj nikt nie napisze ze szkoda ze go nie ma. Nawet jak stanie sie najlepszym PO na świecie, bo tutaj to i tak było niemożliwe.

Adios Amigo

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.07.22 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę się, bo już to pisałem. Ambiwalentne mam odczucia. Z jednej strony dobrze, że odchodzi, bo uważam, że Real dla niego to zupełnie inny poziom. Z drugiej jednak czy będziemy mieć na jego miejsce kogoś na co najmniej takim poziomie jak Brazylijczyk? Achrafa koniecznie trzeba wypożyczyć do klubu, gdzie będzie regularnie grał. Mówienie, że na tę pozycję mamy jak coś Nacho czy Theo mnie nie przekonuje, musimy mieć po dwóch grajków na każdą pozycję. No i teraz albo kogoś naprędce sprowadzamy, albo zostajemy z tym Achrafem, który będzie marnował się na ławie, a gdy będzie grał, to wyjdzie z niego, że nie jest jeszcze gotów na pierwszy zespół. Słabo.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.07.22 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariant z "zapchajdziurą" wcale nie jest taki zły. Poprzedni sezon pokazał to na przykładzie Nacho - z obopólną korzyścią.
Lepsza "pozycyjna rotacja" Theo i Nacho niż sztywne nominalne zastępstwo i przesiadywanie młodzieży na ławie. Tym bardziej, że mamy zastępstwo dla Case więc niekoniecznie będzie trzeba drżeć o szczegółowe ustawienie tyłu.
Będzie OK.
Defensorów wymieniamy 3 za 3 - w zasadzie wygląda to tak: "Pepe 1, Danilo 0,5 i Fabio 0,1 = 1,6" za "Vallejo 1, Theo 1, Llorente 1 = 3" - 1,6 < 3 ;)

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.07.22 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucas.

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.07.22 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucas już podobno trenuje warianty na PO ;)

Powrót do góry
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.07.23 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Końcówka sezonu, w której Danilo nie zawodził wystarczyła, by niektórzy nabrali wątpliwości co do sensu jego odejścia. Real nie jest klubem, gdzie średnia gra przez kilka miesięcy w ciągu dwóch lat wystarczy. Ja tam się cieszę, że ktoś chciał dać podobne pieniądze jak te, które zapłaciliśmy. Nie byłem fanem jego transferu z Porto i czas pokazał, że wątpliwości były słuszne - przypomnijcie sobie ile razy psuł i irytował nawet na tle przeciętnych rywali.

Nikt nie da pewności, że w nowym sezonie to wszystko nie zaczęłoby się powtarzać, zresztą klub wyszedł z podobnego punktu widzenia, skoro sprzedał za podobne pieniądze jakie sam wyłożył. Wątpliwości co do Achrafa są logiczne, brak zmiennika jest pewnym ryzykiem, bo nikt nie zagwarantuje, że nie przyjdą jakieś kontuzje, ale Danilo często grywał tak, że i ten Achraf nie powinien byc o wiele gorszy, bo umówmy się - zbyt wysoko to poprzeczki Danilo nie zawiesił.

Swoją drogą to przez dwa lata irytował Illarramendi, potem dwa lata Danilo. Mam nadzieję, że nikt nie przejmie pałeczki.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.07.23 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie udźwignął tego poziomu. W Porto pokazywał, że może na taki poziom wskakiwać, ale jak widać nie jest na tyle silny psychicznie, aby grać na takim poziomie. Niewątpliwie publiczność SB (która nie jest łatwa) się do tego przyczyniła, ale swoją grą po prostu prowokował do takiego zachowania. Absolutnie bez żadnego żalu należy go oddać, ob po prostu nie spełnia naszych oczekiwań. Lepiej teraz niż bujać się z nim tak jak z Fabio przez kilka lat.

Ja obstawiam, że zastępstwem będzie Lucas/Nacho, a za rok już Achraf.

W tym momencie brakuje nam jedynie następcy Moraty. Mam nadzieję, że nie zostaniemy z Mayoralem i Benzemą. Wtedy można by było uznać, że pozycja 9 jest obstawiona najgorzej z pośród tych 8 lat Benziego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41
Skocz do: