Real Madryt - Villarreal CF [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2015.03.01 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdziele remis z drugim zespołem Villarreal... Gra kompletnie bezproduktywna, nieciekawa, nudna. Jeśli nie stanie się cud to za trzy tygodnie będzie masakra na Camp Nou.
Druga sprawa to ławka rezerwowych, której póki co nie mamy i dlatego nie ma kim postraszyc.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak Carlo zmienil Isco na Illarre ...WTF?Niewiem czy on chcial utrzymac te 1-1? Jese zrobil tyle co w meczu z Elche tylko zamiast 30 sekund gral 30 minut...

Wkurwia po raz kolejny te gwiazdorzenie, bujaja sie caly mecz na zasadzie "i tak wpadnie" a na ostatnie 5 minut jest walec na ktory jest za pozno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ławka jest tylko, że brak rotacji. Jetesmy załośni.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak dać dupy na własnym stadionie, masakra, co to k... ma być. Villarreal stawia takie warunki, że strach się bać o kolejne mecze, no ale przecież jeszcze trochę kolejek jest, a treningi jak z okresu przygotowań w środku sezonu to na pewno świetny pomysł na zmęczonych piłkarzy.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.01 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze mecze wyglądają tak zawsze, bo BBC gra zawsze. End of Story. Serio, przecież to jest ułatwianie gry innym rywalom. Jeśli oni się głupkowato nie otworzą, to Real może próbwać tych milionów wrzutek.. czasem wyjdzie. Zagrożenie pod bramką mizerne. Zmiana napastnika powinna być już w przerwie.. Ponadto coś dzieje się z Ronaldo.. nie szuka strzałów z dystansu. Kroos boi się po prostu lutnąć. Remis na życzenie.

pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.01 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pisałem w co drugim poście, że ten sposób prowadzenia drużyny nie ma sensu, że znów Jese będzie musiał ratować jak będzie gówno i wszystko niestety się potwierdza.. Jak się tak dba o motywację w zespole to nie należy oczekiwać, że nagle rezerwa wejdzie i właduje 5 bramek.

Ancelotti to trener taki co to dobrze gra jak mu mecz się ułoży, wystarczy takie coś jak dziś i facet stoi przy linii miętoląc tylko gumę.

@up co się dzieje z CR-em? To ta idiotyczna taktyka, gdzie gramy tak statycznie, że słychać jak trawa na SB rośnie, nie ma dynamiki to nasi panowie nie istnieją.

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piecia1990 napisał:
ławka jest tylko, że brak rotacji. Jetesmy załośni.

Nie ma lawki, gra jest zenujaca juz 3 miesiac...

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2015.03.01 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam takie jedno pytanie, dlaczego Real w ostatnich 10 minutach potrafił naparzać w tą bramkę, grać szybciej, a przez 80 minut wyglądało to jakby im się nie chciało grać. Przeraża mnie to jak oni wolno grają, a na tą klepe to patrzeć się nie da.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neris napisał:
To że zagrają rezerwami to nie znaczy, że od razu dostaniemy 3 punkty za friko.

Miałem złe przeczucia no i się stało. Zmotywowani rezerwowi Villarreal o mało dzisiaj nie wygrali z Realem.

Nie wiem czy Ancelottiemu się skończyły pomysły czy o co chodzi, ale ciężko się ogląda 90 minut wrzucania piłki w pole karne i modlenie się że może coś wpadnie. Gdyby Bailly nie faulował dzisiaj Cristiano to by z tych wrzutek nic dobrego nie było.

Teraz to już nawet rotacje nic nie dadzą bo po pierwsze nie będzie takiej okazji a po drugie tylko 1 punkt przewagi nad Barceloną sprawi to, że Ancelotti będzie forsował pierwszą jedenastkę z obawy przed utratą punktów.

Ciężko żeby rezerwowi robili różnicę skoro dostają tak mało minut. Nie wiem jak wygląda rotacja w Villarreal ale dzisiaj się sprawdziła w 100% bo prawie z nami wygrali.

Modric też pewnie przez jakiś czas będzie wracał do formy :/ .

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.01 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

25 sytuacji, 7 strzałów celnych...

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.03.02 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz bardzo atrakcyjny dla oka. Nie glopia bieganina jak w premier, ale artystyczna dynamika. Oczywiscie mecz przegrany w pierwszel polowie przez brnzeme.
Nawet nie w dziesiatke, a w 9 gralismy. Benz pitrafil wylaczyc naszych zawodnikow z akcji.
Lepszy of asenjo.

Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.02 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, ze w chwili obecnej nie ma zupelnie jakiejkowiek pewnosci siebie, wyglada na to, ze zmierzamy w kierunku idiotycznego przegrania ligi, ktora w kontekscie wczesniejszych wynikow powinna byc nasza.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.02 02:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tydzień temu tutaj krzyczeli, że wszystko jest w porządku i nie jest tak źle Ptak . Mecz z nieco mocniejszą drużyną niż Elche i wyszło szydło z worka. Dobrze, że z Sevillą u siebie wygraliśmy bo by było teraz krucho.

Cienko widzę nasze wyjazdy na Camp Nou, do Vigo czy też do Sevilli. Jeszcze będziemy mieli Valencię u siebie. Ciężko.

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.03.02 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelo i Carvajal wypluli płuca, reszta zaczęła grać po stracie gola. Carlo, mistrz oddawania ligi, wyjazd do Bilbao, Barcy, Sevilli, Vigo...będzie jak przed rokiem, tyle że bez LM.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.02 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy tak mdło jak barca. Chodzi mi o holowania piłki, rozgrywanie piłki ciągle w taki sam sposób. nawet okazji nie potrafimy sobie stu procentowych wypracować. A środek pola to jest jak sitko. Teraz to by nas chyba każdy zespół z La Ligi zdominował w srodkowej strefie. Jak to mozliwe, że mając Kroosa, Isco i tego trzeciego- ostatnio Silvę, jesteśmy spychani pod własne pole karne.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: