Athletic Bilbao - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.03.08 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest pasja gry z tamtego roku?????????
Gdyby włączyć dowolny mecz z tamtego roku i nałożyć na siebie mecz z tego roku to zobaczylibyśmy różnicę w poruszaniu,luzu i wszelkie cechy wolicjonalne których w obecnym Realu nie ma....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.03.08 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
Nie wiem czemu mam przeczucie, że wygramy ten mecz bardzo pewnie.

Co za partidazo :lol2: Mistrz coraz bliżej, nikt nam nie podskoczy z taką taktyką. Radzę nabrać trochę pokory, bo obecnie robi się z nas pośmiewisko jak za Queiroza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.03.08 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja brałem pod uwagę wpierdole Bilbao od Atletico i Barcy, które miały miejsce na San Mames. Myślałem, że nasi będą jakoś zmotywowani, wkurzeni...
Dla mnie najgorsze jest to, że oni nawet po meczu wkurwieni nie byli, smutne minki i zjazd do szatni. Dramat.

pokepim napisał:

Nie jesteście sobie w stanie wyobrazić jaką bekę mam z was teraz Very Happy.
Tacy ślepo zaptrzeni halakibice jak wy nie widzą kompletnie co się dzieje z drużyną. Ten zespół nie ma kompletnie formy, a trener pomysłu.

Tylko, że Ty napisałeś o przegraniu ligi i zwolneniu Ancelottiego, póki co nie stała się żadna z tych rzeczy, chociaż widze że Twój charatker pozwoliłby na piękne wypięcie dupki przed Barcą i modlenie się o utrzymanie drugiego miejsca w lidze.
Zgadzam się, że trener nie ma pomysłu, a zespół jest kompletnie bez formy. Przed Barcą raczej tego nie naprawimy i wtedy może być nieciekawie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.08 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzygać się chce jak spełnia się największe g, jakie można było niestety przewidzieć, a którego nie widziano lub nie chciano widzieć. Zero pomysłu, jakieś tam zaangażowanie, ale nie współmierne do tego co winno cechować zespół pod szyldem Real Madrid.
Podsumowując liga i mistrzostwo jak nic się nie zmieni powoli staje się w tym roku melodią przeszłości, a i liga mistrzów przy wylosowaniu klasowej drużyny stanie się kosmarem....
Nie wiem po co jadę w maju, myślałem że będę świętował mistrzostwo, a będzie gówniany wakacyjny piknik.
Co za syf......

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.03.08 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to, że nie zwolnili Ancelottiego jeszcze to wielka szkoda. Co do przegrania ligii. Wystarczy zobaczyć jakie wpierdole dostają zespoły od Barcy a jakie od nas.

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.03.08 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to, że nie zwolnili Ancelottiego jeszcze to wielka szkoda. Co do przegrania ligii. Wystarczy zobaczyć jakie wpierdole dostają zespoły od Barcy a jakie od nas.

Powrót do góry
MisiekMadrid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.03.08 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje James`a między innymi. Gość potrafi w godny sposób zastąpić Ronaldo, grając wysoko również ujawnia się jego świetny instynkt. Potrafi też świetnie podać. Fakt bywały mecze, że grał gówno, często zdarzało się tak, że jednak potrafił obudzić się na tą drugą połówkę i posłać ciekawą piłkę do BBC albo strzelić ważną bramkę. Mam na myśli tu jego skuteczność bo nie potrzebuje miliona strzałów, dryblingu, bezsensownego upadania czy ostatniej minuty. Z CR7 od rozstania z Iriną dzieją się niedobre rzeczy, oby jak najszybciej mistrz wrócił bo przy braku James`a Bale nie dźwiga presji i nie potrafi zastąpić Ronaldo.

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.03.08 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że Ancelotti nic nie zmienia w składzie. Grają non stop Ci sami (chodzi mi rzecz jasna o atak). Bale już od paru kolejek powinien grzać ławę, nie wspominając już o Benzemie. Zarówno Jese jak i Javier już dawno powinni dostać szansę gry od początku, ale nie bo po co, w końcu kiedyś BBC znowu odpali.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.08 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha Hamesa brakuje? Przecież on nawet na dobre się w tym zespole nie zadomowił. miał kilka ładnych zagrań, kilka bramek i brak przypisanej pozycji na boisku. Jeśli Carlo widzi w nim bocznego pomocnika to jest to kolejny po Kroosie, Bale'u i Illarramendim gracz mający grać na nieswojej pozycji. Jego miejsce jest z przodu.

Brakuje taktyki, sensowego ustawienia taktyki pod piłkarzy którymi dysponujemy. Tyle. To leży w kwestii trenera.

Simi.
Nintendo

PostWysłany: 2015.03.08 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No brakuje, brakuje. Od niego tylko Kroos ma więcej stworzonych szans (Kroos 59, James 49, a Isco 35) mając rozegranych 4 mniej meczów od Isco i 6 od Kroosa.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2015.03.08 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie mylę, to James ma największą średnią stworzonych szans na 90 minut w całej lidze.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
MisiekMadrid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.03.08 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet z Jamesem było widać spadek formy ale mimo to on potrafił zrobić coś z niczego może nie aż tak efektownie. Nie rzucało się to jakoś bardzo w oczy ale za to było bardzo efektywnie. Kiedy mecz wydawał się przeciętny, nudny on posyłał dośrodkowanie nieosiągalne dla obrońców rywala albo popisał się jakimś kluczowym zagraniem, bramką. Myślę, że z nim w składzie pozostalibyśmy na fotelu lidera. Tak jak widać brak Luki tak i Jamesa również, oni odwalają na prawdę kawał roboty w tej drużynie. Wina 50 na 50 Carlo i zawodnicy. Niestety jak piłkarz nie pomyśli to i nie zagra nic ciekawego (wina również Carlo). Porażki aż tu nagle wielka radość i imprezy do głowy uderzają. Jakoś nikt o tym wcześniej nie słyszał. Nie mam nic przeciwko ale tu wygląda jakby troszkę sodówy zaczęło uderzać do głowy.

Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.09 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James z Modriciem dawali przede wszystkim solidność i nieprzewidywalne zagrania, jednocześnie zapierdalając w obronie. Niech Illara, Lucas albo Khedira poślą taką piłkę jak Hames, albo utrzymają się przy piłce i przedryblują zawodnika jak Luka...

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.09 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogliby oni nawet zaczac odbierac te pilki do czego teoretycznie sa stworzeni..to tez im nie wychodzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
valtharys
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.03.10 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie oglądałem ten mecz i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to pressing. Morderczy pressing ze strony Basków. Druga rzecz, nie było niczego zaskakującego, wyuczonego - bramka dla Athletic była czymś co na pewno ćwiczyli. Stałe fragmenty gry kuleją jakby nie patrzeć, a Real ma kim postraszyć w tym aspekcie. Real poza szarżą Marcelo pod koniec pierwszej połowy, i strzałem Bejla nie zrobił niczego co mogło by zagrozić faktycznie bramce Basków.
Jeden niecelny strzał z dystansu, i kilka prób Isco (wszystkie zablokowane) przy ataku pozycyjnym..

Przy takim potencjale ofensywnym, żeby boczni obrońcy ciągle nakręcali akcje... słabo. Inaczej się tego nie da określić. Zero praktycznie prostopadłych piłek do CR czy Bejla - niskich takich, a nie wrzutek.

To już nawet chyba nie chodzi o słabą formę, ale o założenia taktyczne trenera. Bo jakoś nie wierzę że Carlo mówi "panowie po ziemi, po ziemi, krótkie i szybkie wymiany podań" .. a zawodnicy "ej co on pierdoli. powrzucajmy sobie"...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: