Carlo Ancelotti [bezrobotny] (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beltmann
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.02 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież nie zwolnili go z powodu braku transferów. Jak widać nie tylko w lidze polskiej są takie sytuacje, że piłkarze "potrafią" zwolnić trenera. Carlo przegrał z szatnią. Niestety, smutne, ale prawdziwe. Gwiazdy się zbuntowały, nie chciały za niego umierać, otwarcie krytykowały jego decyzje, wybory itp., to po co mieliby już go dłużej trzymać ? Nie było chemii, coś się skończyło.

A że Bayern będzie czekać rewolucja to nieuniknione. Cóż wybrali sobie politykę nie wydawania pieniędzy - ich prawo, ale czas biega nieubłaganie. Skład się postarzał, nie był odpowiednio wzmacniany w ostatnich latach, to teraz trzeba będzie wypić to piwo, którego się nawarzyło. Lewy w wywiadzie powiedział po prostu prawdę. Inna sprawa, to też jak zareagowali na to jego kumple z drużyny, w końcu wyszło na to, że są za słabi dla niego :]

A z naszej perspektywy to przecież nie jest zła wiadomość, zawsze lepiej mieć jeszcze słabszy Bayern niż mocniejszy Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.04 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@beltmann
Z naszej perspektywy to wręcz świetnie. W najlepszym przypadku będzie można wyciągnąć przydatnych członków do wypełnienia kadrowych dziur :]

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.05 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że jego następcą zostanie... Jupp Heynckes <wow>

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.10.05 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wreszcie ktoś weźmie te gwiazdeczki za mordę, bo za dużo się w tym Bayernie zrobiło pajaców i emerytów, którym się wszystko należy.
Jupp ma wszystko, żeby wydźwignąć ten Bayern.

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.05 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, może Jupp zrobi tam porządek.
Jego Bayern z sezonu 12/13 to dla mnie najlepsza drużyna jaką widziałem. Jakby zaczęli grać chociaż w połowie tak jak kiedyś to by byli znów bardzo mocni.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.05 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby do końca sezonu Jupp, A od nowego sezonu ten gnojek z Wieśniaków.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.05 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy Nagelsmann ogarnąłby te wszystkie gwiazdy, zwłaszcza starsze od niego :lol2:

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.05 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego Jupp miałby pójść na taki układ. Niewiele jest osób w świecie sportu, którym udaje się zejść ze sceny w absolutnie najlepszym momencie swojej kariery - on do takich osób należy. Więc teraz wbicie na 8 miesięcy do skonfliktowanej drużyny, znacznie starszej niż ta którą zostawił, bez Ribery'ego i celowanie w tryplet? Powodzenia.

Nie no, osobiście uwielbiam Juppa, ale jak dla mnie to dziwny ruch. Wiadomo, może po prostu kochać Bayern(co też jest dla mnie dziwne xD).

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.05 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie jak najbardziej zrozumiały. Do końca sezonu bierze się za nich służbista, ze starej szkoły piłkarskiej, który tak wiele osiągnął na ławce. Nie ma kompletnie niczego do stracenia, ba, może tylko zyskać do swojej kolekcji trofeum za odbudowanie drużyny w mega dołku. Przychodzi na chwili trener z sukcesami, by uratować sezon, ogarnąć szatnie, przygotować grunt dla młodego na nowy sezon. Nie ma obecnie na rynku innego speca, który mógłby podjąć się tego wyzwania.

Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.06 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stało się, Don Jupp is back. <wow>

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.06 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie bardzo rozumiem Heynckesa, odszedł w najlepszym możliwym momencie, a teraz wraca po 4 latach w dużo gorszej sytuacji klubowej. Wiadomo, nikt mu jego sukcesów nie zabierze, ale zawsze była ta dodatkowa nutka romantyzmu, a teraz to już nie będzie to samo (no chyba że zakończy się kolejnym triplete xD).

Sam Ancelotti ma odpoczywać do końca sezonu. Trochę szczerze mówiąc zawiodłem się na nim po tych wypowiedziach po kwietniowym ćwierćfinale. Rozumiałem, że jest zły na fatalny poziom sędziowania, ale mógł to wyrazić nieco delikatniej. Może to z uwagi na ściny z Perezem, ale nie każdy odebrał to w ten sposób.

Zdziwiło mnie to, że miał kiepskie relacje z szatnią w Bayernie. Niby taki misio, u nas każdy go uwielbiał, a tam mu nie poszło pod tym względem.

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.06 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby Heynckes z 34 i 33 letnimi Robbery i cienkim Comanem na skrzydle wygrał wiele. Nie ma Schweiniego, Lahma, Muller w nie najlepszej formie (chociaż może u Juppa wróci do formy), Martinez też w kratkę gra...
Ale zobaczymy.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.10.13 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam do pobrania zdjęcia z najciekawszych kwestii związanych z Realem w książce "Dyskretne przywództwo". Nie chcę mi się każdej strony osobno uploadować na jakimś fotosiku, za dużo roboty, więc kto ciekaw, musi sobie to pobrać. We fragmentach jest m.in. o wpływie Carlo na transfery, rywalizacji Ikera z Lopezem, konflikcie z agentem Bale'a, pogorszeniu relacji z Perezem i powodach zwolnienia z Realu. Ciekawe, że wg Carlo to Perez wpadł na pomysł, żeby sprzedać Xabiego. Dziwne.
Ciekawa rzecz, której już mi się nie chciało fotografować. W jednym miejscu Ancelotii pisze, że w trakcie jednego z treningów miała miejsce sytuacja, że pewien piłkarz samowolnie opuścił trening i zszedł do szatni, bo jak później tłumaczył, denerwowało go brak zaangażowania jednego z kolegów. Żadne nazwisko nie pada, tylko argumenty Carlo typu: ten jeden mało zaangażowany ma dla ciebie większe znaczenia niż reszta ciężko zapieprzających? itd. A kilkadziesiąt stron później opisywana jest identyczna sytuacja i pada nazwisko tego wkurwionego. Jak myślicie, któż tak zdenerwował się na słabe zaangażowanie w trening kolegi? Rozwiązanie w spoilerze.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Jedna jeszcze ciekawostka, było jakieś grono imprezowiczów, z którymi musiał sobie poradzić, bo często balowali do czwartej nad ranem. Nazwisk nie ma.

http://wyslijto.pl/files/download/urd5ur1f0s

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2017.10.13 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James był przewodnikiem balangowiczów, bo jego żona, chyba już była czy w trakcie rozstania, często jeździła z Salome do Kolumbii. On wtedy odpalał. Ktoś kiedyś podawał nazwę lokalu, gdzie mogłeś spotkać Jamesa praktycznie codziennie w pewnych okresach. Ale było o tym cicho, bo dobrze grał.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.10.13 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dobrze, że o tym przypomniałeś. Pierwszy na myśl właśnie przyszedł mi James, ale w kolejnym rozdziale Carlo rozpływał się nad Jamesem jaki to z niego profesjonalista.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Następny
Strona 72 z 73
Skocz do: