FC Barcelona - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.03.22 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak głupim trzeba być, żeby karmić takiego trolla - bota nawet w dwóch wersjach...

Nie było wstydu, szkoda sytuacji, dwie różne połowy. Moim zdaniem 6 żółtych nieco zabrało pewności, to było widać. Po pierwszej połowie moglo być po meczu, w drugiej części to znowu Barca mogła nas schłostać niemiłosiernie. Zabrakło niewiele, szkoda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.22 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
i co w związku z tym? Barca rozjedzie jak zawsze, a my się głupi napalamy że mogą stracić punkty. jak często zresztą.

I w związku z tym to, że IMO Real jak najbardziej ma jeszcze szansę na mistrza. W poprzednim sezonie też każdy pod koniec hurtowo punkty tracił (między innymi Barca nie wygrała z Atletico, więc nie wiem ocb z tym "jak zawsze"), więc jak do końca sezonu w lidze będziemy prezentować się świetnie, to damy radę, takie moje zdanie. Jak przejdziemy Atletico w LM to jestem też bardzo dobrej myśli co do obronienia pucharu, widać, że Carlo potrafi grać z Bayernem i Barcą, a nasza forma jeszcze będzie teraz rosnąć, tak sądzę.

Do końca sezonu jeszcze sporo zostało, nadchodzą kluczowe tygodnie. Emocji nie zabraknie.

Hala Madrid! ;)

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2015.03.22 23:50, w całości zmieniany 1 raz

greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.22 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóź... Jeśli mam być szczery to przed meczem obawiałem się, że dostaniemy dużo wyżej.

Barca do strzelenia drugiego gola, oprócz pierwszej bramki miała praktycznie tylko sytuacje Neymara. My? Setkę Ronaldo, setkę Bale, nieuznany gol Bale, setkę Karima, zjebana przez Bale kontrę 2v2, bombe Ronaldo wyciągnieta przez Bravo.. Jeszcze chyba był też jakiś longshot Modricia. Strzelilibysmy na 3-1 i jestem pewien że byśmy wygrali.
Skuteczność jednak zawiodła i to co się działo pod koniec każdy widział. Brak sił to raz, ale przede wszystkim bardziej się otwarlismy, a później całą obrona miała kartki - widać było w jednej akcji Neymara jak Carvajal, Pepe i Ramos biegli obok niego, bojąc się zrobić cokolwiek, bo jeszcze by go nadepneli, albo by odjebal jakiś cyrk i skończyło by się czerwem.

Ogólnie jednak myślę, że nasza gra w pierwszej połowie może być dużym optymistycznym prognostykiem na resztę sezonu. Będąc w dolku stworzyć sobie tyle sytuacji na Camp Nou przeciwko Barcelonie będącej w najlepszej formie spośród drużyn świata to duży wyczyn.
Tak btw mieliśmy dziś aż 48% posiadania. Niecodzienne przeciwko Barcelonie.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2015.03.23 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na Camp Nou nawet dobry mecz czasem nie wystarczy do wygranej/remisu. Do końca pierwszej połowy Barca powinna dziękować, że nie zeszła z czwórką. W drugiej na odwrót. Tak czy siak dzisiaj futbol był niesprawiedliwy, bo na przegraną nie zasłużyliśmy. Mecz ten pozwala wierzyć, że może jeszcze ten sezon będzie fajny.

E: serio dajecie się tak oszołomić przez trolling hermana? Tongue

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.03.23 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy przed moją trzydziestką wygramy jakiekolwiek mistrzostwo Hiszpanii. Brak słów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.03.23 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po drugiej bramce to mi się przypomniał Real Mourinho...
Nasi lepsi, ale dwie bramki z dupy w siatce.
Adios ligo <ściana>

Powrót do góry
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.23 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepsi chyba w pierwszej połowie.

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2015.03.23 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym może jednak jest że tygodniowa przerwa nie służy piłkarzom? Xavi kiedyś mówił w wywiadzie że woli grać co trzy dni i wtedy nie czuje zmęczenia. W poprzednim GD w drugiej połowie Barcelona wyglądała jak wydmuszki a wczoraj było zupełnie odwrotnie.

Mecz gdzie każda z drużyn mogła wpakować 4 gole. Mathieu i Pique zagrali bardzo dobrze, o dziwo nawet Alves nie odwalał jakiś wielkich baboli. Śmiano się z rudego a on ma chyba jakiś patent na Real i gole z główki (zawsze mnie zastanawiało jak to jest że macie chyba najlepszą drużynę do tego aby grać w powietrzu a tracicie masę goli ze stałych fragmentów)

Po strzeleniu gola na 1:0 Barca nie mogła za bardzo wyjść ze swojej połowy, widać cholerną różnicę w pomocy. Gol na 2:1 Suareza z niczego, czyli zrobił to czego wymaga się od prawdziwego napastnika.

Coś czuję że w tym sezonie jeszcze się spotkamy ;)

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.03.23 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było na pewno lepiej niż wielu by się spodziewało. Jak dla mnie graliśmy zajebiście do momentu jak Modrić mógł grać na 100%.
Będą jeszcze trofea z tą drużyną.

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.03.23 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dominowaliśmy w 2 linii, ale było widać zajebistą różnicę w jakości prostopadłych podań. Tutaj wiele do nich nam brakuje.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.23 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po drugiej bramce dla Barcelony wszystko się posypało i złożyło się na to kilka czynników. Przede wszystkim zmęczenie, które było aż nadto widoczne, a konieczność wyjścia mocniej do przodu, przy żółtych kartkach dla prawie każdego defensywnego gracza, sprawiała że Barcelona tworzyła tyle okazji. Szczególnie było widać to przy tej akcji Neymara, w której dryblował praktycznie od połowy i strzelił niecelnie. Na początku meczu ta akcja była by przerwana, czysto albo faulem, a tutaj obrońcy bali się zaatakować i w sumie nie zrobili nic, żeby ją powstrzymać.
Na pewno irytuje też łatwość z jaką Real stracił bramki, pierwsza ta wiadomo stały fragment, druga też prosto, piłka z własnej połowy od Alvesa, Pepe i Ramos równie daleko od Suareza, a ten nie dał szans. Trudno przewidzieć jak będzie wyglądał ten sezon, ale jeśli drużyna nie wyjdzie z fizycznego dołka to nic nie wygrają. Brak ławki szokuje, wychodząc w takim ustawieniu jak wczoraj, każda zmiana to zmiana na gorsze. Nie da się wygrać z Atletico umierając fizycznie po 60-70 minutach gry. Na plus na pewno pierwsza połowa, kiedy drużyna pokazała że pomimo braku typowo defensywnych pomocników jest w stanie skutecznie i często wysoko obierać piłkę. A rozegranie jakie proponuje w środku pola para Modric - Kroos to klasa sama w sobie, ale nie może być tak, że w pewnym momencie to po prostu znika. Real wygląda na fizycznie zajechany i to jest największy problem.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2015.03.23 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta porażka boli dlatego, że było tak blisko. Pamiętam słowa Mou, że łatwiej przełknąć wysoką porażkę, bo na nic nie zasługiwałeś, niż gdy byłeś blisko. To mam dzisiaj. Po tym meczu jednak wierzę, że coś osiągniemy w tym sezonie. Barca te 4 punkty straci. Jestem więcej niż pewien. Jak nie liga to LM. Kalendarz jest na naszą korzyść. Wydaje mi się, że to czego potrzebujemy to trochę wiary i szczęścia. Umiejętności i drużyna są.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2015.03.23 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba pamiętać o tym, że mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich, wystarczą 2 Barcelony remisy i jestesmy znowu liderem.
Z drugiej strony to aż 2 remisy a nasza gra w tym roku oprócz dobrych 50 min w klasyku wygląda słabo, miejmy nadzieje, że powrót Modrica odmieni zespół.

chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.03.23 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boli jak cholera. Po takiej grze w pierwszej połowie, musi boleć. Prezentowaliśmy się znakomicie, przecierałem oczy. Po cichu liczyłem, że chłopaki w takim meczu pokażą na co ich stać, ale to co się działo w pierwszej połowie, przerosło chyba oczekiwania każdego.

Niestety, zabrakło skuteczności, a ostatnie 30 minut musiało wyglądać, jak wyglądało. Zabrakło jakości z ławki, nasze trio w drugiej linii nie jest w stanie tak zapierdalać przez 90 minut.

Trzeba szukać pozytywów. W dwumeczu jesteśmy lepsi, więc tracimy 4 punkty, a nie 5 (które w teorii tracilibyśmy przegrywając wczoraj wyżej), Luka wrócił na dobre i od razu wracamy do formy. Wreszcie wróci James.

Najsłabszy wczoraj chyba Bale, i to on po powrocie Kolumbijczyka powinien usiąść na ławce. Mam nadzieję, że Carlo pokaże jaja.

4-4-2 bez Bale'a to najlepsze co może nas spotkać. A i Walijczyk będzie bardzo przydatny wchodząc z ławki na zmęczonego rywala.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.23 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech tylko nasi się zepną i do końca wygrają co mają wygrać, bo chyba nie wyrobię jak katalany zremisują 2 spotkania a my tego nie wykorzystamy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: