Atlético Madryt - Real Madryt [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.15 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, Malaga to nie Rayo, że będzie cisnąc 90 minut na połowie przeciwnika. To zespół defensywny jak nasi szybko ustrzelą gola lub dwa to potem można klepać. Rezerwowy skład(zwłaszcza taki jak z Eibar) to ryzyko. Na II polowę można powpuszczać rezerwowych za Luke czy Toniego ew Bale'a ale nie od początku. Liga też jest arcyważna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bettercall997
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.04.15 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba podjąć ryzyko. Rewanż z Atletico będzie piekłem.
Liga mistrzów > la liga.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.04.15 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko można powiedzieć,że była piękna gra ale wynik znów nie taki jaka gra.Zresztą podobnie jak na Camp Nou.Bo za parę tygodni nikt nie będzie pamiętał jak było i pozostaną tylko suche wyniki.Niestety główne przyczyny tego to przede wszystkim skuteczność.Niestety brakuje nam napastników z zimną krwią.Przeważnie gra Realu polega na wielu podaniach i wręcz wjechaniu do bramki.Bale jest zawodnikiem równie nieskutecznym jak i Di Maria.Argentyńczyk natomiast był doskonałym dryblerem i potrafił robić różnicę w co nie których meczach.Bale o tym wszystkim zapomniał i zaczął podawać podobnie jak CR7.Jak dla mnie CR7 jest kompletnie bez formy co widać gołym okiem.Ja nie pamiętam kiedy on ostatnio dryblował rywali tak jak to było dawniej.Zresztą po jego dryblingach miał często rzuty wolne...
Benzema to zawodnik bardziej kreujący w ataku niż egzekutor co widać.
Nie ograliśmy Barcy i na razie Atletico pomimo pięknej gry.Nie zdobyliśmy bramki na wyjeżdzie i to jest bardzo złe.... :/

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.15 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik jest bardzo zły, co wielu juz wcześniej wspomniało. Ponieważ:
a) Atleti będzie grało to co najbardziej lubi, czyli kontry
b) Atleti nie musi atakować, będzie nagminnie kąsać nas rożnymi, z czego pewnie wpadnie jakiś farfocel.
c) Będzie nerwówka, bo podstawą jest bramka na wyjeździe w spotkaniach pucharowych. My będziemy grali swoje, a w 2 połowie widzieliście co pokazywaliśmy. Kichę.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.15 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oblak nie może mieć znowu dnia konia. Jak zagramy tak jak w pierwszej połowie to przed przerwą ze 2 bramki powinny być. Ja tam jestem dobrej myśli, mimo jak to Carlo fajnie powiedział zdecydowanie najgorszego z najlepszych wyników.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.04.15 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać Iker nie wyciągnął wniosków z finału LM, bardzo podobnie przez jego wyjście niewyjście Real mógł stracić bramkę. Zadziwia mnie jak Atletico ściąga jakiś nołnejmów na bramkę, a ci bronią o klasę wyżej od naszego Ikera i to nie w jednym meczu.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.04.15 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podtrzymuję opinię, że wynik nie jest zły. Jest średni. Najbardziej śmieszą mnie słuchy o tym, że Atletico jest w dobrej sytuacji. Oni powinni trząść portami na maksa. Ostatni mecz u nas 2-2, a statystyki takie:

Y Real Atletico
Posiadanie 63% 37%
Sytuacje 31 10
Celne 8 2
Niecelne 10 4
Zablokowane 13 4
Rożne 10 4

Super mocarne Atletico przyjechało bronić 0-2, gdyby nie idiota Ramos to wróciliby z podkulonym ogonem. Atletico może liczyć na żałosnego Ikera lub odcięcie prądu w Ramosie, piłkarsko są obrzydliwi, a ich gra doprowadza mnie do wymiotów. Jeśli ktoś chce przejść do historii jako obrońca tytułu to z takimi amebami piłkarskimi u siebie musi wygrywać i to zdecydowanie. Prawo passy też jest po naszej stronie. Zgnieciemy ich.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2015.04.15 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maas napisał:
Zadziwia mnie jak Atletico ściąga jakiś nołnejmów na bramkę, a ci bronią o klasę wyżej od naszego Ikera i to nie w jednym meczu.

Jeśli dla Ciebie Jan Oblak to "nołnejm" to pozazdrościć wiedzy o piłce.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.16 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real musi bardzo ostrożnie podejść do rewanżu, jeżeli stracą bramkę na Bernabeu to praktycznie koniec bo Atletico się zabunkruje, będzie bić po autach wszystko na oślep i nic z awansu nie będzie. To ohydne ale cholernie skuteczne, tak gra ta banda. <ściana>
Optymizmem napawa postawa piłkarzy w I połowie na Calderon bo wyglądało to jakby grali I mecz w CDR z jakimś 3cioligowym zespołem a nie z mistrzem Hiszpanii. Potem siadła kondycja i było gorąco.

W rewanżu będzie ciężko ale liczę na awans.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.04.16 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Maas napisał:
Zadziwia mnie jak Atletico ściąga jakiś nołnejmów na bramkę, a ci bronią o klasę wyżej od naszego Ikera i to nie w jednym meczu.

Jeśli dla Ciebie Jan Oblak to "nołnejm" to pozazdrościć wiedzy o piłce.

A kim był Jan Oblak przed przyjściem do Pateti? Crackiem z pierwszych stron gazet? Nie rób z siebie bożka piłki nożnej, który zna nazwiska 20 letnich piłkarzy grających na końcu świata.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2015.04.16 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, czyli obecnie każdy zawodnik nie znajdujący się na pierwszych stronach gazet może być uznawany "nołnejmem" xD. Jeśli Benfica Lizbona, Mistrz Portugalii i Wicemistrz Ligi Europejskiej (gdzie bronił właśnie Oblak), jest końcem świata, to cóż, nie ma dyskusji, Oblak był nołnejmem. Zatrważająca ignorancja.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.04.16 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrważające jest to, że ktoś może uznawać coś takiego za przejaw zatrważającej ignorancji.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.16 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Podtrzymuję opinię, że wynik nie jest zły. Jest średni. Najbardziej śmieszą mnie słuchy o tym, że Atletico jest w dobrej sytuacji. Oni powinni trząść portami na maksa. Ostatni mecz u nas 2-2, a statystyki takie:

Y Real Atletico
Posiadanie 63% 37%
Sytuacje 31 10
Celne 8 2
Niecelne 10 4
Zablokowane 13 4
Rożne 10 4

Super mocarne Atletico przyjechało bronić 0-2, gdyby nie idiota Ramos to wróciliby z podkulonym ogonem. Atletico może liczyć na żałosnego Ikera lub odcięcie prądu w Ramosie, piłkarsko są obrzydliwi, a ich gra doprowadza mnie do wymiotów. Jeśli ktoś chce przejść do historii jako obrońca tytułu to z takimi amebami piłkarskimi u siebie musi wygrywać i to zdecydowanie. Prawo passy też jest po naszej stronie. Zgnieciemy ich.

Statystykami to sie moga podniecac kibice Porcelany..Fakty sa takie ze to Atletico awansowalo i tyle...Atletico urzadza kazdy remis nawet ten gwarantujacy karne.Real musi wygrac, wystarczy ze materace wcisna cos z roznego i murarka z ktora Real sobie nie radzi, tymbardziej bez Marcelka ktory w duzym stopniu nakrecal gre ofensywna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.04.16 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do statystyk i awansu pewnie masz rację. Jednak dalej, przed karnymi jest dogrywka, a Real grał najlepszą piłkę w pierwszej połowie, w której to Marcelo grał bardzo przeciętnie. Oczywiście całokształt jego gry w tym sezonie miażdży i jest to oczywiste osłabienie, ale pierwsza połówka pokazała, że bez niego też się da. Dodam, że Coentrao został chyba stworzony do takich zadań jak te środowe, nigdy nie zawodził, nie wiem co ten gościu robiłby z odpowiednim nastawieniem poza boiskowo-treningowym. Szczerze wierzę, że nie odczujemy straty Marcelo.

Z tymi rożnymi / fartami jest o tyle nieciekawie, bo jeśli bać się takiego czegoś to właśnie od Atletico, jednak jako pretendent do pierwszej obrony trzeba wygrać za wszelką cenę i koniec.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.16 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Coentrao tez jestem spokojny, w defensywie raczej nie bedzie miec podobnych problemow co Marcelo gdyz jest pewniejszy, pytanie tylko ile tak naprawde bedziemy bronic a ile atakowac bo w ataku Brazylijczyk daje wiecej.Co do dogrywki raczej nie bedzie powtorki z finalu, Pateti nie jest tak wyplute fizycznie jak na koniec tamtego sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: