Real Madryt - Atlético Madryt [1-0]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.04.18 19:25    Temat postu: Real Madryt - Atlético Madryt [1-0] Odpowiedz z cytatem

Ależ czeka nas pojedynek! W poprzednim sezonie po pierwszym meczu 1/4 LM wydawało się, że sytuacja jest stabilna i tylko niesamowity pech miałby sprawić, żebyśmy nie awansowali. Piłkarze Realu jednak postarali się, żeby najwierniejsi kibice drżeli o awans do ostatnich minut. Podobnego thrilleru chyba nikt sobie nie życzy, chociaż jeśli efekt miałby być taki sam, czyli awans, może warto?

W pierwszym meczu tego sezonu LM z Atletico Real, choć dominował, nie potrafił strzelić bramki na terenie wroga. Sytuacja zatem jest mocno przeciętna. Mamy atut własnego boiska, ale na bramkę Atletico odpowiedzieć będziemu musieli naszymi dwiema. Sytuacja podobna do tej, którą w tym sezonie mieliśmy już okazję obserwować. Przed rewanżowym meczem w Pucharze Króla ciśnienie kibiców jak i piłkarzy Realu na awans było niesamowite, a i tak Atletico zamknęło usta wszystkim dwoma akcjami w meczu. Tym razem jednak Real wykręcać się nie będzie miał jak: walczymy o trofeum najważniejsze, nie ma żadnych osłabień które wpływałyby na jakość gry Realu (Ancelotti zapewnił, że Karim będzie gotowy na rewanż), a i atmosfera wokół klubu jest bardzo spokojna.

Zatem wszystko zależy od Realu. Jest tylko wyborem Carlo jaką taktykę wybierze na ten mecz i jak zmotywuje swoich podopiecznych. Jeśli ten Real chce przejść do historii piłki nożnej i obronić tytuł LM, na swojej drodze spotkać może drużyny trudniejsze (chociażby Barcelonę). Rewanż z Atletico powinna dać nam ostateczną odpowiedź na to, czy wielu Madridistas ma rację wierząc, że obrona Ligi Mistrzów jest w zasięgu Cristiano i spółki.

Mecz transmitowany jest w środę, 22 kwietnia, od godziny 20:40 na kanale Canal+Sport HD.

Niech wróci czar Ligi Mistrzów!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba warto edytować zapowiedź meczu : ,, nie ma żadnych osłabień ''.
Co do samego meczu, to na pewno nie może wyjść żaden Illarra czy Khedira, trzeba strzelać gole. Jedyną szansą na udaną rywalizację bez Modricia, jest moim zdaniem wielki mecz Isco.
W poprzednim sezonie za motor napędowy i za piłkarzy którzy dają sukces tej drużynie uznawałem Modricia i Di Marie, obaj byli wszędzie, potrafili bronić i atakować, teraz nie ma nikogo. Skład jeszcze jakoś się sklepie, ale wartościowych piłkarzy w formie na ławce nie ma, źle to wróży.

Powrót do góry
Jabol.
Nawigator

PostWysłany: 2015.04.19 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Modrica to my możemy nawet nie wychodzić. Isco jest w tragicznej formie. Musi się chyba zdarzyć mały cud, abyśmy awansowali.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.04.19 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze szanse spadły diametralnie, ale żeby nie wychodzić na boisko? Nie wiem, u mnie taki charakter jest, żeby walczyć do końca. Na pewno nie ma co się poddawać. Bramka i obrona są bez zmian (zobaczymy jak Fabio).
Niech Cristiano poćwiczy karne przed środą.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco w tragicznej formie>>Illarra w zyciowej

Strate Bejla mozna jakos zalatac groszkiem, chlopak jest ruchliwy i przynajmniej w meczu z takim rywalem bedzie to atut.Walijczyk w meczach z Pateti jest malo aktywny.

W srodku pola uratowalby nas Khedira w zyciowej formie, takiego tarana obecnie brakuje w Realu bo jak widze Illarre ktory biegnie pol boiska za rywalem i nie robi nic by go zaatakowac...Niestety Niemiec to cien pilkarza ktory gral za Mou, kontuzja rozbila goscia.

Moze i wiara jest slepa ale ja tam wierze w awans :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.04.19 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam taki charakter, ale bardzo dużo oddałem wiary w tego małego chorwackiego księcia, zresztą jak wszyscy.

Ciężko teraz prorokować, ale na ten moment realne wyeliminowanie przez Atletico jest o wiele większe, aniżeli jeszcze 24h temu, gdzie w ogóle coś takie przez myśl mi nie przechodziło.

Lukita, to cały automatyzm tej ekipy.

Bez niego jesteśmy ekipą gwiazd, wielkich indywidualności i strasznie ciężko wystawić jedenastkę na ten moment. Żaden z pomocników z ławki nie daje pełnego, ba połowicznego zaufania.

Zawsze wierzyłem w Asiera i nadal w sumie wierzę, ale chyba naprawdę postawiłbym na tego gościa, który ma już zabukowany lot po sezonie do Niemiec. Może obudziłby się ten gość od Mou "box to box", który pięknie mógłby zakończyć swój etap w Madrycie.

Bale raczej też się nie wyrobi, dlatego pojawiają się dwa miejsca. Dla mnie to by było optymalne:

Keylor-Dani-Varane-Ramos-Fabio-James-Sami/Asier-Kroos-Isco-Benzema-Ronaldo

Musi być ostre klepanie w środku pola i w sumie na krótką grę obaj zmiennicy pasują, trzeba grać szybko i blisko siebie, to pozwoli wsadzić materacom dynamit w dupsko i odesłać na Calderon.

Wyeliminowanie Atletico jest kluczowe w walce o dwa puchary.

hala madrid!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomina mi sie mecz w PK z barka gdzie w obronie grali Carvalho Varane Arbeloa i bodajze Essien o ile mnie pamiec nie myli, mial byc wpierdol a wyszlo calkiem niezle.
Teraz tez mam nadzieje ze mimo trudnosci wynik bedzie pozytywny, Real z problemami wydaje sie byc bardziej zjednoczony i w tym chyba nalezy upatrywac szansy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Karim123
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.04.19 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Wolałbym już, żeby Pepe przypomniał sobie stare czasy i zagrał na Pivocie niż mam oglądać klocowatego Khedirę, który stracił większośc swoich atutów czy Asiera, który pod pressingiem coś odwali (Borussia sezon temu.)

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że u Ancelottiego Pepe tam nigdy nie zagra, bo słabo gra piłką. Choć też wolałbym tam zobaczyć Pepe, tym bardziej na wojnę z Atleti, niż Khedirę, który ostatni raz formę widział 1,5 roku temu czy Illarre, który z Atletico nie istnieje. Tak czy tak najrozsadniej byłoby po prostu Kroosa przesunąć wyżej, a za niego wstawić właśnie Asiera. No ale zobaczymy czy Ancelotti coś pokombinuje czy pójdzie po najmniejszej linii oporu.

Ostatnio zmieniony przez El Mou dnia 2015.04.19 10:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.04.19 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez widziałbym Pepsona w drugiej lini, ale to wielkie szaleństwo, a na to nie pójdzie Carlo.

tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.04.19 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Khedira jak zagra będzie śmiech na sali. Ani nie daje nic w obronie, a tym bardziej w ataku. Gdzieś już pisałem, dla mnie najlepszym wyjściem będzie Lucas Silva, bo chyba z tej trójki prezentuje najwyższą jakość w rozegraniu.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukujmy się, pewnie i tak Atleti odda nam pole, więc można zagrać w ataku Javierem i Benzemą,a na bokach obrony CR i James. Środek Kroos i Isco. Innej opcji nie ma. Środek na pewno Kroos i Isco, moze przed nimi James skrzydło jedne Benzema, drugie CR. Jese jest pod grą, Groszek w gazie. Po co wystawiać ultra defensywnego Illarę, czy Khedirę...

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.19 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze opcja z zastąpieniem Bale'a przez kogoś z dwójki Jese - Chicharito. Wtedy w środku było by James - Isco - Toni. wiem mocno ofensywnie to wygląda.. ale wolę tak, niż ustawienie Illarry na bocznym środkowym, czyli tam gdzie nie sprawdzi się KOMPLETNIE. Jeśli Illarra miałby zagrać w miejscu Kroosa, to ok.. wtedy James wędruje do góry. Jestem ciekaw jak Carlo to zestawi. Ponadto brakuje nam Marcelo..

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe jako najbardziej cofniety to nie jest taki zly pomysl, w zalozeniu w ofensywie daje tyle co Illarra czy Khedira ale w defensywie potrafi powalczyc jak malo kto.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.19 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co inni, kurde po tak przewidywalnym sezonie wystawienie Pepsona w pomocy serio by zaskoczyło bandę Diego. Do tego taki skład wygląda imo bardzo dobrze, Pepe-Kroos-Isco;CR-Benz-James.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14
Skocz do: