Real Madryt - Atlético Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.04.22 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny poziom pokazujesz. Wcześniej płacz, że nie mamy szans na awans, a po awansie głupie tekściki. Dorośnij. Lepiej po upadku w błoto się podnieść i iść dalej, niż tarzać się w tym błocku, co robisz od jakiegoś czasu unikając odpowiedzialności za swoje słowa i nie potrafiąc przyjąć faktów na klate. Ale migaj się dalej, jak tak lubisz, oboje wiemy jaka jest sytuacja.

Aha, jakby wygranej było mało, to jeszcze udało się bez kartek i na kolejny mecz nikt nie jest zawieszony. Carlo mistrz.

raq77
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.04.22 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten od Szympansów, coś widzę zmienny jesteś, dziecinada :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.22 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarBar napisał:
Brak Karima i Balea niewidoczny, Luki już niestety tak.

Sedno. Nic więcej nie dodam.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.23 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juhuu! Mamy to, milowy krok pokonany. I nie tylko to, ze mamy 1/2. Dodatkowy smaczek to utarcie nosa tej bandzie, przerwanie tej serii bez zwycięstwa. Dla mnie śmiesznej bo nerwy mną szarpały gdy widziałem jak ten antyfutbol wciska te gole po rożnych czy na farcie a Real ciśnie 90 minut i nic. <ściana>
mam nadzieje, że to już za nami i teraz w przypadku derbów Madrytu góra będą Królewscy.

Wczoraj zespół zrobił to o czym mówił CA, zagrał 90 minut jak pierwsze 45 na Calderon. Długo czekałem ale w końcu stało się i groszek wpakował galę w materacową budę. Brawa dla tego trenera bo to również jego zasługa. Wczoraj jakiś user próbował pisać, że w I meczu dobra gra to nie zasługa trenera tylko zawodników bo "miażdzyli a potem zabrakło sił". G prawda, wczorajszy mecz dobitnie pokazał jak dobrym, jak doświadczonym trenerem jest Carlo. Wspaniale ustawił zespół, poprawił błędy i utrzymał w zawodnikach zaangażowanie do ostatnie minuty.

Wielkie brawa!

ps. czytałem słowa Kroosa - "bramkę zdobyliśmy w perfekcyjnym momencie". Dokładnie! Pateti było juz myślami przy dogrywce i karnych a tu bach 2 minuty do końca i Real trafia. Potem zmiany, leżakowanie groszka, powolne zejście z boiska.. Ta bramka zabiła Pateti, gdyby padła wcześniej Simeone mógłby zareagować a tu taki klops i banda wraca do domu juz w 1/4.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.04.23 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga połowa była równie pasjonująca co pierwsza? Jeśli tak, to dobrze, że wybrałem książkę.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.23 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. jak to nie śledziłeś poczynań czerwonych diabłów w LM...?

:lol2:

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.04.23 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Dobrze, że chociaż półfinały zapowiadają się nieźle.

Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2015.04.23 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko było, ale się udało. Cieszy, że Carlo potrafił się dostosować do nowej sytuacji. Dziś wieczorem każdy musi zmówić dziesięć zdrowasiek, żeby jutro było Juve ;)

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.04.23 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq77 napisał:
Ten od Szympansów, coś widzę zmienny jesteś, dziecinada :lol2:

Życzę Ci żebyś przeżył i zobaczył tyle co ja dotychczas. To naprawdę udana "dziecinada"

Co do wcześniejszych wpisów.
Miałem pełne prawo, aby tak napisać, bo nadzieje to ma każdy i jeśli ktoś stosuje "czarnowidzctwo" w takim momencie, po takiej kontuzji, takiego gościa, dla mnie również pełne prawo. Z szympansami się zagalopowałem, ale zawsze mi to wraca, za co przepraszam. Jest mi żal? Nie. Mały człowiek? Może tak, ale z pełnym prawem i z wielkim bagażem doświadczeń. Równie żenujące jest za to wyczekiwanie i cytowanie, upust szczęścia? Być może. Lepiej przeznacz to na spełnianie marzeń.

Po części cud nas uratował, kolejny raz na sam koniec spotkania wciskamy "magiczną bramkę", Atletico będzie bardzo długo dochodzić do siebie po tych dwóch latach, na zawsze już na kartach historii, oni cierpiący.

eot.

milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.23 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KubaPP napisał:
Isco zagrał jak profesor.

Nie wiem, czy oglądaliśmy ten sam mecz, ale on w ogóle był na boisku w pierwszej połowie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.04.23 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak.Jestem zaskoczony intensywnością z jaką Real zagrał cały mecz-podkreślam cały mecz :-)
Real wygrał jak najbardziej zasłużenie w przekroju oby dwu spotkań z bardzo defensywnie nastawionym rywalem.Naprawdę jestem pod wrażeniem gry szczególnie Chicharito oraz Coentrao którzy zastąpili kontuzjowanych piłkarzy.Przyznam,że nie wierzyłem,że damy radę.
Bravo.Martwi mnie jedynie,że Carlo olewa rezerwowych - choć fakt że mamy ławkę generalnie bardzo słabą.Nie dziwi mnie to że na przykład Chicharito łapią skurczę skoro chłop w ogóle nie gra.

Warto wziąść pod uwagę,że do półfinałów awansowały aż trzy zespoły które mają szanse na potrójną koronę... <wow>
Tylko Real może być z tej trójki z niczym w tym sezonie <ściana>

Chciałbym aby w półfinale zagrał Bayern z Barceloną a Real z Juventusem

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.04.23 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milky napisał:
KubaPP napisał:

Nie wiem, czy oglądaliśmy ten sam mecz, ale on w ogóle był na boisku w pierwszej połowie?

Miał inne założenia na to spotkanie, widać było, że grał bardziej wycofanego i ładnie wspomagał drugą linie i Fabio. Trochę leżała gra na jeden kontakt z Portugalczykiem, ale z reszty zadań spisał się wyśmienicie. Intensywny mecz, nie wiem ile tam na liczniku przebiegł, ale jak dla mnie biegał tam gdzie miał biegać i robił co miał zrobić, choćby ten wślizg zabijający kontrę Atletico. Dlatego nie chce go po tym meczu krytykować, a robię to naprawdę często. Po prostu podobał mi się wczoraj.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2015.04.23 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milky napisał:
KubaPP napisał:

był 2x stracił piłkę tuż przed swoim polem karnym, gdzie mogło skończyć się bramką, bo oczywiście zaczął dryblować. W drugiej już się ogarnął. Ale w pierwszej przez niego mogliśmy stracić bramkę.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.23 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Druga połowa była równie pasjonująca co pierwsza? Jeśli tak, to dobrze, że wybrałem książkę.

Ignorant. Spodziewałeś się porywającego widowiska i 7 bramek? Proszę Cię nie trolluj w tak słaby sposób.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.04.23 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Ramosa też mogliśmy stracić bramkę, w pierwszej połowie też bez Ronaldo "graliśmy", z nerwowym Fabio, dlatego jakoś wybaczam te pierwsze kilkadziesiąt minut. Wiem, wiem szczegóły w LM wpływają na wynik, ale biorąc pod uwagę pracę, jako zespół, ciężki mi krytykować Isco, bo naprawdę chłop robił co potrafił tego dnia, żeby wypaść dobrze. Jestem zadowolony, a więcej da nam w półfinałach. Wie już jak to się robi, Bayern się o tym przekonał.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: