Celta Vigo - Real Madryt [2-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.26 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyzej, Illarra to jest nie statysta tylko sabotazysta..Grajac normalnie w 10 kazdy wie ze musi zrobic pare krokow wiecej, z nim jako "11" wyglada to fatalnie.
Mimo ze Marcelo i Carvajal zagrali jedno wielkie gowno to Illarra byl jeszcze gorszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.04.26 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiesznie brzmi, gdy się czyta, że drużyna musi z nim biegać więcej, jak Illarra przebiega 12,5 km. Illarra fatalny błąd popełnił tylko jeden- przy pierwszym golu Celty. Zachował się jak statysta. Tak to imo w obronie bardzo dobrze. Świetnie zachowywał się wobec słabej postawy Carvalaja. Bałem się wprowadzenia trzeciego obrońcy, ale to też była świetna decyzja Carlo. Varane mógł swobodnie schodzić do Nolito i potrajać skrzydło. Celta od tego momentu zupełnie nie wiedziała co robić.

Moim zdaniem świetnie w drugiej połowie kontrolowaliśmy mecz bez piłki. Tego w tym sezonie jeszcze nie było i to dobry prognostyk przed końcówką sezonu.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.04.26 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość kilkukrotnie podawał piłkarzom Celty, dreptał po stracie, praktycznie w ogóle nie wywierał presji, wstrzymywał się z podaniami do ostatniego momentu - popełnił jeden błąd. Kurwa, z nim się gra jak z zaciągniętym ręcznym, ten gość jest tak słaby, że to przechodzi ludzkie pojęcie jakim cudem ktoś jeszcze go w ogóle desygnuje do gry.

Dzień, w którym wreszcie wypierdolą z tego klubu te wszystkie wynalazki pokroju Illarry i Khediry i sprowadzą w ich miejsce jakiegoś bezkompromisowego powerhouse'a, który będzie walczyć o każdą piłkę to będzie moje święto.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.04.26 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrać dwoma bramkami mecz, w którym kontroli ciągłości nie mieliśmy dłużej niż 5 minut to jest sztuka. Zawsze się trafi dzień, w którym stracimy bramki po takich błędach. Fajnie, że nie odbiło się to na wyniku punktowym.
Świetnie przemyślana sprawa z kartkami Sergio i Carvajala.

Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.04.27 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłem na livie po kursie 40 ze piątka brmaka będzie samobojem .. Kurde no, blisko bylo Very Happy

valtharys
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.04.27 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajniutki mecz. Ten Nolito to ruchał na tej lewej stronie aż się miło patrzyło. Illiara..tragiczny. Podania na pięć metrów w bok. Zero praktycznie agresji. Statystyki statystykami, ale jak się patrzyło na jego grę to aż serce krwawiło. Widać było że nie wie co ze sobą zrobić. Coś tam pod koniec próbował, ale to za mało na gościa który gra na takiej pozycji.
Isco również słabiutko. Próbował coś tam, ale nie było tej szybkości, magii. Za długo holował piłkę znów.

Pozytywne aspekty to wygrana, dwie bramki groszka.

Liczę że z Almerią zagra Lucas.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.27 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ten Nolito to ruchał na tej lewej stronie aż się miło patrzyło. "...dobrze się czujesz...? Rany.. <wow>

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.27 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Śmiesznie brzmi, gdy się czyta, że drużyna musi z nim biegać więcej, jak Illarra przebiega 12,5 km.

Żaden argument, jeśli popatrzysz jak on biegał, gdzie i po co.. totalnie bezsensowne kilometry robił.

tayron36 napisał:
Illarra fatalny błąd popełnił tylko jeden- przy pierwszym golu Celty. Zachował się jak statysta.

Czy liczymy również straty, po których Celta wyprowadzałą groźne kontry, bądź strzały? Jeśli tak, to takich błędów będzie z 4-5 co najmniej.

tayron36 napisał:
Tak to imo w obronie bardzo dobrze. Świetnie zachowywał się wobec słabej postawy Carvalaja. Bałem się wprowadzenia trzeciego obrońcy, ale to też była świetna decyzja Carlo. Varane mógł swobodnie schodzić do Nolito i potrajać skrzydło.

Tutaj również się nie zgodzę. Po wejściu Pepe, Carvajal został jeszcze objechany samotnie ze 2-3 razy przez Nolito, bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony obrońców czy Illarry który własnie nabijał kilometry. Jego asekuracja była bierna, w całym meczu.

tayron36 napisał:
Moim zdaniem świetnie w drugiej połowie kontrolowaliśmy mecz bez piłki. Tego w tym sezonie jeszcze nie było i to dobry prognostyk przed końcówką sezonu.

Coś na kształt putkologiki. Jak można kontrolować mecz nie mając piłki, grając chaotycznie? Bramka mogła wpaść niemal po każdej jednej akcji Celty - tyle przypadku w tym wszystkim było. Kontrolę to może mieliśmy ale tak z 10 minut w całym meczu.

valtharys
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.04.27 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uberaman napisał:
Rany.. <wow>

A z czym masz problem? Z tym że gościu ładnie grał, czy co?

Powrót do góry
styga14
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.04.27 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co rzuca się w oczy to fatalna gra obrony. Ramos gubi buta , Varane za późno blokuje strzał a boczni obrońcy bez komentarza...
Duży plus to atak Javier zaskakuje mnie bo od początku na niego nie stawiałem a tu proszę :] . Illarra out w tym sezonie , grać to on może ale w Elche lub Sociedad

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.04.27 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Żaden argument, jeśli popatrzysz jak on biegał, gdzie i po co.. totalnie bezsensowne kilometry robił.

Dla mnie to jest argument, bo dla mnie biegał mądrze. Ciągle pokrywał boki, które Carvajal gubił. Wynik kilometrów wczoraj był jednym z wyników katastrofy w wykonaniu Daniego i bardzo ofensywnej gry Jamesa, na którą mógł sobie pozwolić też dzięki Illarze.

Gehu89 napisał:
Czy liczymy również straty, po których Celta wyprowadzałą groźne kontry, bądź strzały? Jeśli tak, to takich błędów będzie z 4-5 co najmniej.

Za każdym razem Asier odpowiednio się ustawiał w powrotach i nie przypominam sobie by po jego stracie Celta zagroziła jakimś mocnym strzałem bramkę Ikera. Zawsze drużyna dobrze reagowała na straty. Włącznie z Asierem.

Gehu89 napisał:
Tutaj również się nie zgodzę. Po wejściu Pepe, Carvajal został jeszcze objechany samotnie ze 2-3 razy przez Nolito, bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony obrońców czy Illarry który własnie nabijał kilometry. Jego asekuracja była bierna, w całym meczu.

Po wejściu Pepe Nolito nie zrobił ani jednej groźnej akcji, obejrzyj powtórki. Jeżeli już minął Daniego, to Varane i James/Illarra bądź obaj zamykali mu wszystkie opcje. Po wejściu Pepe Celta nie miała już nic do gadania, a próbowali jedynie skrzydłami, które były bardzo ładnie zamknięte.

Gehu89 napisał:
Coś na kształt putkologiki. Jak można kontrolować mecz nie mając piłki, grając chaotycznie? Bramka mogła wpaść niemal po każdej jednej akcji Celty - tyle przypadku w tym wszystkim było. Kontrolę to może mieliśmy ale tak z 10 minut w całym meczu.

Można, Grecja 2004. Chaos był w paru akcjach, jak Marcelo zgarnął piłkę piętką i jak raz wybijał z piątego metra, te akcje kojarzę. Reszta to pełna kontrola nad grą Celty. Szczerze mówiąc dla mnie bardziej pachniało czwartym golem dla nas, co się wydarzyło, niż trzecim dla Celty, bo nasze kontry wyglądały bardzo dobrze. Do wejścia Pepe jeszcze Nolito się przedzierał i były jakieś tam zagrożenia, ale po jego wejściu to nie przypominam sobie innych strzałów, niż te rozpaczy. Pomysł Carlo na drugą połowę opierał się tylko na kontrach i to zadziałało.

Wygraliśmy na trudnym terenie i wykorzystaliśmy otwartą grę Celty do bólu. Jestem z tego bardziej niż zadowolony.

Wiem, że to nie był jakiś perfekcyjny mecz Illarry. Jestem świadom jego braków, ale w odróżnieniu od innych widzę jego zalety. Przynajmniej dla mnie to są zalety. Przeciwko takiemu Atleti czy Juve jego gra to za mało, ale na takie wczorajsze mecze nadaje się idealnie.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.27 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem nawet jak z pasja bronisz tego Casillasa ale uwierz mi na obrone Illarry nie ma nawet jednego argumentu...
Co to jest za asekuracja gdy Nolito mijajac Carvajala ktory zreszta zagral beznadziejnie ma potem kilka metrow luzu...nastepnie napotyka Illarre ktory go tylko odprowadza pozwalajac w "najlepszym" wypadku na dosrodkowanie, w najgorszym mijajac jak pacholka co mialo miejsce kilka razy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.04.27 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się sprowadza do największej bolączki Asiera obok gry głową. Umiejętność bezpośredniego odbioru w akcji 1 na 1. Gdy trzeba przeciąć podanie, zamknąć różne opcje rywalowi, to robi to świetnie. Jak już zostaje sam na sam, to niestety jego szybkość daje się we znaki. Podania na 5 metrów nigdy mi nie przeszkadzały, to już po prostu taki typ pomocnika i biorąc go na pewno włodarze o tym wiedzieli. Kibic Sociedad na tym forum pisał, że to typowy przecinak nie oferujący porywającego rozegrania.

To się sprowadza do największej bolączki Asiera obok gry głową. Umiejętność bezpośredniego odbioru w akcji 1 na 1. Gdy trzeba przeciąć podanie, zamknąć różne opcje rywalowi, to robi to świetnie. Jak już zostaje sam na sam, to niestety jego szybkość daje się we znaki. Podania na 5 metrów nigdy mi nie przeszkadzały, to już po prostu taki typ pomocnika i biorąc go na pewno włodarze o tym wiedzieli. Kibic Sociedad na tym forum pisał, że to typowy przecinak nie oferujący porywającego rozegrania.

D: A drugi gol padł po stracie Illarry? Bądź po jakiejkolwiek stracie? Czytaj bardziej ze zrozumieniem. Drugi przegrana główka, prostopadła i gol. Bywa. Kontrola nie oznacza zupełnego braku szans dla rywala. Zrobili 2 bardzo dobre akcje, po dwóch padł gol. Zdarza się. Też trzeba się zgodzić, że w pierwszej połowie był większy chaos. W drugiej gra była zdecydowanie bardziej ułożona.

Ostatnio zmieniony przez tayron36 dnia 2015.04.27 11:20, w całości zmieniany 2 razy

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.27 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Za każdym razem Asier odpowiednio się ustawiał w powrotach i nie przypominam sobie by po jego stracie Celta zagroziła jakimś mocnym strzałem bramkę Ikera. Zawsze drużyna dobrze reagowała na straty. Włącznie z Asierem.

To pewnie tylko dlatego dostaliśmy jedynie dwie bramki od Celty. Ty serio oglądasz te same mecze co my?

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.04.27 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem czy zabieg z trzema obrońcami był po to by zabić mecz czy żeby wypróbować inne ustawienie.
Mimo wszystko plus za to. Szkoda tylko wejścia Alvaro i późnej zmiany Jese przez co zupełnie nie miał jak się sprawdzić.

Miło się patrzy jak Carlo zaczyna więcej myśleć przy linii bocznej. Oby to się rozwijało.

Co do samego meczu, to nieźle w takim meczu strzelić 4 gole i wygrać. Decydująca okazała się widać siła indywidualna graczy. Martwi trochę jednak fakt, że piłkarze wyglądali jakby grali od niechcenia.
Trzeba się trochę mocniej zmotywować, bo bez sensu frajersko oddać ligę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: