Juventus FC - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2015.05.04 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz będzie trudny jak każdy z juve. Juventus u nas będzie grać ultra defensywnie u siebie również będą bali się atakować i przejmować inicjatywę. Juventus ma przewagę w obronie i rzutach wolnych. W obronie, bo naprawdę pomimo, że nie maja wielkich nazwisk grają znakomicie, w stałych fragmentach, bo mają Pirlo, który potrafi z 25 metra ośmieszyć bramkarza. Obawiam się jedynie tych stałych fragmentów i głupich fauli Ramosa, do których nas przyzwyczaił. Mecze z Juve są ciężkie i to wielokrotnie widzieliśmy. Do tego Juve ma Teveza, który jest w życiowej formie. Plus, że zabraknie Pogby, jednak Juve to Juve. Czyżby czekał nas podobny mecz do tego z Atleti?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.04 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve - trochę słabiej zorganizowane w defensywie (wciąż jednak mocne) od pateti za to posiadające więcej argumentów w ataku.. Hm ciężka sprawa, trzeba jutro coś strzelić i uważać na sędziów Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2015.05.04 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjnie w ataku Juve Moratę zastąpi.... Llorente. Już dawał nam się we znaki i oby teraz to się nie powtórzyło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
raq77
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.04 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza, że z główki ostatnio nam Sevilla krwi napsuła. Oby Varane się ogarnął i zagrał jak z Atletico ;)

Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.05.04 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Nie wiem czy to dobry pomysł wyjść z Fabio na mecz w Turynie. Juve średnio ma kim straszyć ze skrzydłowych, a jego gra w ataku byłaby nieoceniona. Za to przemawia do mnie argument jego wejścia na zmęczonych rywali. Nadążać za świeżym Marcelo jak ma się kilkadziesiąt minut w nogach to jest trudne wyzwanie. Jednak mimo to uważam, że Marcelo powinien zacząć od początku. Duże szanse, że to my będziemy dominować w tym spotkaniu, a na atak pozycyjny Marcelo jest zawsze świetną opcją, jego nieszablonowość może być zawsze kluczowa w rozbijaniu obrony.

Wręcz przeciwnie, Fabio powinien pomóc Realowi przetrwać te pierwsze minuty bez żadnych zbędnych napięć po jego stronie, a Marcelo ewentualnie go zmienić na lekko wymęczonych rywali, poza tym też już bez generalizowania, że Marcelo jest tylko od atakowania, a Fabio tylko od bronienia, bo akurat Fabio też daje dużo w ataku, tylko że on rzadziej opuszcza swoją pozycję w akcjach ofensywnych co jest moim zdaniem dodatkowym atutem.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.05.04 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japa się sama cieszy na myśl o tym, że mecz już jutro Smile

Znowu niewiadome co do składu i to jest boskie, że mimo kontuzji coś tam damy radę pomieszać.
Jak dla mnie jeśli ma wrócić Bale do pierwszego składu to w miejsce Chicharito, a nie Isco. Meksykaniec może wejść w drugiej połowie, gdzie albo może nam uratować wynik albo dobić rywala.
Choć bardziej podobałaby mi się opcja jak w sobotę, czyli Bale wchodzący koło tej 60 minuty, no ale opcje są dobre.
Dlaczego nie za Isco? Bo wtedy James musiałby zostać cofnięty, a akurat Hiszpan w defensywie daje nam więcej, a tego z Juve będziemy bardzo potrzebować.
Trzecią opcją jest cofnięcie Sergio do tyłu, ale wtedy zabieramy sobie atut wprowadzenia wypoczętego atakującego w drugiej połowie, bo Jese jak gra każdy widzi...

Co do lewej obrony. Marcelo ostatnio słabiej i warto spróbować rozwiązana z Fabio. W zeszłym roku wypalił nam świetnie. Marcelo na ławce daje możliwość zmiany za Fabio, lub wyżej jeśli wynik będzie tego wymagał.

Jak dla mnie to 4-3-1-2 i wracamy z zaliczką z Turynu.

Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.04 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może gdzie będą transmitować mecz, oprócz C+Sport HD ?

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.04 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś kiedyś na meczu w multikinie ? Wybieram się jutro i ciekawi mnie jak wygląda atmosfera ?

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.04 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem jeden raz w Multikinie na meczu, było to spotkanie z Galatasaray - nie pamiętam już tylko które.

Generalnie trafiłem na bardzo spokojną atmosferę, piknikową. Prawie całą salę zajęli kibice Realu, tylko kilku wspierało Galatasaray, trafiłem nawet na kilku Turków. Prawdopodobnie w Twoim przypadku będzie więcej fanów Juve, więc być może atmosfera będzie ciekawsza ;)

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.05.04 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka znaków zapytania przynosi nam to spotkanie. Zagra Morata czy Llorente, Ramos czy James w środku (wtedy Bale na prawą), chociaż wyjaśnił Allegri, że zagrają czwórką z tyłu (wierzę mu, ostatnie spotkania częściej grał właśnie tak). Mimo wszystko zagra pewnie Bale i Ramos, czyli Chicharito na ławce. Nie wyobrażam sobie, żeby Juve zagrało podobnie do Atletico. Pomoc Marchisio-Pirlo-Vidal to klasa światowa, zakręcą się koło 50% w posiadaniu. Mecz na wyjeździe, więc podstawowa sprawa to powrót do partidazo obronnego z dwumeczu 1/4. Szczerzę ufam Daniemu i Marcelo (bo to o nich są obawy, Pepe-Varane to ściana, Ramos na pomocy raczej nie odjebie), są na takim poziomie, że mogą zagrać z marszu dobre spotkanie i właśnie na to liczę. Z drugiej strony w Juve nie ma kto straszyć na flankach, więc nawet jakby kaszanka z ligi się powtórzyła, to może się upiec. Nie wiem kto będzie odpowiedzialny za Pirlo, ale tego gościa trzeba zatrzymać. Facet przeżywa drugą młodość, liczę na Carletto (zna go jak syna, musi coś mieć). Atak Starej Damy jest szarpany, grają ze swobodą i raczej nie ma co szukać u nich przewidywalności. Do takiego stanu musi się spełnić życzenie o dobrej grze obronnej, brak chaosu i pełna koncentracja to podstawa. Z naszej strony widzę moc w Bale'u. Chłopak będzie grał na strefę Evry i Chielliniego, idealnie. Musi pokazać swoje zalety, będzie miał ku temu warunki. Ogólnie cieszy mnie fakt, że nikt nie pompuje balonika, ba nawet część neutralnych kibiców mówi o naszej porażce. Mam świadomość, że mają oni do tego prawo, bo nie oszukujmy się, ale Real wygrywając ostatnie mecze nie zachwycał. Paradoksalnie w tym fakcie widzę naszą wielką siłę, wygrywaliśmy jako drużyna cierpiąc. Z takimi cechami tworzy się historię. Uważam, że Real łapie to coś na wt-śr wieczory, a do tego zaskoczy wszystkich Bale. Stawiam na bezbłędną grę obronną i świetny mecz Walijczyka (przewiduję słabe zawody Evry i Chielliniego). 0-2 (Bale 27', Bale 70')

matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.05.04 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Pirlo recepta jest prosta. Poświęcić Benzeme jeżeli będzie grał i podczas defensywy ma się przykleić do Włocha.

Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2015.05.04 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema nawet nie poleciał do Turynu.

Powrót do góry
fnatic0
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.04 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako kibic Juve śmieszy mnie to obawianie się Pirlo.
Tevez i Vidal to są znacznie ważniejsze ogniwa Juventusu. Pirlo to w sumie przebłyski i rzuty wolne. Pirlo może zagrać żałosny mecz i jednym podaniem ten mecz wygrać - taki paradoks.

Juventus defensywnie na pewno grać nie będzie, bo to nie jest styl tej drużyny. Na pewno oddadzą inicjatywę Realowi i posiadanie piłki będzie około 60 do 40%, ale to nic nie znaczy.

Osobiście obstawiam wygraną Juve 2:0 co zostało by uznane za niespodziankę przez wszystkie media, które nie doceniają tej drużyny.

Powrót do góry
matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.05.04 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem na bieżąco. W takim razie Chicha czy też inny najbardziej wysunięty zawodnik z naszej drużyny, pomijając Ronaldo, który z działań defensywnych jest zwolniony nie licząc stałych fragmentów gry.

Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.05 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve ma grac podobno 4-3-1-2, wiec nie powinnismy byc mocno zamknieci ich obrona. Najwazniejszy bedzie spokoj i skupienie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11
Skocz do: