Juventus FC - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.05 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAK POMOCY ! Nasza pomoc istaniała na wysokości połowy, na przeciągu całego spotkania Real nie grał w piłke nożną a piłke ręczną, te podania z lewej do prawej, szukanei wolnych pozycji-0.Tępe i idiotyczne wrzuty które nie dawały kompletnie nic, nie widoczny James, Isco (to oni powinni odpowiadać za gre do przodu), debilne dla mnie posadzenie Chicy na ławie i wprowadzenia Garetha, mimo tego co mówi Carlo nie graja ludzie w formie a nazwiska.Ramosa oszczędze bo jego mecze na tej pozycji w przeciągu całej kariery można policzyć na maxymalnie dwóch dłoniach.Do 62 minuty graliśmy BEZ NAPASTNIKÓW i to nei typowych ale ogólnie, zarówno CR7 i GB11 plątali się bardziej w drugiej linii niż w ataku Chica po wejściu zrobił więcej niż Gareth, Ronaldo(prócz bramki) Isco i James(prócz asysty) naprawde dziwi mnie jego rozpoczęcie na ławce patrząc na to że w ostatnich spotkania to oprócz zawodzącego dziś nieco Jamesa był najbardziej wyróżniającą się postacią na boisku.Kogo można pochwalić ? Myśle że Rafa oraz Kroos zagrali dobre bądź bardzo dobre spotkanei na tle innych..

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.05.05 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że Bale zdążył się wyleczyć...

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.05.05 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie brawa i gratulacje dla Juventusu i jego kibiców za wszystko, od świetnej atmosfery po świetną grę i wykorzystanie tego cyrku co do nich dziś przyjechał. Panowie nie oszukujmy się taka gra nie przejdzie. Miałem bardzo dobre przeczucia pod warunkiem (podstawowym pisałem) dobrej gry obronnej. Wszystko zostało napisane, ale czy trzeba coś pisać, kto oglądał ten wie. Nie wiem jakim cudem wywieźliśmy stamtąd taki wynik, podobny do 0:0 z Atleti. Powinno być przynajmniej 3-1. Na koniec dodam tylko, że jeśli Real zagra w rewanżu na swoim DOBRYM poziomie to awansujemy, więc spokojnie. No tak, i nie liczcie na niespodzianki. Wyjdzie BBC + James, Kroos, Isco. Czekamy na Valencię, odpowie nam co znaczy Bernabeu i czy ten mecz to jednorazowy wybryk, bo jak w sobotę będzie tak słaba gra, to nie będzie finału.

PS: niesamowicie liczyłem na Bale'a i nawet miał to miejsce, niestety ten gość się spalił czy chuj wie o co chodzi, ale dodatkowo jesteśmy na niego skazani więc pozostaję wierzyć, bo będzie grał pełne 90-tki

pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.05 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martwcie się na rewanż wyleczy się Karim więc zagramy klasycznym BBC, które jak będzie w takiej formie jak prezentowali przez sporą część sezonu to zagra jeszcze większą padakę niż to co było dziś.

Nie jestem w stanie pojąć jak gość z tak wielkim doświadczeniem trenerskim może nie dostrzegać ogromu błędów bocznych obrońców, znikania Bale czy tego, że po prostu nie istniejemy w środku boiska. Przecież nawet ja w telewizji to widzę, więc czemu Włoch nie może temu zaradzić? Cholera czy tak ciężko jest próbować zagęścić środek?
Zmiany to jest w ogóle temat, który powinno się zostawić, ale nie dlatego, że były dobrze przeprowadzone. Po prostu pisanie tego samego po raz setny jest męczące.

Powrót do góry
matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.05 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstyd, żenada, może komedia? Tragiczny Real na tle przeciętnego Juventusu. Ramos w pomocy to jakaś pomyłka i to już można było zauważyć w meczu z Atletico. Marcelo nie wie co to znaczy bronić, a w takich meczach, to jest bardzo istotne. Carvajal sprawił, że widziałem jeden z głupszych fauli w tym roku. Bale może jechać na wyspy za dobrą cenę, bo tylko irytuje i np. w tym meczu Chicha powinien grać za niego od początku. Isco jak mnie w sobie rozkochał, tak teraz niemiłosiernie mnie wkurwiał. Coś czuję, że chłopaki na Santiago odwalą jakieś niezły numer, żeby wkurwić mnie i wiele innych osób jeszcze bardziej. Gratulacje dla Allegriego za rozpracowanie Carlo w tym meczu.

fnatic0
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.06 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem dopiero z nocki z pracy i niestety meczu nie widziałem, ale jest tak jak przewidywałem. Myślę, że teraz trochę ignorancja się zmniejszy, bo Juventus to nie jest jakiś Szachtar Donieck.

Wynik 2:1 jest i dobry i zły dla Juve, bo w Madrycie będzie trudniej, ale z drugiej strony jak Juventus pierwszy strzeli w Madrycie to jest w zasadzie po dwumeczu.

Powrót do góry
Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.06 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowy błąd - wystawienie Ramosa w pomocy. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, Sergio może być świetnych technicznym obrońca z mnóstwem przerzutów i nie często spotykaną kreatywnością jak na defensora ale gra w środku to zupełnie inna bajka i tam Ramos jest po prostu średni jak nie słaby. Zwłaszcza z mocniejszym rywalem. Z pateti wypaliło bo Simeone zna Real jak nikt chyba i Sergio był tzw nowością.

Kolejna sprawa Marcelo...niepojętym dla mnie jest, żeby boczny obrońca w 1/2 LM bawił się, na własnej połowie, w "przebitki" i je przegrywał! Ile razy Juve wychodziło 3 na 2 czy 3 na 3..? No zawał normalnie i to wielokrotny. Niedopuszczalne zachowanie.

Oby na rewanż nasz trener wyciągnął wnioski.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2015.05.06 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to nie ma co się długo rozwodzić, bo chyba wszyscy wiemy co wczoraj zobaczyliśmy. Obrona fatalna, a Carvajal i Marcelo za ten jawny sabotaż to powinni do końca sezonu nie wstawać z ławki. Ramos na tle pomocników, którzy potrafią coś więcej niż napierdalanie po kościach wygląda, no oględnie mówiąc słabo. Najlepsze jest to, że nawet grając tak słaby mecz, tak naprawdę mogliśmy spokojnie ten Juventus ograć (m.in. poprzeczka Jamesa), akcja na 2:1 to szczyt tradycyjnego włoskiego skurwysyństwa (czyli nic nie gramy, przyjezdni zamykają nas w zamku, kontrujemy, karny i gol) i popis naszej gry defensywnej. Niestety mam głupie uczucie, że Real na Bernabeu zagra kompletne gówno i możemy odpaść.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.05.06 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było minęło, na rewanż wychodzi BBC i najważniejszy element tego trio Karim, do rozbicia szczelnej obrony Juventusu.

Juventus nie zagrał wczoraj praktycznie niczego konkretnego, grali na własnym boisku, a nie potrafili nas ani razu zdominować. Więcej szczęścia i z tej żenującej naszej postawy wywieźlibyśmy jeszcze więcej, aniżeli jedną bramkę.

Dwóch takich słabych spotkań nasi kopacze nie rozegrają (chcę w to wierzyć). W środę wyjść na pełnej kurwie i nie dać kombinować Włochom. Stadion musi żyć 90 minut w pierwszej połowie walnąć bramkę i wszystko się ładnie w Juventusie posypie.

Powtórzę dla mnie Juventus wczoraj nie pokazał niczego konkretnego, dostał to zwycięstwo, po debilnych zachowaniach naszych zawodników, szczególnie dwójce bocznych obrońców.

hasta el final vamos real!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2015.05.06 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Wybacz, naprawdę Cię szanuję, Twoją kulturę wypowiedzi jak i posty w sensie merytorycznym, ale wszystkie posty, które umieściłeś w trakcie całego spotkania można określić jednym słowem: "pierdolenie". Odniosę się jedynie do tego, co cytuję - powiedz mi - kiedy ostatni raz awansowaliśmy w Lidze Mistrzów po porażce w pierwszym spotkaniu? Borussia, Bayern, Barcelona, Lyon, Liverpool - każde z ostatnich pięciu eliminacji z Ligi Mistrzów zrodzone było z porażki w pierwszych 90. minutach dwumeczu. Musimy gonić, będziemy pod presją, a nie zawsze potrafimy sobie z tym radzić.

Z tym pierwszym nie będę się kłócił, bo nie mam w zwyczaju komentowania meczu na żywo i jak słusznie zauważyłeś nie wszystko w postach moich grało. Dopiero pierwszy raz zrobiłem to wczoraj, bo emocje ze mnie wychodziły i jak widać nie potrafię zachować w tym chłodnej głowy. ;)
Może przesadziłem z tym klepnięciem Juve, ale 2:1 to nie najgorszy wynik. Jest o tyle dobry, że Real może sobie pozwolić na stratę bramki, a nie wyobrażam sobie, żeby na Bernabeu przy tak średniej defensywie Włochów nie wpadły przynajmniej dwie bramki. Zgadzam się tu wyjątkowo z warszawskim osobnikiem. Real nie zagra drugi raz na takim poziomie, więc można liczyć na korzystny rezultat.

Powrót do góry

Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.06 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam myślę podobnie jak Kuba. Własne boisko, doping i zaangażowanie jak z Atletico i powinniśmy awansować. O ile nie będzie takich dureństw z tyłu to będzie dobrze. Piłkarsko Juve jest słabsze - jestem dobrej myśli.

Cholera wiem, że jeszcze niedźwiedź żyje ale będzie grubo jak Real będzie miał jawne szanse w finale by obronić tytuł jako pierwszy w historii..

Powrót do góry
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.06 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że nasza gra w defensywie to nie był wypadek przy pracy, tylko trzeci kolejny taki mecz - Celta, Sevilla i wczoraj apogeum popisów w Turynie. W rewanżu muszą zapierdalać jak z Atletico - wtedy o Berlin możemy być spokojni. Jak wyjdą tak rozkojarzeni jak wczoraj, to koniec balu.

Kaczmen
Juvenil
Juvenil

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 8

PostWysłany: 2015.05.06 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo coś czy na rewanż gotowy będzie Pogba?

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.05.06 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że gościa poskładają. Tylko wiemy, jak to często bywa, kiedy na siłę wyprzedza się naturę.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.05.06 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze będzie bardzo ciężko to odrobić. Już widzę jak od początku nastawimy się na gniecenie Juve przy naszym ataku pozycyjnym przeciwko 9 broniącym i Tevezowi czekającemu na kontry. Ciężko będzie się przebić chyba że jakoś szybko trafimy bramkę.
Teraz jeszcze mamy Valencię czyli ciężki mecz przed rewanżem :( Wszystko się nie układa po naszej myśli.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: