Juventus FC - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie czy beda jakies zmiany w skladzie na rewanz bo o ile jak Marcelo gra dobrze w ataku to mozna mu wybaczyc bledy w obronie tak ostatnio gra gowno nawet w ofensywie i powinien w rewanzu grac Coentrao...
Zamiast BBC Carletto moglby poskladac Benzeme Ronaldo i groszka w ataku...Juventus mial przewage bo tam biegalo 11 zawodnikow a nie 9/10.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.05.06 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, emocje opadły. Real zagrał na żenującym poziomie we wszystkich formacjach, a mimo to, Juventus miał okazję tylko po tragikomicznych błędach, nie zabili nas jak Barca (2:6), Barca (5:0), Dortmund (1:4), Atletico (4:0). Mało tego, Włosi stracili bramkę w domu. To pokazało, że ekipa Carlo ostatnie mecze umie rozgrywać cierpiąc. Niestety na tak zdeterminowanego przeciwnika to nie wystarczyło (było blisko, poprzeczka). Tamte wyniki tylko potwierdzają to co było pisane przed meczem, Juventus nie jest na poziomie tamtych ekip (wiele osób szukało analogi, więc mówię, wczoraj jakby grał Kloop czy inny Cholo to byłoby po finale). Przy tym wątku trzeba docenić szczęście losowania, Barca i Bayern by nas rozniosły, a Ancelotti już miałby spakowane walizki w samolocie. Dodam moje odczucie co do kondycji, nie widzę mitycznej świeżości i przygotowania na najważniejsze spotkania, wydawało mi się, że nie mają siły w okolicach 60 minuty, a może po prostu ten karny ich zniszczył. Co z tego wszystkiego wynika? To, że Real nie zagra tak słabego spotkania drugi raz. To, że ten dwumecz zaczyna przypominać starcie Milan-Barcelona 1/8 2013, gdzie dostali 2:0, a u siebie wygrali 4:0. To, że Real na Bernabeu w ostatnich 5 spotkaniach z Juve zanotował: 2:1, 0:2, 1:0, 2:1, 1:0. Przypominam spotkanie z Bayernem w 11/12, cieszyłem się wtedy z bramki na wyjeździe i wyniku. Jeśli ktoś aspiruje do szansy na obronę tytułu to musi to udowodnić na boisku, w środę warunki do tego będą idealne. Niestety rozum podpowiada mi, że Real jest zajechany, do tego wyjdzie BBC. Stawiam na podobny obraz jak rewanż z Monachium za Mourinho, szybka/ie bramki dla nas, potem opadnięcie z sił i albo dowieziemy, albo dogrywka.

tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.05.06 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chłodno, wynik lepszy niż gra. Drugi gol stracony jakbyśmy przegrywali dwumecz w 90 minucie rewanżu. Carlo da im za to burę na pewno, bo podstawowym założeniem przeciwko Atleti i Juve było przede wszystkim nie tracić, atakować ze względnie gotowymi zawodnikami do powrotu. Zabrakło tego. No i Carvajal świetnie odprowadził Teveza by popełnić taką gafę. Jednak wyszedł trochę jego wiek tutaj i gorąca głowa.

Ogólnie strasznie mnie zdenerwował ten mecz. Spokojnie szło wyciągnąć bramkowy remis. Szkoda, że jednak Chicha nie zagrał od początku zamiast Bale'a, no ale jednak było pewne, że zagra Walijczyk. Dużo wniósł do gry i tak groszek, no i Bale był znacznie bardziej aktywny na skrzydle niż na ataku, jednak Isco grał dzisiaj dla mnie dobrze, więc w 60 minucie powinien zejść Bale. Rozumiem też podejście Carlo, że prędzej jednym magicznym dotknięciem mecz zmieni Gareth a nie Isco, jakby słabo nie grał.

Ciężko mi powiedzieć cokolwiek odnośnie rewanżu. Byleby się na nich nie rzucać od początku. 90 minut to duużo czasu. W środę za tydzień czas będzie płynął bardzo wolno.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.05.06 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, bo mecz, a szczególnie drugą połowę oglądałem już trochę najebany, ale czy tylko ja byłem przekonany, że Tevez dał klasycznego nura?

Gra bardzo słaba, nie chce mi się jechać po każdym z piłkarzy z osobna, ale te ciągłe wrzutki to była jakaś tragedia. Brak Modricia boli. Tak czy inaczej, w dwa tak chujowe mecze pod rząd w LM nie wierzę, więc pozostaje czekać na rewanż. Łatwo nie będzie, Juve będzie się murowało i czekało na kontry, ale jeżeli zagramy na swoim normalnym poziomie (nawet nie topowym, bo do tego już w tym sezonie nie wrócimy), to powinno być dobrze.

Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszajace jest to, ze gramy drugi mecz u nas, plus gola nie strzelilismy u siebie ostatnio prawie dwa lata temu Shocked

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.06 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewanż trzeba wygrać i tyle, wczoraj nie mogłem patrzeć na to jak w głupi sposób raz za razem tracimy piłkę w prosty sposób <ściana> Szkoda tego słupka Jamesa po główce bo to była znakomita okazja, nie wiem czemu zszedł Isco i czemu Ramos tak długo przebywał na boisku, Bale nie mógł się kompletnie odnaleźć, dopiero gdzieś tam pod koniec meczu miał piłkę przy nodze.Liczę na to że Carlo wyciągnie wnioski i za tydzień będzie awans.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.05.06 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KubaPP napisał:
Było minęło, na rewanż wychodzi BBC i najważniejszy element tego trio Karim, do rozbicia szczelnej obrony Juventusu.

Oby, ale niestety bardziej spodziewam się, że Juve nie zostawi w ogóle miejsca grając trójką środkowych pomocników. A całe BBC z wracającym Benzemą będą się odbijać od ściany.
Tu potrzebne jest połączenie linii, a nie pomoc sobie, atak sobie. Do tego potrzebny jest środek Silva (jako defensywny), Kroos i Isco, a za napastnikami (Ronaldo i Chicharito) zagrać powinien James.

Ale, że trener ma jaja to zagramy BBC z Jamesem w drugiej linii ;)

Wczoraj Dani dał ciała strasznego z karnym, ale Marcelo też dał niezły pretekst byśmy kończyli w 10-tke z podcięciem Moraty...

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.05.06 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu niby? Za taki faul Marcelo nie ma podstaw by sędzia pokazał czerwoną kartkę.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.05.06 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawy ma. I nie za takie faule czerwone kartki są.

Szła akcja 2v1 bo Marcelo nie miał żadnych szans przegonić Moraty, ściął go od tyłu wychodzącego idealnie na czystą pozycję. Gdyby nie karny i gdyby sędzia chciał to by wyjął czerwień i ciul.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam kiedyś jak Ronaldo bez piłki jakiś zawodnik z City wyciął gdy biegł do kontry, to sędzia zignorował sprawę. Żółta ok, ale czerwona to przesada.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleciałeś. Jedynymi którzy mogli wczoraj dostać czerwone kartki byli Carvajal za faul w polu karnym i Bonucci za drugą żółtą kartkę po celowym zagraniu piłki ręką.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.05.06 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarBar napisał:
Podstawy ma. I nie za takie faule czerwone kartki są.

Szła akcja 2v1 bo Marcelo nie miał żadnych szans przegonić Moraty, ściął go od tyłu wychodzącego idealnie na czystą pozycję. Gdyby nie karny i gdyby sędzia chciał to by wyjął czerwień i ciul.

Jakie ma podstawy? Gdzie to w przepisach jest przewidziane? Nie ma czegoś takiego, żółta to maks co mogło z tego być, za faul taktyczny.

Marcelo dobrze się zachował, niby przypadkowy faul w groźnej akcji. Skasował Moratę będąc pewnym, że nie ma szans by dostał za to czerwoną kartkę i Tevez został sam mając obok siebie Carvajala, a przed sobą Casillasa na bramce. Jakby Dani tego nie spierdolił, to gola by pewnie nie było. A z kartkami tak jak napisał Neris, mogli je dostać tylko Carvajal i Bonucci.

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Wybaczcie, bo mecz, a szczególnie drugą połowę oglądałem już trochę najebany, ale czy tylko ja byłem przekonany, że Tevez dał klasycznego nura?

Nie ściął go klasycznie w okolicach kostki, ale skrobnął go kolanem w udo. Karny i ewentualnie żółta. Ogromna głupota Carvajala. Ogólnie Dani, Marcelo i Bale tragedicznie, Ramos sięgnął dna, Pepe i Varane słabiutko. Nie da się wygrać w półfinale LM z taką grą, choć wynik i tak nie jest zły. Mecz do zapomnienia i jedziemy dalej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak kilka osób już napisało - największy plusem tego meczu jest to, że powinno bardzo słabej gry zarówno pod względem zespołowym jak i indywidualnym, Real ma wynik, który nie przekreśla go w rewanżu. Nie wierzę w drugi tak słaby mecz i jeśli rzeczywiście takiego nie zobaczę to szanse na awans są duże.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.06 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pełen optymizmu, bo wczoraj nic nam nie wychodziło a mimo to wynik nie jest zły. Obstawiam że Juve zesra się u nas w gacie jak wyjdziemy na pełnej kurwie. Tylko teraz pytanie:
-Kto w środku pola ? Bo chyba nie Ramos, a wtedy zostaje Illara lub Lucas.
-Kto na Valencie w środek? Znów Ramos? Bo z Sevilla się udało? Czy może Illaramendi? Przecież w tej chwili nie mamy żadnego gracza który mógłby zagrać obok Kroosa i Isco. To jest tragedia że tytułujemy się najlepszych klubem na świecie a nie mamy wartościowego zmiennika na środek.
Sam nie wiem co myśleć i jestem ciekaw co wymyśli Carlo

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: