Real Madryt - Valencia CF [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybkitadek napisał:
Może ktoś napisać co w tym meczu się działo bo jestem po imprezie i nie oglądałem.A najbardziej chciałbym się dowiedzieć czy Real grał dobrze i czy stracił jakieś szansę z Juventusem.

Wszystko się działo. 2 poprzeczki (trzecia przy spalonym), słupek, przestrzelony karny Ronaldo i od CHOLERY genialnych parad Alvesa. Limit pecha wyczerpany na dekadę chyba.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.05.09 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacun dla piłkarzy za pogoń za wynikiem. Ogromny pech sprawia, że liga jest przegrana. 2 poprzeczki, słupek, ten karny... Masakra.
W środę z Juve będzie jeszcze ciężej i kurna może być, że sezon zupełnie będzie przegrany. DRAMAT! Faktem jest jednak, że z drużynami z czołówki zdobyliśmy w tym sezonie tylko 4 punkty i to jest główna przyczyna tego co teraz mamy.
Skoro Perez chce po sezonie wymienić Casillasa to nie niech ściąga tego Alvesa a nie kurna jakiegoś De Gea, bo to co ten gościu wyczynia jest nieprawdopodobne...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.09 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogor3 napisał:
Po tym meczu, jesteśmy o krok bliżej wygrania Undecimy! Real nigdy nie wygrał ligi, wygrywając LM. To jest pozytywne myślenie :lol2: pozdrawiam

1957 i 1958. Poprzednik LM, czyli Puchar Europy, ale jednak.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeci sezon z rzędu bez ligi.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.05.09 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to ten mecz był podsumowaniem naszej ligi w całym sezonie. Tracimy zbyt dużo bramek. Choćbyśmy nie wiem jak chwalili parę Ramos-Pepe i Ikera (tego już mało kto broni), to puszczamy za dużo bramek po prostu. W dwumeczu z Barcą, Valencią, Atletico i Sevillą nie utrzymaliśmy czystego konta ANI RAZU. Barca 1/2, Valencia 1/2, Atletico 2/4, Sevilla 1/2. Bo akurat atak nie zawodził: nie strzeliliśmy Atletico podczas haniebnego 0-4, a tak to strzelaliśmy w każdym innym meczu.

krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.09 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CR przez 6 sezonów wygrał 1 ligę. Ale dla niego ważniejszy jest Złoty But.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.05.09 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ty jesteś normalny?

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krismichalik napisał:
ogor3 napisał:
Po tym meczu, jesteśmy o krok bliżej wygrania Undecimy! Real nigdy nie wygrał ligi, wygrywając LM. To jest pozytywne myślenie :lol2: pozdrawiam

1957 i 1958. Poprzednik LM, czyli Puchar Europy, ale jednak.

Napisałem LM, to LM :] Jakby puchar europy = LM, to nikt by nie mówił, że nikt nie obronił LM

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.05.09 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krismichalik napisał:
CR przez 6 sezonów wygrał 1 ligę. Ale dla niego ważniejszy jest Złoty But.

Weź se jebnij baranka o ścianę, bo bredzisz...

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.09 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Ja pierdolę, po takim meczu można tylko płakać. Nie dosyć, że przegraliśmy tytuł, to jeszcze przez 90 minut graliśmy na pełnej intensywności, straciliśmy Krossa i podejdziemy psychicznie rozbici do rewanżu.

A ja mam odmienne zdanie. Fakt - sił trochę straciliśmy, ale według tego, co mówią w temacie Toniego (chociaż to również może być jakaś zasłona dymna) - Niemiec będzie gotowy na środę. Mecz sam w sobie... może nas poniekąd podbudować. Przede wszystkim - mimo przeciwności losu potrafiliśmy niejako odwrócić losy spotkania, wyciągnęliśmy remis ze stanu 0:2 z naprawdę mocną drużyną. Bernabeu okazało wsparcie (chociaż słusznie jebano Casillasa), piłkarze zostawili zdrowie, drużyna pokazała charakter, a zwycięstwo, cóż, nie zawsze się wygrywa - nawet mimo walki.

Druga sprawa to fakt, iż w środę będziemy grać o sezon. Co jeszcze bardziej zbuduje Bernabeu i, mam nadzieję, drużynę. Po meczu nie widziałem wyrysowanego na twarzach końca świata wśród naszych piłkarzy, co wobec sytuacji, w jakiej się znajdujemy - cieszy mnie, bo wciąż mamy dużo do wygrania w tym sezonie.

Chociaż... tak samo pisałem po wygranym meczu w 2010 roku przeciwko Sevilli Very Happy. Dlatego też do końca byłem przekonany, iż ten meczu da nam się wygrać. Ale tam sytuacja była zgoła odmienna, o czym wspomniałem w temacie związanym z rewanżem - mianowicie - w tamtej drużynie nie było mentalności zwycięzców, trener nie potrafił tego zaszczepić drużynie, ciągnął się smród lat poprzednich, no i z Lyonem graliśmy bez kluczowego w tamtym okresie Xabiego.

Tak więc głowa do góry i w czwartek bukujemy bilety do Berlina.

Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.09 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie to nie pech, to jest wyłącznie pokłosie tego jak przeprowadzono okienko, jak zarządza się zasobami drużyny. To również pokłosie tego, że dla pewnych osób rządzących w tym klubie ważniejsza jest pieprzona kasa.
A wiecie co mnie wkurza najbardziej? To, że trenerskie beztalencie z Barcelony ma szansę na potrójną koronę, że przebudowywany zespół z Katalonii pokazuje nam plecy. Nie jestem w stanie pojąć, jak gość, który w dorobku nie ma nic prowadzi swój zespół zdecydowanie lepiej niż ten, który w europejskiej piłce zjadł zęby.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to samo było z Guardiolą, dla mnie zawsze był przereklamowany, wielki trener, został już rozjechany przez Real , a w tym sezonie zostanie rozjechany przez Barce. Jak tylko raz Real wygrał mistrza za czasów Mou w 2012 od razu uciekł z Barcy:] Nawet rozsprzedanej Borussi nie pokonał w półfinale pucharu Niemiec. Myślę jednak, że na Enrique już świat tak się nie nabierze.

Powrót do góry
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2015.05.09 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ligę mógłby uratować nam tylko cud bo Barca dwóch meczów nie przegra. Brawa za walkę i wiarę do końca, ale teraz pozostaje się skupić na Lidze Mistrzów. Najbardziej boli, że my na kolejny tytuł czekamy już trzeci sezon a te Jebane Kurwy zdobędą 23 tytuł. 7 mistrzostwo w 10 lat. To jest kurwa kryminał.

Powrót do góry
Monsieur
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.09 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Czasem nie.

Dzięki za odpowiedź, to dobrze że nie odwołali

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załamka. Teraz z jeden strony mam nadzieję, że pateti nie wygra za tydzień, a z drugiej dalej mógłbym się łudzić, że deport coś ugra i jest jeszcze malutka nadzieja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: